5. Pokračujte ve studiu ze stejné učebnice!

Zakoupili jste si na jazykový kurz učebnice a rádi byste pokračovali v jejich používání v dalším kurzu? Nemusíte zůstat u stejné jazykové školy. Hledejte jazykové kurzy se specifickými požadavky na učebnice na portálu Jazykovky.cz. Ukážeme vám jak na to.

1. Vybereme o jaký kurz máme zájem

Nejprve si je potřeba zvolit bližší specifikaci kurzu, který nás bude zajímat. Pro modelaci budeme hledat kurzy angličtiny v Praze. Zajdeme tedy nejprve město a dále preferovaný jazyk.

 

 

2. Specifické požadavky na kurzy - učebnice

Na Jazykovky.cz můžeme filtrovat kurzy dle specifických kritérií. Nám půjde např. o jazykové školy, které používají k výuce učebnice New English File. Rozklikneme si Další kritéria. Zde nalezneme možnost učebnice. Můžeme buď přímo napsat námi vybranou učebnici, nebo si zvolit ze seznamu učebnic.

 

 

3. Vyberme si z nabízených kurzů s naší učebnicí

Po kliknutí na Vyhledat jazykové kurzy se nám zobrazí seznam jazykových kurzů s námi hledaným specifickým kritériem - tedy učebnicí New English File. Kliknutím na hvězdičku v pravé části stránky si kurz zařadíme do užšího výběru.

 

 

4. Kurzy dle specifického výběru máme označené a nyní je na čase si nabídky porovnat

Projděte podrobně kurzy, které jste si vybrali. Nezapomeňte na úroveň kurzu. Je dobré absolvovat rozřazovací test, který odhalí vaše skutečné jazykové schopnosti ještě před nástupem do kurzu.

 

Pokud jste vybrali ten pravý kurz pro vás, rezervujte si nezávaznou návštěvu hodiny přímo u lektora. Zjistíte tak jak to ve škole opravdu vypadá a zda vám lektor sedne. Ostatní kurzy si můžeme ještě schovat do zálohy, kdyby se něco zvrtlo a do kurzu bychom nemohli nastoupit.

 

Odešlete rezervaci a čekejte na telefonát ze školy. Domluvíte se co a jak dál a můžete se zeptat na několik dalších detailů.

 

 

1 708 kurzů
628 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz