Doporučené jazykové školy
Jazyková škola Jipka
Filtrování podle více parametrů

Jazyková škola Jipka

IČ: 27385906 DIČ: CZ699006155  

Pobočka Jipka - Národní

Praha 1, Josefov 11000
Národní 416/37 (Palác Platýz)
+420 224 210 422
+420 222 242 443
jipka_narodni
https://www.jipka.cz
vyuka@jipka.cz
Poslat vzkaz

Informace o pobočce

Pobočka Jipka - Národní

Jazyková škola Jipka se pohybuje na trhu jazykových agentur od roku 1998. Jsme moderní, vstřícná a neustále se rozvíjející společnost. Pokrýváme všechny segmenty poptávky současného jazykového trhu na nejvyšší úrovni. V současné době nabízíme služby již v 53 jazycích.

Jazyková škola

Disponujeme pohodlnými a inspirativními učebnami, ve kterých je radost se vzdělávat. Kvalifikovaní lektoři Jipky vás provedou výukou jazyků od prvních krůčků až po pokročilou gramatiku či odbornou slovní zásobu. Noví přátelé a třeba i láska vás čeká na skupinových kurzech. Naproti tomu individuální výuka nabídne vyšší intenzitu studia a lepší flexibilitu pro časově vytížené studenty. Důležitou součástí jazykové školy Jipka je jednoleté pomaturitní studium, jehož součástí je také příprava na mezinárodní zkoušky.

Další pobočky a místa výuky školy

Pobočka Jipka - I. P. Pavlova (Praha 2, Nové Město) | Centrála Jipka - Karlín (Praha 8, Karlín)

Proč s námi

V jazykové škole Jipka klademe velký důraz na způsob provedení práce a na její výslednou kvalitu. Za úspěchem jazykové školy stojí odborně připravení a schopní lidé. Všechny své zaměstnance si pečlivě vybíráme, pracujeme na jejich následném vzdělávání. Touto cestou jsme se vypracovali k nejlepším jazykovým agenturám na českém trhu. Dodržování termínů, dobře odvedená práce a profesionální přístup jsou v Jipce samozřejmostí.

Vybavení školy

  • Audiovizuální pomůcky
  • Kurz v klimatizované učebně
  • Nápojové automaty
  • Přístup na internet pro studenty
  • Vlastní učebny
  • Wi-fi připojení

Doprava

Jazyková škola Jipka se nachází v paláci Platýz na Národní třídě. Nejrychleji se k nám dostanete metrem linky A (Můstek) nebo B (Můstek, Národní třída). Nejbližší tramvajovou zastávkou je Národní třída.

Jak a kdy se zapsat do kurzu

  • Zápis do skupinových kurzů probíhá 3× ročně. Do jarních kurzů se můžete zapsat v lednu/únoru, letní kurzy startují v červnu a zápis do podzimního semestru probíhá v září/říjnu.
  • Individuální či firemní výuku vám však zajistíme rádi i mimo hlavní zápisové období.
  • Pomaturitní studium začíná každý rok v září. Platí však, že při dřívějším přihlášení studenti mohou ušetřit nemalé částky.

Systém slev

Všechny informace o aktuálních slevách získáte v sekci slevy na stránkách jazykové školy Jipka.

1 586 kurzů
598 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz