Doporučené jazykové školy
Jazyková škola ENGLISHstay - Rozmluvíme Vás anglicky!
Filtrování podle více parametrů

IČ: 06161898 DIČ: CZ06161898  

Informace o pobočce

Centrála Praha

Co je ENGLISHstay

www.ENGLISHsta­y.cz
www.anglictinas­rodilymmluvcim­.cz
www.individual­nikurzyanglic­tiny.cz

ENGLISHstay Vám poskytne během 6 denního pobytu 70 hodin individuální výuky angličtiny s rodilými mluvčími. Tento ojedinělý výukový program je zcela přizpůsoben Vašim potřebám a dostane se Vám 100% pozornosti anglicky mluvícího lektora.
Jako první v České republice nabízíme jedinečnou metodu výuky angličtiny založenou na individuální konverzaci s rodilými mluvčími.


Intenzivní kurzy angličtiny:
1. Nebojím se, chci konečně mluvit

Model (1–1), kdy na jednoho účastníka kurzu připadá vždy jeden rodilý mluvčí. Tento typ jazykového pobytu je určen pro ty, kdo jsou již v angličtině zběhlejší a zvyklí ji používat, a chtějí své znalosti ještě více prohloubit.


2. Mluvím málo a chci víc

Model (2–1), kdy je jeden lektor na dvojici účastníků kurzu. Tento jazykový pobyt je ideální pro ty, kteří si nejsou úplně jistí, zda by byl pro ně vhodný intenzivní systém výuky angličtiny. Pokud si úplně nevěříte v anglické konverzaci, vezměte s sebou parťáka a zlepšíte se v mluvené angličtině oba.

Lektoři našich kurzů jsou rodilí mluvčí z Velké Británie, Irska, USA, Kanady a Austrálie.

Proč si vybrat nás

Co je ENGLISHstay? Individuální pobytové kurzy angličtiny s rodilým mluvčím.

Užijte si jedinečnou dovolenou v České republice, v příjemném hotelu s plnou penzí a wellness službami. A zároveň si výrazně vylepšete svou mluvenou angličtinu.

Nabízíme unikátní spojení oddechu a výuky angličtiny!

Během našeho jazykového pobytu strávíte minimálně 70 hodin intenzivní komunikací v angličtě s rodilým mluvčím. Na zlepšení Vaší mluvené angličtiny se pracuje celých 6 dní, protože všechen čas tráví lektoři společně s účastníky kurzu. Výuka tedy není jenom o nudném vysedávání v lavicích, máme pro Vás připraveny různé společenské aktivity, výlety a večerní posezení v baru.

Nikoho do ničeho nenutíme, témata ke konverzaci je možné upravit podle individuálních potřeb. Komunikace probíhá nenásilnou a přirozenou formou mezi lidmi, kteří společně tráví svou dovolenou.


Nespornou výhodu přináší i to, že naše jazykové pobyty se konají v ČR. Odpadají tím starosti spojené s cestováním do zahraničí a v případě nutnosti předčasného návratu je mnohem snažší dostat se z kurzu domů.

Jsme schopni zajistit kurzy na míru jednotlivcům i případným skupinám přátel či pracovním kolektivům.

Časté dotazy

Vybavení školy

  • Kurz s občerstvením
  • Přístup na internet pro studenty
  • Společenská místnost
  • Wi-fi připojení

Co se o nás píše v médiích

Mluvíte anglicky?
Kdo je tři, šest, devět let na mateřské, případně kdo se na ni chystá, má obvykle ze začátku velké plány. Jako: dodělám si u miminka doktorát. Státnice ze španělštiny. Naučím se pěstovat bio bylinky, chovat bio žížaly a budu každý den cvičit Jillian Michaels.
Intenzivní pobytový kurz angličtiny
Většina z nás to určitě zná, navštěvovali jsme hodiny anglického jazyka už od základní školy a pokračovali v tom i na střední, případně vysoké škole, ale pořád ne a ne se domluvit.
Nejvíc jsem se naučil s rodilým mluvčím
Pocházím z té generace, která se ve škole učila němčinu. Angličtina mě bohužel úplně minula, a tak dnešním dětem docela závidím. Požadují ji v každém zaměstnání a ani u nás ve firmě tomu nebylo jinak.
Anglicky za týden? Pobytový týdenní kurz v české přírodě s rodilým mluvčím.
Nač podnikat strastiplnou cestu za angličtinou do zahraničí, zůstaňte doma v Česku. Tým ENGLISHstay přináší jazykové pobyty, které probíhají za pomocí jedinečné metody výuky, vyzkoušené po celém světě.
Stojím a čumím!
Stojím a čumím. Stojím na Václaváku a čumím na týpka, který asi vypadl z hipsterského manuálu. Týpek stojí na Václaváku naproti mně a mluví. Registruju, že mluví nádhernou britskou angličtinou. Rozumím, co říká.

Doprava

Sejdeme se všichni v Praze a můžete se přidat na společnou cestu s rodilými mlučími do místa našeho pobytu. Intenzivní jazykový pobyt se odehraje v krásných prostorách nasmlouvaných hotelů.

Na každý kurz rodilí mluvčí odjíždějí z Prahy Hlavního vlakového nádraží.

+ Kurzy jsou dobře dostupné z Moravy a Slovenska.

Jak se k nám dostanete?

Ubytování

Co vše obsahuje cena

Celý pobyt je 6 intenzivních dnů plných zážitků v angličtině s rodilými mluvčími. Naše cena obsahuje: individuální účast na celodenním programu, včetně všech činností a aktivit což v celkovém počtu je 70 individuálních hodin mluvené angličtiny jen pro Vás.

Součástí ubytování pro program NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT (1–1): 6 dní (5nocí) v krásných ubytovacích prostorách hotelů, každý místní účastník má svůj jednolůžkový komfortní pokoj, včetně plné penze (3× denně strava v hotelové restauraci).

Součástí ubytování pro program MLUVÍM MÁLO A CHCI VÍC (2–1): 6 dní (5nocí) v krásných ubytovacích prostorách hotelů, místní účastníci pobývají ve dvoulůžkových pokojich obsazeným dvěma osobami, včetně plné penze (3× denně strava v hotelové restauraci).

Hotel GOLD**** – ubytování v Chotovinách u Tábora
Penzion Selský dvůr – ubytování v Novém Drahově, Skalná u Františkových Láz­ní
Hotel Antoň*** – ubytování v Telči, UNESCO dobře dostupné ze Slovenska
Hotel Bítov*** – ubytování v srdci Moravy dobře dostupné ze Slovenska

Jak a kdy se zapsat do kurzu

Tom a Luci- 730 525 130
info@englishstay.cz
www.englishsta­y.cz

Sledujte nás na facebooku

Twitter

YouTube

Instagram

Systém slev

Nyní můžete naše kurzy uhradit i prostřednictvím zaměstnaneckých benefitů.

Nově můžete uhradit kurzy i platební kartou a využít mnoha slevových akcí od našich partnerů:
SPHERE, BONUS CLUB a PREMIA, Plzeňská karta, Lady Karta KB, karty Master Card, Premium RB Clubu.


Možnost dárkových VOUCHERŮ na jazykové pobyty ve Vámi vybraném termínu :-) přidejte se k nám hned teď


Celková cena obsahuje "cestu z Prahy do místa pobytu a zpět, 70 hodin intenzivní komunikace v anglickém jazyce a v případě programu NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT: ubytování v jednolůžkovém pokoji (v případě programu MLUVÍM MÁLO A CHCI VÍC (2–1) v pokoji dvoulůžkovém obsazeným dvěmi osobami) vždy s plnou penzí.

NEBOJÍM SE, CHCI KONEČNĚ MLUVIT(1–1)

www.individual­nikurzyanglic­tiny.cz

MLUVÍM MÁLO A CHCI VÍC (2–1)

www.anglictinas­rodilymmluvcim­.cz


My nejsme běžná jazyková škola s tradičními způsoby výuky… ENGLISHstay Vám vše zprostředkuje v klidu a pohodlí.


Přidejte se k nám!

1 281 kurzů
626 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz