Firemní jazykové kurzy jsou velkým vkladem do zaměstnanců

Bez cizích jazyků se na dnešním trhu práce prakticky neobejdete. Pokud už jste práci našli, neusněte na vavřínech a zlepšujte svoje znalosti. Mezi zajímavou možnost patří firemní jazykové kurzy, kdy zaměstnavatel umožňuje studium v pracovní době. Výuka je často zaměřená na pracovní komunikaci.

Zlepšujte svoje znalosti a specifické jazykové potřeby

Jazykové kurzy běžně probíhají odpoledne po práci, případně dle individuálního plánu studenta. Je to jednak časově náročné, ale také obtížné na soustředění žáka. Firemní kurzy jsou specifickým typem jazykových kurzů, který probíhá nejčastěji v pracovní době a dle určitých požadavků.

 

Mezi nejčastější kurzy patří firemní jazykové kurzy angličtiny. Velká část uchazečů o zaměstnání a následných zaměstnanců nějaké znalosti angličtiny má, přesto je potřeba se neustále zlepšovat. Pokud při práci aktivně komunikujete cizím jazykem, často je potřeba i další jazyk kromě angličtiny. Specifická jazyková komunikace je pak probírána od začátku s důrazem na problematiku pracovní náplně firmy. Firemní jazykové kurzy němčiny vás naučí nový jazyk a výrazně zvýší váš pracovní rozsah. Můžete tak žádat o vyšší post, ale zároveň se naučíte nový jazyk i pro soukromé využití.

 

Firemní jazykový kurz

Výhody firemních jazykových kurzů

Firemní jazykové kurzy Praha objednává nejčastěji přímo zaměstnavatel a ten je také hradí z určité části nebo kompletně. Pro zaměstnance můžou být povinné, ale také nemusí. Kdo by ovšem nechtěl využít této zajímavé příležitost. Výuka nejčastěji probíhá hned ráno, v klidu a pohodlí kanceláře. Nemusíte se nikam honit po práci a máte na studium vyhrazený čas během pracovní doby.

 

Výuka probíhá pro menší nebo větší skupinku zaměstnanců podle domluvy. Lektoři vyučující  firemní jazykové kurzy angličtiny v Praze postupují podle individuálního plánu stanoveného dopředu a věnují větší pozornost pracovní komunikaci. Zlepší se vaše psaní emailů, telefonická komunikace, ale také při osobním jednání se zahraničními klienty si budete více jistí.

 

Pokud váš zaměstnavatel s nabídkou studia cizích jazyků nepřišel, zkuste se ho sami poptat. Firemní jazykové kurzy Brno a dalších měst mají často zajímavé ceny pro firmy a tak nemusí být vaše vzdělávání velkým výdajem. A zdůrazněte mu, že tím zvyšuje vaši pracovní efektivitu a cenu. Budete tak kvalifikovaný pracovník v každém směru!

Kliknutím vyhledáte firemní kurzy.

Kliknutím vyhledáte firemní kurzy!

 

1 284 kurzů
622 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz