2. Vyberte si jazykový kurz a klaďte důraz na vybavení školy

Hledáte jazykový kurz a je pro vás důležité vybavení školy? Rádi se během výuky připojíte na internet, dáte si před hodinou kávu nebo se v létě nechcete potit bez klimatizace? Jazykové školy a jazykové kurzy můžete na portálu Jazykovky.cz filtrovat i podle vybavení školy.

1. Hledejme jazykový kurz v Brně

Jak jsme si již řekli, zajímá nás vybavení jazykové školy, kterou chcete navštěvovat. Při hledání si nejdřív musíme ujasnit o jaký kurz v našem městě máme zájem. Pro modelový příklad budeme hledat kurz němčiny v Brně.

 

 02_01

 

2. Specifické požadavky na kurzy

Na Jazykovky.cz můžeme filtrovat kurzy dle specifických kritérií. Nám půjde např. o jazykové školy, kde se připojíme na internet. Rozklikneme si Další kritéria a následně ještě Speciální požadavky. Zde nalezneme možnost Přístup na internet pro studenty.

 

02_02a

A dále vybereme možnost Přístup na internet pro studenty.

 

Vybrat si můžeme hned několik kritérií najednou. Čím více požadavky specifikujeme, tím snadněji najdeme ten pravý kurz. Pokud vás dále nějaká nabídka zaujala, zaklikejte si ji také. My pro ukázku zůstaneme pouze u připojení na internet.

 

3. Kurzy podle zadaných parametrů

Potvrzením volby a vyhledáním jazykových kurzů získáme seznam kurzů se specifickými požadavky na vybavení školy. Vybrané kurzy si označme hvězdičkou a porovnejme tak cenu, datum a místo konání různých jazykových kurzů. Nabídky označené hvězdičkou nalezneme přehledně v záložce Srovnání jazykových kurzů a jazykových škol. Nemusíme tedy vybrané kurzy složitě dále hledat.

 

 

4. Porovnejme jednotlivé vybrané kurzy a zarezervujme si místo

Kurzy dle specifického výběru máme označené a nyní je na čase si nabídky porovnat. Projděte podrobně kurzy, které jste si vybrali. Nezapomeňte na úroveň kurzu. Je dobré absolvovat rozřazovací test, který odhalí vaše skutečné jazykové schopnosti ještě před nástupem do kurzu.

 

Pokud jste vybrali ten pravý kurz pro vás, rezervujte si nezávaznou návštěvu hodiny přímo u lektora. Zjistíte tak jak to ve škole opravdu vypadá a zda vám lektor sedne. Ostatní kurzy si můžeme ještě schovat do zálohy, kdyby se něco zvrtlo a do kurzu bychom nemohli nastoupit.

 

Odešlete rezervaci a čekejte na telefonát ze školy. Domluvíte se co a jak dál a můžete se zeptat na několik dalších detailů.

 

 

1 341 kurzů
630 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz