Doporučené jazykové školy
Jazyková škola TOPLINGVA - osobní zkušenosti studentů
Filtrování podle více parametrů

– osobní zkušenosti studentů

Poslední zaslaná hodnocení, recenze, názory na výuku, reference a doporučení od studentů, kteří absolvovali jazykové kurzy školy TOPLINGVA - Moravská Ostrava a Přívoz

Centrála Moravská Ostrava a Přívoz

3 jazykové kurzy
Moravská Ostrava a Přívoz, Moravská Ostrava 70200
Mlýnská 2353/12, Moravská Ostrava, 702 00

Kde nás najdete? Mlýnská 12, centrum Ostravy (vedle Moravskoslezského deníku, tramvajová zastávka Stodolní, trolejbusová zastávka Husův sad) Máme bezbariérový přístup.

Více o škole...

Hodnocení lektorů / učitelů: TOPLINGVA (Centrála Moravská Ostrava a Přívoz)

Lektor jazykového kurzu - Lenka - Lektorka TOPLINGVA

Lektor jazykového kurzu

Lenka - Lektorka TOPLINGVA

Lektorka anglického jazyka

Lenka vystudovala angličtinu v podnikatelské sféře a dokončuje studium angličtiny pro překladatele. Mimo cizí jazyky se zajímá také o interkulturní komunikaci, kterou se zabývala při svých pobytech v Estonsku a ve Švédsku, kde získala mnoho zkušeností s angličtinou rodilých i nerodilých mluvčích a rozdíly v jejím používání napříč kulturami. Ve svých hodinách se zaměřuje na praktické využití jazyka, učí pomocí Callanovy i klasické metody, firemní i veřejné kurzy, skupinky i individuály.

1 osobní zkušenost studenta

Ohodnotit lektora
Lektor jazykového kurzu - Martina - Lektorka TOPLINGVA

Lektor jazykového kurzu

Martina - Lektorka TOPLINGVA

Lektorka anglického jazyka

Je absolventkou studia angličtiny pro školskou praxi, což samo o sobě napovídá, že své profesi je zcela odevzdaná. Během několikaleté výuky v jazykových školách si vypěstovala obdivuhodnou trpělivost a porozumění, a její hodiny se nesou ve velmi přátelském duchu. Často se své studenty snaží vést ke kognitivnímu porovnávání anglického jazyka s jejich mateřštinou a umožnit jim tak lépe porozumět zásadám fungování zcela odlišné řeči. Angličtina je její doménou.

1 osobní zkušenost studenta

Ohodnotit lektoraAktuální počty kurzů a jazykových škol v Ostravě a celé ČR

2 229 kurzů
664 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz