70h 6 dní NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT (1 rodilý mluvčí-1 účastník)
 (kód: 1-1 - listopad 2019)

Individuální konverzace (1 –1) 70h individuální anglické konverzace zaměřené na profesionální sféru i jednotlivce s AJ hovořícím lektorem, pro střední a vyšší management. 1 účastník kurzu a 1 rodilý mluvčí konverzují nad profesními tématy šitými na míru
Angličtina
Cena za kurzovné 9.999,-Kč
Čas výuky
Výrážíme v neděli v 10h z Prahy. návrat v pátek okolo 18h.
Opakuje se
Jednorázový intenzivní kurz
Datum zahájení 70h 6 dní NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT (1 rodilý mluvčí-1 účastník) (Angličtina, Praha)
Zahájení
Datum ukončení 70h 6 dní NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT (1 rodilý mluvčí-1 účastník) (Angličtina, Praha)
Ukončení
Délka jazykového kurzu 70h 6 dní NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT (1 rodilý mluvčí-1 účastník) (Angličtina, Praha)
Délka kurzu
1 týden
Vyuč. jazyk
AJ
Počet studentů
Jazykový kurz 70h 6 dní NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT (1 rodilý mluvčí-1 účastník): počet studentů1-1
Cena
Cena jazykového kurzu angličtiny v Praze - 70h 6 dní NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT (1 rodilý mluvčí-1 účastník) více…
Rozsah výuky | Hodin týdně
70h 6 dní NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT (1 rodilý mluvčí-1 účastník) - rozsah výuky jazykového kurzu v Praze ENGLISHstay - Rozmluvíme Vás anglicky! Centrála Praha 70h
| 6x12h
Kurz začíná
za 31 dní Kdy začíná jazykový kurz 70h 6 dní NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT (1 rodilý mluvčí-1 účastník) - Jazykový kurz 70h 6 dní NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT (1 rodilý mluvčí-1 účastník)
jazykový lektor Woody Watkins
Woody Watkins
jazykový lektor ERIN LUKE HELLEN LEE
ERIN LUKE HELLEN LEE
jazyková učebnice: Studijní materiály ENGLISHstay.
Studijní materiály ENGLISHstay.
Pokročilost
B1 - Nižší-středně pokročilý, B2 - Vyšší-středně pokročilý,...
Zkouška
zkouška z anglického jazyka
Typ kurzu
Firemní jazykové kurzy a vzdělávací programy, Individuální...

Termín konání kurzu

Zahájení:
17.11.2019 (za 31 dnů)
Ukončení:
22.11.2019
Čas konání:
Výrážíme v neděli v 10h z Prahy. návrat v pátek okolo 18h.
Délka kurzu:
1 týden
Poznámka:
6dní 5 nocí, celkem 70 hodin intenzivní konverzace. (neděle-pátek)

Rozsah výuky

Počet vyučovacích hodin:
70 h (6x12h)
Délka vyučovací hodiny:
60 minut
Periodicita:
Jednorázový intenzivní kurz
Poznámka:
Pobýváme společně v prostorách hotelu po celou dobu 6 denního kurzu, garantujeme 70 hodin angličtiny s certifikovaným rodilým mluvčím (TEFL).

Cena kurzu

Cena kurzu:
Cena za kurzovné 9.999,-Kč
Počet studentů ve skupině:
1 – 1
Cena zahrnuje:
Celý pobyt 6 intenzivních dnů (5nocí) plných zážitků v angličtině s rodilými mluvčími, včetně dopravy tam i zpět do místa pobytu,plná penze a ubytování v jednolůžkových pokojích. Výuka v počtu je 70 individuálních hodin anglického jazyka s rodilým mluvčím
Cena nezahrnuje:
nápoje během stravování (v ceně kurzu jsou po celou dobu pobytu, káva, čaj a voda)
Další nutné náklady po nástupu výuky:
(Ubytování v luxusních, zámeckých jednolůžkových pokojích, včetně wellness zdarma, plná penze, doprava,studijní materiály, zážitkové odpoledne – cena 14.999,– Kč) + kurzovné = konečná cena 24.998,–Kč
Poznámka:
HODINA s RODILÝM MLUVČÍM VÁS VYJDE NA 357,- Kč.

Jsme první v České Republice :-)

Jsme první v České Republice, kdo nabízí individuální výuku angličtiny podle unikátního modelu používaném po celém světě. Účastníci našeho pobytového jazykového kurzu stráví týden s certifikovanými rodilými mluvčími, kdy se při konverzaci používá systém 1–1 (jeden rodilý mluvčí na jednoho účastníka kurzu). Vyzkoušejte náš nový program: NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT (1–1).
Přidejte se k nám hned teď! :)

Náplň a obsah kurzu

Individuální konverzace (1 –1) 70h individuální anglické konverzace zaměřené na profesionální sféru i jednotlivce s AJ hovořícím lektorem, pro střední a vyšší management. 1 účastník kurzu a 1 rodilý mluvčí konverzují nad profesními tématy šitými na míru

Proč si vybrat tento kurz

Shrňme si to

Mluvit jinak než anglicky nebudete mít čas.

Individuální konverzace s certifikovaným anglicky mluvícím rodilým mluvčím.

Dokonalý náslech britského, australského, irského či amerického přízvuku.

Profesní témata ke konverzaci s rodilým mluvčím si určujete sami.


Nemusíte cestovat za jazykovým pobytem do Velké Británie. Přivezeme rodilé mluvčí za Vámi do České Republiky. Vyzkoušejte roční kurz anglické konverzace v jednom jediném týdnu bez nekonečných hodin ve školní lavici.


Intenzivní kurz anglické konverzace je veden v systému 1–1, tedy na jednoho účastníka kurzu připadá jeden rodilý mluvčí. Jazykový trénink probíhá po dobu 6-ti dnů

Pro koho je kurz určen

Intenzivní pobytový kurz ENGLISHstay, můžeme doporučit každému, kdo si chce za krátkou dobu razantně zlepšit svoje znalosti anglického jazyka. Účastníci jsou osoby starší 18-ti let.


Jazykový kurz je vhodný pro ty, kdo používají anglický jazyk každý den ve svém pracovním životě. Individuální přístup v jednotlivých výukových hodinách zajišťuje možnost konverzace s lektory na jakékoliv Vámi zvolené profesní téma. Ať jste dlouholetý profesionál, manažer, lékař či právník.

Cíl kurzu

ENGLISHstay není jazyková škola. Našim cílem je vytvořit mezi všemi účastníky co nejrozmanitější interakci. Náš program je víc než jen jazykový kurz. Jedná se o kulturní a společenskou událost, na které se setkávají různí lidé z různých států světa s rozdílnými společenskými a kulturními zvyky.


Během celého pobytu hovoříme všichni pouze anglicky. Používat jiný než anglický jazyk je zakázáno. Díky tomu se myšlení ve Vašem rodném jazyce brzy přepne na myšlení v jazyce anglickém. A právě v tento okamžik získáváte vědomosti ještě rychleji.

Přidejte se k nám hned teď!

Obsah kurzu

ENGLISHstay přináší program, který Vám na dlouhou dobu vytvoří jedinečné prostředí anglicky hovořících lektorů, kteří používají tento jazyk od kolébky. Anglicky myslí, anglicky mluví, anglicky píší. To je oč nám jde. Nasát atmosféru, zkušenosti, jazyk, přízvuky, a to všechno umět využít v různých situacích. Během našeho jazykového pobytu se nesoustředíme pouze na gramatiku, ale i na praktické využití anglického jazyka ve všech jeho formách. Při našich jazykových pobytech tráví účastníci denně 13–15 hodin konverzací s rodilými mluvčími. Přeneseme vás do anglicky mluvícího světa a díky tomu se zlepší i úroveň Vašich gramatických znalostí.


Pro naše kurzy pečlivě vybíráme lektory z různých oblastí světa s odlišným dialektem, aby všichni účastníci měli možnost poslechu amerického, australského, britského, irského nebo třeba skotského přízvuku.

Zařazení kurzu

  • Intenzita: Intenzivní kurz
  • Druh kurzu: Firemní jazykové kurzy a vzdělávací programy, Individuální kurzy, Pobytové jazykové kurzy v ČR (soustředění, tábory, dovolená s jazykem)
  • Obsahové zaměření: Konverzační a udržovací kurzy, Kurz odborného/profesního jazyka, Kurzy připravující na práci v zahraničí, Odborný kurz v cizím jazyce
  • Věková skupina: Kurzy zaměřené na mládež - teenagery (15+), Kurzy zaměřené na seniory, Pro dospělé
  • Profesní skupina: Manažeři a vedoucí, Odborníci (profesní jazyk) a odborní pracovníci, Pracovníci EU, Pracovníci státní správy, Studenti, Zaměstnanci soukromých a státních firem
  • Forma výuky: Konverzace s rodilým mluvčím, Výuka venku (ve městě, v přírodě)

Výuku zajišťuje

ENGLISHstay - Rozmluvíme Vás anglicky!

Centrála Praha
Praha 1, Malá Strana
11800
Mostecká 273/21, Praha 1
+420 730 525 130 +420 730 519 159 Englishstay YouTube kanál www.englishstay.cz

Pokročilost kurzu

B1 - Nižší-středně pokročilý, B2 - Vyšší-středně pokročilý, C1 - Pokročilý, C2 - Expert

Jaké jsou vstupní znalosti?

Student rozumí hlavním myšlenkám srozumitelných vstupních informací týkající se běžných témat, se kterými se pravidelně setkává v práci, ve škole, ve volném čase atd. Umí si poradit s většinou situací, jež mohou nastat při cestování v oblasti, kde se tímto jazykem mluví. Umí napsat jednoduchý souvislý text na témata, která dobře zná nebo která ho/ji osobně zajímají. Dokáže popsat své zážitky a události, sny, naděje a cíle a umí stručně vysvětlit a odůvodnit své názory a plány.

Student dokáže porozumět hlavním myšlenkám složitých textů týkajících se jak konkrétních, tak abstraktních témat včetně odborně zaměřených diskusí ve svém oboru. Dokáže se účastnit rozhovoru natolik plynule a spontánně, že může vést běžný rozhovor s rodilými mluvčími, aniž by to představovalo zvýšené úsilí pro kteréhokoliv účastníka interakce. Umí napsat srozumitelné podrobné texty na širokou škálu témat a vysvětlit své názorové stanovisko týkající se aktuálního problému.

Lektor jazykového kurzu 70h 6 dní NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT (1 rodilý mluvčí-1 účastník) - Woody Watkins

Lektoři tohoto kurzu

Woody Watkins

Lektor angličtiny v ENGLISHstay

I can guarantee you an amazing time being part of the teaching English experience. You meet wonderful people that you will stay in touch with for a life time. You actually get to absorb the culture of the country during your stay and enjoy delightful accommodations „in country“.

V čem lektor vyniká

Woody Watkins vyniká svojí duchapřítomností, zareaguje bleskurychle na jakýkoliv řečnický oříšek a rozlouskne ho. Studenti jsou na setkání s Woody vždy více než natěšeni.

Vzdělání a praxe

Woody Watkins je naším typickým lektorem s mnoholetou zkušeností výuky angličtiny, včetně značných životních zkušeností, které přinášejí studentům možnost konverzace na jakékoliv téma. Patří k naším nejúznavanějším lektorům, díky své čilé spolupráci s ENGLIShstay a náštěvám na naších kurzech.

Ohodnotit lektora
Lektor jazykového kurzu 70h 6 dní NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT (1 rodilý mluvčí-1 účastník) - ERIN LUKE HELLEN LEE

ERIN LUKE HELLEN LEE

Naši mladí lektoři z Austrálie ERIN a LUKE (vpravo) a HELLEN s LEE (po levé straně) lektoři z ostrova Isle of Man

Chcete si poslechnout australský přízvuk a zažít specifický dialekt z daleké země???
Nebo Vás zajímá odkud je angličtina Hellen a Lee???

V čem lektor vyniká

Všichni naši lektoři vynikají svojí komunikativností, jsou připraveni Vám pomoci všemi dostupnými prostředky ve zlepšení Vaši úrovně angličtiny.

Vzdělání a praxe

Erin vystudovala pedagogickou univerzitu, praxi uplatňuje na základní škole v Melbourne, Austrálie.
Luke sbírá své zkušenosti cestováním po světě, navštívil mnoho zemí a nasbíral zkušenosti o kterým rád vypráví svojí typickou asutralštinou.
Lee vystudoval žurnalistiku a je zkušeným novinářem ve své malé zemi.
Hellen vystudovala na ostrově Isle of Man hru na klavír a vyučuje soukromě v Liverpoolu.

Ohodnotit lektora
Lektor jazykového kurzu 70h 6 dní NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT (1 rodilý mluvčí-1 účastník) - Jessica and Jamie

Jessica and Jamie

Native speakers from Australia

„Helping people refine their English skills is so rewarding. I loved to hear about everybody's stories and learn about their cultures.“

V čem lektor vyniká

Především vynikají svojí komunikativností, Jamie s Vámi může udělat rozhovor o jakém se kdejaké filmově hvězdě ani nesní a Jessie Vám udělá promo, že budete žasnout.

Vzdělání a praxe

Jessica pracovala dlouhá léta PR agentuře v Brisbane a Jamie je známý televizní reportér.

Ohodnotit lektora
Lektor jazykového kurzu 70h 6 dní NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT (1 rodilý mluvčí-1 účastník) - Carolyn Taffel

Carolyn Taffel

Carolyn je nejvyhledávanější lektor.

Pro Carolyn je výuka darem, který dostala a ví, jak ho použít.

V čem lektor vyniká

Svojí nesmírnou senzitivitou a citem, který pro komunikaci Carolyn má, je rozhovor s ní hračka.

Vzdělání a praxe

Carolyn pochází z USA, má mnoho životních zkušeností, začínala svojí praxi jako učitelka angličtiny, dále se věnovala právnické praxi a ve svých letech dále používá svůj přirozený talent k výuce angličtiny.

Ohodnotit lektora
Lektor jazykového kurzu 70h 6 dní NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT (1 rodilý mluvčí-1 účastník) - Erin Korntved

Erin Korntved

Erin je velmi kreativní lektorka

Erin je velmi kreativní lektorka a vyniká především svojí láskou k hudbě jelikož hraje na bicí.

1 osobní zkušenost studenta

Ohodnotit lektora
Lektor jazykového kurzu 70h 6 dní NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT (1 rodilý mluvčí-1 účastník) - Alex Keaton

Alex Keaton

Alex je blázen do hudby.

Alex celý život miluje hudbu a taky se jí živí, je to známý hudební producent.

Ohodnotit lektora
Lektor jazykového kurzu 70h 6 dní NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT (1 rodilý mluvčí-1 účastník) - Alex Kroychik

Alex Kroychik

Alex miluje letadla všeho druhu

Alex svojí zodpovědností tíhne především k vyplňování materiálů. Pracuje jako technik letadel na největší letišti v USA, tedy vyplňování dotazníků je mu víc, než-li vlastní.

Ohodnotit lektora
Lektor jazykového kurzu 70h 6 dní NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT (1 rodilý mluvčí-1 účastník) - Richard Thorngren

Richard Thorngren

Richard je celý život v luftě.

Richard svým šarmem zaujme každou svojí studentku a proto jsou jeho výsledky v lektorování víc než pozitivní.

Ohodnotit lektora
Lektor jazykového kurzu 70h 6 dní NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT (1 rodilý mluvčí-1 účastník) - Hannah Lahodny

Hannah Lahodny

Hannah je nadějná mladá bioložka

Hannah cestuje po starém kontinentě, aby poznala místo svých předků. Miluje zemi svých prarodičů a proto se ráda zúčastňuje multikulturních výměn především v Česku.

V čem lektor vyniká

Hannah vyniká svojí bezprostředností, která jí pomáhá v lektorování.

Ohodnotit lektora
Lektor jazykového kurzu 70h 6 dní NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT (1 rodilý mluvčí-1 účastník) - Peter Cannon

Peter Cannon

Peter je rozený lektor

Peter pochází z Austrálie a jako ostřílený profesor ví co je na pochopení mluvené angličtiny potřeba.

V čem lektor vyniká

Peter vyučuje angličtinu po světě celý svůj život. Zavítal k nám rovnou z Thajska kde vyučoval angličtinu posledních 5 let.

2 osobní zkušenosti studentů

Ohodnotit lektora
Lektor jazykového kurzu 70h 6 dní NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT (1 rodilý mluvčí-1 účastník) - Elaine Regan

Elaine Regan

Elaine je trpělivá lektorka

Elaine je fantastická komunikativní dáma, která uctívá slušné vychování a miluje vzdělávání.

Vzdělání a praxe

Elaine je vzdělaná ve výuce ekonomických teorií. A také se tímto oborem celý život zabývala. Pochází z USA.

1 osobní zkušenost studenta

Ohodnotit lektora
Lektor jazykového kurzu 70h 6 dní NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT (1 rodilý mluvčí-1 účastník) - Gus White

Gus White

Gus je jedním slovem jednička

Gus je mladý, nadějný, víno milující, nesmírně inteligentní a senzitivní mladý lektor angličtiny.

V čem lektor vyniká

S Gusem mlčet nikdy nebudete.

3 osobní zkušenosti studentů

Ohodnotit lektora
Lektor jazykového kurzu 70h 6 dní NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT (1 rodilý mluvčí-1 účastník) - Fiona Gallen

Fiona Gallen

Fiona je energická a zábavná ladá lektorka

S Fionou nemáte problém zabrousit a pobavit se na jakékoliv téma. Mladá Irka, která miluje kontakt s lidmi a především konverzaci.

Ohodnotit lektora
Lektor jazykového kurzu 70h 6 dní NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT (1 rodilý mluvčí-1 účastník) - John Regan

John Regan

John Vás rozesměje

John je pravý americký gentleman, kterého znáte z amerických detektivek. Aby ne, celý svůj život zasvětil vyšetřování vražd. Jeho rozkaz zní: „konverzujte anglicky“!

Ohodnotit lektora
Učebnice v jazykovém kurzu 70h 6 dní NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT (1 rodilý mluvčí-1 účastník) - Studijní materiály ENGLISHstay.

Učebnice pro tento kurz

Studijní materiály ENGLISHstay.

Veškeré studijní materiály jsou v ceně kurzu.

Kurz připravuje na zkoušku

zkouška z anglického jazyka


Rozmluvíme Vás anglicky, náš kurz vedený rodilými mluvčími s revolučním systém výuky, je přípravou na zkoušku z anglického jazyka.

Certifikát o absolvování intenzivního jazykového programu.

Pár slov o nás

Co je ENGLISHstay

www.ENGLISHsta­y.cz
www.anglictinas­rodilymmluvcim­.cz
www.individual­nikurzyanglic­tiny.cz

ENGLISHstay Vám poskytne během 6 denního pobytu 70 hodin individuální výuky angličtiny s rodilými mluvčími. Tento ojedinělý výukový program je zcela přizpůsoben Vašim potřebám a dostane se Vám 100% pozornosti anglicky mluvícího lektora.
Jako první v České republice nabízíme jedinečnou metodu výuky angličtiny založenou na individuální konverzaci s rodilými mluvčími.


Intenzivní kurzy angličtiny:
1. Nebojím se, chci konečně mluvit

Model (1–1), kdy na jednoho účastníka kurzu připadá vždy jeden rodilý mluvčí. Tento typ jazykového pobytu je určen pro ty, kdo jsou již v angličtině zběhlejší a zvyklí ji používat, a chtějí své znalosti ještě více prohloubit.


2. Mluvím málo a chci víc

Model (2–1), kdy je jeden lektor na dvojici účastníků kurzu. Tento jazykový pobyt je ideální pro ty, kteří si nejsou úplně jistí, zda by byl pro ně vhodný intenzivní systém výuky angličtiny. Pokud si úplně nevěříte v anglické konverzaci, vezměte s sebou parťáka a zlepšíte se v mluvené angličtině oba.

Lektoři našich kurzů jsou rodilí mluvčí z Velké Británie, Irska, USA, Kanady a Austrálie.

Proč si vybrat nás

Co je ENGLISHstay? Individuální pobytové kurzy angličtiny s rodilým mluvčím.

Užijte si jedinečnou dovolenou v České republice, v příjemném hotelu s plnou penzí a wellness službami. A zároveň si výrazně vylepšete svou mluvenou angličtinu.

Nabízíme unikátní spojení oddechu a výuky angličtiny!

Během našeho jazykového pobytu strávíte minimálně 70 hodin intenzivní komunikací v angličtě s rodilým mluvčím. Na zlepšení Vaší mluvené angličtiny se pracuje celých 6 dní, protože všechen čas tráví lektoři společně s účastníky kurzu. Výuka tedy není jenom o nudném vysedávání v lavicích, máme pro Vás připraveny různé společenské aktivity, výlety a večerní posezení v baru.

Nikoho do ničeho nenutíme, témata ke konverzaci je možné upravit podle individuálních potřeb. Komunikace probíhá nenásilnou a přirozenou formou mezi lidmi, kteří společně tráví svou dovolenou.


Nespornou výhodu přináší i to, že naše jazykové pobyty se konají v ČR. Odpadají tím starosti spojené s cestováním do zahraničí a v případě nutnosti předčasného návratu je mnohem snažší dostat se z kurzu domů.

Jsme schopni zajistit kurzy na míru jednotlivcům i případným skupinám přátel či pracovním kolektivům.

Časté dotazy

Vybavení školy

  • Kurz s občerstvením
  • Přístup na internet pro studenty
  • Společenská místnost
  • Wi-fi připojení

Doprava

Doprava


Rádi bychom jménem našeho týmu lektorů, všem účastníkům doporučili v rámci vytržení z všednodennosti využít dopravu luxusními autobusy našeho dopravce HELIA Tour a vyrazit s námi na relaxační cestu za poznáním.


Sejdeme se všichni v Praze a vyrazíme na společnou cestu do místa našeho luxusního zámeckého pobytu nedaleko malebných Chotovin u Tábora.
Dopravu zajišťujeme komfortními autobusy renomovaných českých dopravních společností.

Ubytování

Co vše obsahuje cena

Celý pobyt je 6 intenzivních dnů plných zážitků v angličtině s rodilými mluvčími, včetně dopravy tam i zpět do místa pobytu. Naše cena obsahuje: individuální účast na celodenním programu, včetně všech činností a aktivit což v celkovém počtu je 70 individuálních hodin mluvené angličtiny v profesionálních tématech jen pro Vás.

Součástí ubytování pro program
„NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT“
6 dní (5nocí) v zámeckých ubytovacích prostorách hotelů, každý místní účastník má svůj luxusní jednolůžkový komfortní pokoj, včetně plné penze (3× denně strava v hotelové restauraci). komfortní hotelové wellness v ceně.

Zámek Hotel Vranoc nad Dyjí
Dobře dostupné pro klienty z Moravy!

Systém slev

Nyní můžete naše kurzy uhradit i prostřednictvím zaměstnaneckých benefitů.

Nově můžete uhradit kurzy i platební kartou a využít mnoha slevových akcí od našich partnerů:
SPHERE, BONUS CLUB a PREMIA, Plzeňská karta, Lady Karta KB, karty Master Card, Premium RB Clubu.


Možnost dárkových VOUCHERŮ na jazykové pobyty ve Vámi vybraném termínu :-) přidejte se k nám hned teď


Celková cena obsahuje "cestu z Prahy do místa pobytu a zpět, 70 hodin intenzivní komunikace v anglickém jazyce a v případě programu NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT: ubytování v jednolůžkovém pokoji (v případě programu MLUVÍM MÁLO A CHCI VÍC (2–1) v pokoji dvoulůžkovém obsazeným dvěmi osobami) vždy s plnou penzí.

NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT(1–1)

www.individual­nikurzyanglic­tiny.cz

MLUVÍM MÁLO A CHCI VÍC (2–1)

www.anglictinas­rodilymmluvcim­.cz


My nejsme běžná jazyková škola s tradičními způsoby výuky… ENGLISHstay Vám vše zprostředkuje v klidu a pohodlí.


Přidejte se k nám!

Další kurzy angličtiny | ENGLISHstay - Rozmluvíme Vás anglicky!

Jazyk Název kurzu a pokročilost Studentů Délka kurzu Rozsah výuky Cena
AJ
(1 rodilý mluvčí - 1 účastník) 70h konverzace během 6 dnů - program - NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT
kód kurzu (1-1 - říjen 2019)
B1 - Nižší-středně pokročilý, B2 - Vyšší-středně pokročilý, C1 - Pokročilý, C2 - Expert
1 – 1 1 týden
do
70 h (6x12h) Cena za hodinu s rodilým mluvčím 357,-Kč včetně ubytování, plné penze, studijních materiálů, dopravy a mnoho dalšího.
AJ
(2 účastníci - 1 rodilý mluvčí) 70h konverzace během 6 dnů - program MLUVÍM MÁLO A CHCI VÍC - 10% SLEVA při objednávce 2
kód kurzu (2-1 - únor 2020)
B1 - Nižší-středně pokročilý, B2 - Vyšší-středně pokročilý, C1 - Pokročilý, C2 - Expert
1 – 2 1 týden
do
70 h (6x12h) Cena za hodinu s rodilým mluvčím 257,-Kč včetně ubytování, plné penze, studijních materiálů, dopravy a mnoho dalšího.
AJ
70h 6dní MLUVÍM MÁLO A CHCI VÍC (2 účastníci - 1 rodilý mluvčí) !SUPER CENA! 10% SLEVA při objednávce 2 účastníků.
kód kurzu (2 -1 - listopad 2019)
B1 - Nižší-středně pokročilý, B2 - Vyšší-středně pokročilý, C1 - Pokročilý, C2 - Expert
1 – 2 1 týden
do
70 h (6x12h) Cena za kurzovné 4999,-Kč
AJ
(1 rodilý mluvčí - 1 účastník) 70h konverzace během 6 dnů - program - NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT
kód kurzu (1-1 - únor 2020)
B1 - Nižší-středně pokročilý, B2 - Vyšší-středně pokročilý, C1 - Pokročilý, C2 - Expert
1 – 1 1 týden
do
70 h (6x12h) Cena za hodinu s rodilým mluvčím 371,-Kč včetně ubytování, plné penze, studijních materiálů, dopravy a mnoho dalšího.
Více kurzů školy

Rezervace místa v kurzu

Dobrý den, chci si rezervovat místo v jazykovém kurzu
70h 6 dní NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT (1 rodilý mluvčí-1 účastník) (kód: 1-1 - listopad 2019). Zašlete mi prosím informace o platbě a zápisu do kurzu.

Ověřit volné místo

Dobrý den, chci si ověřit, zda je ještě volné místo v jazykovém kurzu 70h 6 dní NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT (1 rodilý mluvčí-1 účastník) (kód: 1-1 - listopad 2019).

Informovat se na kurz

Dobrý den, chci se informovat na kurz 70h 6 dní NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT (1 rodilý mluvčí-1 účastník) (kód: 1-1 - listopad 2019). Kontaktujte mě, prosím.

Jmenuji se

a můj email je

případně mě zastihnete na telefonu

.

Rád(a) bych ještě poznamenal(a): Rád(a) bych ještě poznamenal(a): Rád(a) bych se také zeptal(a) na:

Ozvěte se mi prosím co nejdříve. Děkuji.

Souhlasím s podmínkami užití portálu Jazykovky.cz
Zašlete škole zprávu.
Jméno a email jsou povinné položky
1 913 kurzů
644 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz