Doporučené jazykové školy
Jazyková škola LONDON INSTITUTE PRAHA s.r.o. - osobní zkušenosti studentů
Filtrování podle více parametrů

– osobní zkušenosti studentů

Poslední zaslaná hodnocení, recenze, názory na výuku, reference a doporučení od studentů, kteří absolvovali jazykové kurzy školy LONDON INSTITUTE PRAHA s.r.o. - Praha 1

Jazyková škola LONDON INSTITUTE PRAHA s.r.o.

12 jazykových kurzů
Praha 1, Nové Město 11000
Soukenická 1189/23

Jazyková škola se nachází v centru Prahy blízkosti Náměstí Republiky - nejbližší stanice metra Náměstí Republiky nebo Florenc.

Více o škole...

Hodnocení lektorů / učitelů: LONDON INSTITUTE PRAHA s.r.o. (Jazyková škola LONDON INSTITUTE PRAHA s.r.o.)

Lektor jazykového kurzu - Paul Singh

Lektor jazykového kurzu

Paul Singh

národnost britská

Od roku 2004 výuka angličtiny v Praze pro různé jazykové školy a agentury, soukromý lektor (standardní a obchodní AJ, příprava na zkoušky FCE,CAE, CPE, IELTS)

V čem lektor vyniká

Paul je velmi energický a studenty oblíbený lektor, který je na výuku vždy velmi pečlivě připraven. Zabývá se jak výukou standardní AJ, tak výukou přípravných kurzů na FCE a CAE. Díky svému vzdělání v oblasti Marketingu a Human Resources se již více než sedm let věnuje výuce Business English.

9 osobních zkušeností studentů

Ohodnotit lektora
Lektor jazykového kurzu - Vyučující lektor

Lektor jazykového kurzu

Vyučující lektor

Jméno bude upřesněno před zahájením kurzu

Naši lektoři představují ustálený tým zkušených a komunikačně nadaných specialistů na výuku cizích jazyků. Většina z nich vyučuje cizí jazyk dlouhou řadu let a někteří vyučují pod střechou školy London Institute Praha téměř od jejího vzniku.

V čem lektor vyniká

Vedle excelentního umu vysvětlit úskalí cizího jazyka a organizovat kontinuální výuku, jsou naši lektoři příjemné osobnosti a tak se studenti mohou těšit na zajímavé a dynamické lekce, ze kterých si odnesou potřebné znalosti.

1 osobní zkušenost studenta

Ohodnotit lektora
Lektor jazykového kurzu  - David Hewitt

Lektor jazykového kurzu

David Hewitt

Učení je jeho poslání.

David je povoláním učitel a lingvista. Výukou angličtiny se zabývá již více než 30 let. 20 let vyučoval na základních školách ve Velké Británii a více než 10 let vyučuje angličtinu v Praze.

V čem lektor vyniká

Za svou učitelskou kariéru vyučoval všechny úrovně angličtiny od pomaturitního studia přes
přípravné kurzy na FCE, CAE, CPE a IELTS i firemní kurzy.

Vzdělání a praxe

BA (Hons) English Language and Literature Lincoln College, Oxford University, PGCE (Post-Graduate Certificate in Education) Oxford University Department of Educational Studies, Trinity College TESOL Certificate – Osvědčení pro vyučování angličtiny mluvčích cizích jazyků. Od roku 2005 výuka angličtiny v Praze.

1 osobní zkušenost studenta

Ohodnotit lektoraAktuální počty kurzů a jazykových škol v Praze a celé ČR

1 282 kurzů
627 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz