IČ: 27744361 DIČ: CZ27744361  

Centrála Brno-sever

4 jazykové kurzy
Brno-sever, Lesná 63800
Slavíčkova 827/1A

od 1.7.2018

736 729 321
www.jsmundo.cz
marcela@jsmundo.cz
Poslat vzkaz

Jazykové kurzy

Nalezeny 4 kurzy
detailní výpis seznam
15 30 50 75 100
Jazyk Název kurzu a pokročilost Studentů Délka kurzu Rozsah výuky Cena
AJ

kód kurzu (AB1+d18)
B1 - Nižší-středně pokročilý
4 – 8 čtvrtletní
do
17 h (1x1h)
Po
3 555 Kč
AJ

kód kurzu (AB1n19)
B1 - Nižší-středně pokročilý
4 – 8 čtvrtletní
do
17 h (1x1h)
Út
3 555 Kč
AJ
4 – 8 čtvrtletní
do
17 h (1x1h)
Út
3 555 Kč
AJ

kód kurzu (AB2d)
B1 - Nižší-středně pokročilý, B2 - Vyšší-středně pokročilý
4 – 8 čtvrtletní
do
34 h (2x1h)
St, Pá
7 110 Kč

Informace o pobočce

Centrála Brno-sever

Cizí jazyky jsou náš svět.

Tak se na počátku roku 2004 zrodilo MUNDO, jazyková škola, jejíž pojmenování je vypůjčené z jednoho z oněch krásných cizích jazyků, a to ze španělštiny, a znamená – no, co jiného než svět. Vítejte v našem „světě“, ve světě, kde se mluví, šprechtí, spíkuje, …


Nabízíme skupinovou a individuální výuku více než 8 cizích jazyků: španělštiny, angličtiny, němčiny, francouzštiny, ruštiny, italštiny, čínštiny, hebrejštiny a češtiny pro cizince.
www.jsmundo.cz/sku­pinove-kurzy/

Přehled lektorů

Lektor jazykové školy Jazyková škola MUNDO s.r.o.: Blanka Ráčková Blanka Ráčková
Lektor jazykové školy Jazyková škola MUNDO s.r.o.: Marcela Morysová Marcela Morysová

Učebnice, podle kterých vyučujeme

Učebnice používaná v jazykové škole  Jazyková škola MUNDO s.r.o.: New English File intermediate - Multipack B New English File intermediate - Multipack B
Učebnice používaná v jazykové škole  Jazyková škola MUNDO s.r.o.: New English File Elementary Multipack B New English File Elementary Multipack B

Fotografie ze školy a z kurzů

Proč si vybrat nás

Kurzy u nás vedou pečlivé vybírání lektoři. Náš tým tvoří zkušení čeští lektoři, mnozí své jazykové znalosti zdokonalili také pobytem v zahraničí, a dále zahraniční lektoři. Všichni lektoři prochází před začleněním do našeho týmu výběrovým řízením, během kterého si ověřujeme jejich jazykové i pedagogické dovednosti. Na kvalitu výuky dále dohlížíme pravidelnou konzultací s vyučujícími lektory, dotazníky spokojenosti studentů i lektorů a návštěvami kurzů.
www.jsmundo.cz/lek­tori/


Výuka probíhá v malých skupinkách (4–8 studentů ve skupině).

Kromě standardních jazykových kurzů u nás najdete spoustu specialit:

  • Netradiční kurz angličtiny po telefonu – Volejte Higginsovi, více zde
  • CinemaLingua – videolekce pro lepší porozumění mluvené angličtině, více zde
  • Konverzační kavárna, více zde

Vybavení školy

  • Kopírka pro studenty
  • Přístup na internet pro studenty
  • Vlastní učebny
  • Wi-fi připojení

Doprava

Najdete nás nově na ulici Slavíčkova 1a na Lesné v Brně přímo v budově Agropojektu. Jsme tedy hned vedle konečné zastávky tramvaje č.9 a 11 (zastávka Čertova rokle) a 5 min od zastávky autobusu č. 53, 57, 81 nebo 84 (zastávka Halasovo náměstí).

Pokud k nám pojedete autem, máte možnost zaparkovat buď u supermarketu Albert, nebo na parkovišti v přilehlé ul. Provazníkova, 400m od školy.

Jak se k nám dostanete?

Jak a kdy se zapsat do kurzu

Zápis

Do kurzu se můžete přihlásit osobně u nás v kanceláři. Pokud pro Vás není osobní návštěva možná, zvládneme spolu přihlášení pořešit emailovou přihláškou, kterou Vám zašleme.

Abychom Vás mohli do kurzu zapsat, je třeba kromě vyplněné přihlášky uhradit zálohu 500 Kč (převodem či v hotovosti( postup si domluvíme v přihlášce. Touto zálohou si rezervujete místo ve vybraném kurzu. Záloha je následně odečtena od celkového kurzovného.

Abyste měli 100% jistotu, že kurz, který jste si vybrali, je pro Vás po stránce jazykové úrovně Vás a ostatních studentů ten nejlepší, před zápisem VŽDY DOPORUČUJEME udělat si náš vstupní test. Tento test děláme pouze při osobním setkání, neboť jeho součástí je společné vyhodnocení a krátká ústní část – tímto se snažíme zjistit aktivní a pasivní znalosti všech studentů zapisujících se do kurzu a tím dosáhnout optimálního rozřazení studentů k jejich spokojenosti.

Těšíme se na Vás.

Vaše Jazyková škola MUNDO s.r.o.

1 838 kurzů
627 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz