Doporučené jazykové školy

Evropské Vzdělávací Centrum

IČ: 24249904 DIČ: CZ24249904  

Pobočka Jazyková škola Evropské Vzdělávací Centrum Pardubice

Pardubice III, Bílé Předměstí 53003
Dašická 1083

Sídlíme v budově gymnázia Pardubice. Kancelář jazykové školy je v prvním patře budovy.

777 160 017
733 364 428
evcentrum.cz
pardubice@evcentrum.cz
Poslat vzkaz

Informace o pobočce

Pobočka Jazyková škola Evropské Vzdělávací Centrum Pardubice

Evropské Vzdělávací Centrum, s.r.o. je regionální jazyková škola s dlouholetou tradicí. Aktuálně má naše jazyková škola pobočky v Hradci Králové a v Pardubicích. Ve Východních Čechách působíme od roku 1998 a našimi jazykovými kurzy od té doby prošlo několik tisíc absolventů.

Nabízíme jazykové kurzy pro veřejnost v Hradci Králové a v Pardubicích. Kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny, ruštiny, italštiny nebo francouštiny jsou organizované do semestrálních celků. Každý školní rok proběhnou 2 semestry, které mají každý 16 plných výukových týdnů

Kurzy angličtiny v Hradci Králové a Pardubicích jsou zaměřeny na komplexní rozvoj komunikačních dovedností. Nabízíme jak kurzy obecné, které vyučujeme moderní komunikativní metodou s podporou e-learningu, tak kurzy anglické konverzace s rodilým mluvčím nebo přípravu ke Cambridge zkouškám. Specializované kurzy přípravy ke Cambridge zkouškám nabízíme jak v Hradci tak v Pardubicích v několika variantách.

Další pobočky a místa výuky školy

Centrála Praha 10 (Praha 10, Michle) | Pobočka Hradec Králové (Hradec Králové) |

Fotografie ze školy a z kurzů

Proč si vybrat nás

Jako jediná jazyková škola v Královéhradeckém a Pardubickém kraji máme od Univerzity Cambridge statut tzv. otevřeného zkouškového centra.Pořádáme tedy nejen přípravné kurzy ke Cambridge English zkouškám, ale zároveň i samotné zkoušky přímo pořádáme. Díky tomu, že spadáme přímo pod Cambridge Univerzitu, nabízíme zkoušky bez zprostředkování a za vstřícných podmínek.

Možnost skládání Cambridge zkoušek nabízíme několikrát ročně. Mezi mimořádné úspěchy naší školy se spolu s mandátem prestižní anglické univerzity v Cambridge řadí také Evropská jazyková cena LABEL, kterou jsme získali v roce 2008 za projekt vzdělávání handicapovaných studentů.

Jazyková škola a její kurzy jsou certifikovány normou kvality a harmonizovány s Evropským rámcem pro jazyky. Dbáme na to, abychom pro každého klienta našli ten nejvhodnější způsob vzdělávání a pomohli mu dosáhnout potřebných cílů.

Vybavení školy

  • Audiovizuální pomůcky
  • Multimediální učebny
  • Nápojové automaty
  • Počítače pro studenty
  • Počítače s výukovým software
  • Přístup do knihovny školy
  • Přístup na internet pro studenty
  • Studovna
  • Vlastní učebny
  • Wi-fi připojení

Doprava

Jazykové kurzy pro veřejnost v Pardubicích probíhají v pěším dosahu 10 minut z centra města v učebnách gymnázia na ulici Dašická. Učebny jsou vzdáleny asi dvě minuty chůze od zastávky MHD U Kostelíčka.

Jak a kdy se zapsat do kurzu

Zápis do kurzů můžete zvolit buď osobní nebo on-line.

Pokud preferujete osobní komunikaci, rádi Vás uvidíme v naší zápisové kanceláři na gymnáziu Dašická. Aktuální informace o otevírací době najdete na odkazu: :http://www.ev­centrum.cz/kon­takty-jazykova-skola-pardubice-hradec.html

Pokud nepotřebujete s ničím poradit a kurz si vyberet z naší nabídky na www.evcentrum.cz – je samozřejmě možné zapsat se do kurzu jednoduše on-line nákupem kurzu v našem e-shopu: http://www.ev­centrum.cz/eshop-kategorie-pardubice-11.html

Těšíme se na Vás.

Systém slev

AKCE pro rok 2016:
DOPORUČ A ZÍSKEJ : Jste s našimi kurzy spokojeni? Chcete získat slevu 10% na Váš kurz? Stačí naše kurzy doporučit ostatním. Pokud se do aktuálních jazykových kurzů zapíše nový student, který s námi v předchozím roce nestudoval a nahlásí Vás jako doporučitele, získáte automaticky slevu 10% na Vámi vybraný jazykový kurz.
POZOR: slevy se sčítají!
*nabídka platí pro naše stávající studenty i pro nové studenty,kteří se zapíší do našich kurzů a doporučí nás dále

2 203 kurzů
621 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz