Soukromá výuka angličtiny

Chodili jste už do několika různých jazykových kurzů a pokrok se žádný nedostavil? Neseděla vám velká skupina studentů? Zkuste se zaměřit na svoji výuku pořádně, vsaďte na soukromou výuku angličtiny.

Pro koho je ideální soukromá výuka

Soukromá výuka angličtiny je vhodná pro všechny, kteří jsou časově zaneprázdněni nebo mají specifické požadavky na výuku. Docházkové kurzy nesedí každému a pro určitý typ studentů představují dokonce brzdu v jazykovém pokroku. Během výuky, ve které se lektor věnuje dalším deseti, ale i více lidem, se dostane každý málo ke slovu a probíranou látku si nestačí pořádně zažít. Pokud studenta zajímá něco mimo probírané učivo má jen velmi malý prostor se na látku zeptat a věnovat se jí.

 

Individuální výuka je naopak na pozornost velmi náročná a vyžaduje od studenta maximální nasazení po celou dobu kurzu. Posun v jazykových schopnostech je ale podstatně rychlejší a je kladen větší důraz na specifická témata. Lektor se přizpůsobí vašemu tempu výuky a studovat můžete dle vlastních časových možností.

 

Proč studovat individuálně

- výuku si můžete přizpůsobit obsahově i časově
- výuka probíhá intenzivněji
- můžete se učit kdekoliv (ve městě, doma, v přírodě)
- můžete střídat více lektorů

 

Nevýhody individuálního studia

- vyšší cena
- přijdete o kolektivní tvůrčí atmosféru
- nemůžete se učit z chyb či dotazů druhých
- dotazy spolužáků mohou být inspirující
- menší motivace – kolektiv podněcuje zdravou soutěživost

 

 

Stanovte si přesný cíl


Než začnete hledat individuální výuku angličtiny stanovte si cíle, které od kurzu očekáváte. Pokud jste dosud do žádného kurzu nechodili, bude pro vás lepší zkusit napřed klasický docházkový kurz v jazykové škole.

 Pokud ovšem víte, že chcete lektora pouze pro sebe, stanovte si jasný cíl na začátku výuky. Vše proberte s lektorem a domluvte se s ním na přesném plánu, kterého se budete po celou dobu společných lekcí držet. Zajistíte si tak efektivitu soukromých lekcí a posun ve svých znalostech.

 

Oslovte více jazykových škol a poznejte blíže jednotlivé lektory, Neobcházejte jich však mnoho, ideální počet je šest až deset škol. Dobrá jazyková škola vám najde i spolužáka. Snížíte tím cenu kurzu. Zdůrazněte, aby případní spolužáci měli stejnou jazykovou pokročilost, cíl a náplň výuky. Ucelenou nabídku jazykových škol, které nabízí individuální kurzy naleznete na portálu Jazykovky.cz.   

893 kurzů
616 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz