6. Hledejte kurzy ve svém městě s přesně danou intenzitou

Zajímáte se o studium angličtiny a víte, že chcete chodit určitý počet hodin týdně? Jak takové kurzy snadno a rychle najít si nyní ukážeme. Hledání začneme tam, kde jazykové školy a jazykové kurzy najdeme nejpřehledněji a na jednom místě – tedy na Jazykovky.cz.

1. Vybereme město, kde chceme studovat

Na portálu Jazykovky.cz snadno zvolíme město, ve kterém chceme jazykové kurzy navštěvovat. Pro náš příklad vyhledáme jazykové kurzy v Brně.

 

 

2. Vybereme vyučovaný jazyk

Pokračujeme dále ve výběru našeho kurzu, zvolíme jazyk, který chceme studovat. V našem případě zadáme angličtinu.

 

 

3. Jak často chceme studovat?

Při výběru kurzů nás bude zajímat jak často bude výuka probíhat. Pro příklad máme zájem o intenzivnější výuku a angličtině chceme věnovat 3 až 4 hodiny týdně. Vybereme tuto možnost v Dalších kritériích.

 

 

 

4. Získáme seznam kurzů angličtiny v Brně, které se konají v intenzitě 3-4 hodiny týdně

Projdeme si jednotlivé kurzy, podíváme se na termín konání kurzu, počet hodin, cenu a školu, která kurz vyučuje. Můžeme si zvolit mezi grafickým (kartovým) a řádkovým pohledem na vyhledané kurzy. Každý z nich má něco do sebe. Pro větší počet kurzů je asi lepší řádkový pohled.

  

5. Předvybereme kandidáty kliknutím na hvězdičku

Kurzy, které jsou blízko a které nám termínově vyhovují zařadíme do užšího výběru kliknutím na hvězdičku. Lépe je více než méně, aby nám neutekl dobrý kurz ve výborné jazykové škole. Je dobré si uschovat od každé školy vybrat alespoň jeden kurz.


 

Kurzy se uschovají pod proužek “Moje uschované kurzy a školy”, kde jsou pak kdykoliv z jakékoliv stránky přístupné. Kromě kurzů sem můžete uschovávat i vybrané školy.

 

6. Vybereme nejlepší kurz a nezávazně si zarezervujeme místo

Do záložek prohlížeče si rozklikáme kurzy, které jsme si vybrali a školy, které je učí. Zjistíme si, jaký lektor kurz učí, jaký je obsah kurzu, učebnice, metodický plán výuky. Důležitý je rozřazovací test, který odhalí, zda do kurzu můžete nastoupit nebo potřebujete delší, s větším počtem hodin, kde se začíná na nižší pokročilosti.

 

Jedním okem také mrkneme na informace o škole … jak je velká, kolik vypisuje kurzů, jaké je její vybavení. Rozhodovat bude asi hlavně poloha školy. Nebudeme na 3 hodinový kurz cestovat hodinu autobusem.

 

Po zvážení všech pro a proti již nebývá než nezávazná rezervace kurzu a návštěva náslechové hodiny u lektora, který kurz učí, abyste si byli jisti, že jeho přístup vám vyhovuje. Ostatní kurzy si můžeme ještě schovat do zálohy, kdyby se něco zvrtlo a do kurzu bychom nemohli nastoupit.

 

Po odeslání rezervace můžeme očekávat telefonát ze školy, kde se domluvíme na dalším postupu. Je dobré si připravit nějaké otázky.

 1 708 kurzů
628 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz