4. Vyhledání nejlepšího kurzu angličtiny připravujícího na zkoušku FCE za 3 minuty

Chcete složit jazykovou zkoušku FCE a nechcete se učit sami doma s nejistým výsledkem? Hledáte tedy kurzy v okolí vašeho bydliště, které připravují přímo na FCE a kde si můžete nanečisto složit i přípravný test.

Hledání začnete tam, kde jazykové školy a jazykové kurzy najdete nejpřehledněji a na jednom místě – tedy na Jazykovky.cz.

1. Nejprve vyberme čtvrť, kde chceme chodit do jazykové školy

V našem příkladu chceme chodit do některé z jazykových škol v Praze 2.


 

2. Následně vybereme jazyk a druh kurzu

Druh kurzu bychom vybírat ani nemuseli, ale mohly by se nám zde plést firemní či individuální kurzy a ty mi nechceme. Potřebujeme vyfiltrovat co nejmenší počet nám vyhovujících kurzů, ze kterých si následně vybereme.
3. Pokračujeme výběrem zaměření kurzu na přípravu na FCE

Vyfiltrujeme tím pouze kurzy, které připravují na FCE a nemusíme se prohrabovat stovkami dalších obecně zaměřených jazykových kurzů.
4. Získáme seznam kurzů angličtiny v Praze 2, které připravují na FCE

Projdeme si jednotlivé kurzy, podíváme se na termín konání kurzu, počet hodin, cenu a školu, která kurz vyučuje. Můžeme si zvolit mezi grafickým (kartovým) a řádkovým pohledem na vyhledané kurzy. Každý z nich má něco do sebe. Pro větší počet kurzů je asi lepší řádkový pohled.

 


5. Předvybereme kandidáty kliknutím na hvězdičku

Kurzy, které jsou blízko a které nám termínově vyhovují zařadíme do užšího výběru kliknutím na hvězdičku. Lépe je více než méně, aby nám neutekl dobrý kurz ve výborné jazykové škole. Je dobré si uschovat od každé školy vybrat alespoň jeden kurz.

 

 

Kurzy se uschovají pod proužek “Moje uschované kurzy a školy”, kde jsou pak kdykoliv z jakékoliv stránky přístupné. Kromě kurzů sem můžete uschovávat i vybrané školy.

 

6. Vybereme nejlepší kurz a nezávazně si zarezervujeme místo

Do záložek prohlížeče si rozklikáme kurzy, které jsme si vybrali a školy, které je učí. Zjistíme si, jaký lektor kurz učí, jaký je obsah kurzu, učebnice, metodický plán výuky. Důležitý je rozřazovací test, který odhalí, zda do kurzu můžete nastoupit nebo potřebujete delší, s větším počtem hodin, kde se začíná na nižší pokročilosti.

 

Jedním okem také mrkneme na informace o škole … jak je velká, kolik vypisuje kurzů, jaké je její vybavení. Rozhodovat bude asi hlavně poloha školy. Nebudeme na 3 hodinový kurz cestovat hodinu autobusem.

 

Po zvážení všech pro a proti již nebývá než nezávazná rezervace kurzu a návštěva náslechové hodiny u lektora, který kurz učí, abyste si byli jisti, že jeho přístup vám vyhovuje. Ostatní kurzy si můžeme ještě schovat do zálohy, kdyby se něco zvrtlo a do kurzu bychom nemohli nastoupit.

 

Po odeslání rezervace můžeme očekávat telefonát ze školy, kde se domluvíme na dalším postupu. Je dobré si připravit nějaké otázky.


1 284 kurzů
622 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz