3. Hledejte jazykové kurzy podle času a dne, kdy chcete studovat

Chodíte do práce, máte jiné koníčky nebo prostě víte, že na studium máte jen určitý čas? Jazykovky.cz vám usnadní práci a snadno si zde vyhledáte jazykové školy a jazykové kurzy, které probíhají v určitý čas.

1. Vybereme město a jazyk, který chceme studovat

Na titulní stránce vybereme nejdříve město, ve kterém bydlíte a jazyk, který chcete studovat. Zúžíme tak hledání kurzu. Pro modelaci budeme hledat kurzy angličtiny v Praze 4, na které chceme chodit v pondělí večer.

 

 

2. Chceme kurzy v určitou hodinu

Hned pod volbou města a jazyka nalezneme možnost vybrat konkrétní specifické požadavky. Pomocí Chci kurzy s konkrétní dobou výuky vybereme konkrétní den. Volbu potvrdíme kliknutím na Použij kritérium.

 

 

3. Zvolíme konkrétní hodinu konání výuky

Dále ve specifikaci kurzů Chci kurzy zvolíme možnost volby V určitých hodinách. Vybereme zde hodinu, která nás zajímá a kdy chceme kurz navštěvovat. V našem případně volíme večerní hodiny. Vyfiltrujeme si tak pouze večerní kurzy angličtiny v Praze, které se konají v pondělí.

 

 

4. Získáme seznam kurzů, které vyhovují našim časovým možnostem

Získáme snadno přehledný seznam preferovaných kurzů. Porovnejme nyní cenu, datum zahájení a případně zaměření kurzu.

 

 

5. Označíme si preferované kurzy

Vybrané kurzy můžeme navzájem porovnávat v užším výběru. Označíme kurz, který nám vyhovuje a o který máme zájem hvězdičkou. Kurzy se uschovají pod proužek “Moje uschované kurzy a školy”, kde jsou pak kdykoliv z jakékoliv stránky přístupné. Kromě kurzů sem můžeme uschovávat i vybrané školy.

 

 

6. Porovnejme svoje vybrané kurzy a zarezervujme si místo

Projděme podrobně kurzy, které jsme si vybrali. Nezapomeňte na úroveň kurzu. Je dobré absolvovat rozřazovací test, který odhalí vaše skutečné jazykové schopnosti ještě před nástupem do kurzu.

 

Pokud jste vybrali ten pravý kurz pro vás rezervujte si nezávaznou návštěvu hodiny přímo u lektora. Zjistíte tak jak to ve škole opravdu vypadá a zda vám lektor sedne. Ostatní kurzy si můžeme ještě schovat do zálohy, kdyby se něco zvrtlo a do kurzu bychom nemohli nastoupit.

 

Odešlete rezervaci a čekejte na telefonát ze školy. Domluvíte se co a jak dál a můžete se zeptat na několik dalších detailů.

 

 

1 864 kurzů
627 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz