Doporučené jazykové školy
Jazykový kurz ANGLIČTINA - Příprava k FCE - pondělí 16:45-18:15
Filtrování podle více parametrů

ANGLIČTINA - Příprava k FCE - pondělí 16:45-18:15
 (kód: FCE (B2))

Vysoce intenzivní přípravný kurz angličtiny, jenž vám pomůže ke zdárnému složení zkoušky FCE.
Volných míst: 5
Angličtina
Výuka ve dnech
Po
Čas výuky
Odpolední , Večerní
Opakuje se
Výuka pravidelně každý týden
sleva na ANGLIČTINA - Příprava k FCE - pondělí 16:45-18:15
Poznámka k zahájení
informujte se kdy bude tento kurz nově otevřen
Datum zahájení ANGLIČTINA - Příprava k FCE - pondělí 16:45-18:15 (Angličtina, Brno)
Zahájení
Datum ukončení ANGLIČTINA - Příprava k FCE - pondělí 16:45-18:15 (Angličtina, Brno)
Ukončení
Délka jazykového kurzu ANGLIČTINA - Příprava k FCE - pondělí 16:45-18:15 (Angličtina, Brno)
Délka kurzu
čtvrtletní
Vyuč. jazyk
AJ
Počet studentů
Jazykový kurz ANGLIČTINA - Příprava k FCE - pondělí 16:45-18:15: počet studentů4-10
Cena
Cena jazykového kurzu angličtiny v Brně - ANGLIČTINA - Příprava k FCE - pondělí 16:45-18:15 3 590 Kč
Rozsah výuky | Hodin týdně
ANGLIČTINA - Příprava k FCE - pondělí 16:45-18:15 - rozsah výuky jazykového kurzu v Brně AMIGAS jazyková škola Centrála Brno-střed 28h
| 1x1h
Kurz začíná
ukončen Kdy začíná jazykový kurz ANGLIČTINA - Příprava k FCE - pondělí 16:45-18:15 - Jazykový kurz ANGLIČTINA - Příprava k FCE - pondělí 16:45-18:15
jazykový lektor Hana
Hana
jazykový lektor Pavla
Pavla
Rozvrh hodin
Po 16:45 - 18:15
Pokročilost
B1 - Nižší-středně pokročilý, B2 - Vyšší-středně pokročilý...
Zkouška
FCE

Termín konání kurzu

Zahájení:
8.10.2018 (před 163 dny)
Informujte se kdy bude tento kurz nově otevřen
Ukončení:
28.1.2019
Čas konání:
Odpolední , Večerní
Délka kurzu:
čtvrtletní
Poznámka:
V nabídce máme desítky termínů pro kompletní škálu pokročilostí od úplných začátečníků (A0) až po rodilé mluvčí (C2)

Rozsah výuky

Počet vyučovacích hodin:
28 h (1x1h)
Délka vyučovací hodiny:
90 minut
Periodicita:
Výuka pravidelně každý týden

Cena kurzu

Cena kurzu:
3 590 Kč
Počet studentů ve skupině:
4 – 10
Volných míst:
5

Rozvrh hodin

všechny týdny
den
pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
6:00
8:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
22:00

Náplň a obsah kurzu

Vysoce intenzivní přípravný kurz angličtiny, jenž vám pomůže ke zdárnému složení zkoušky FCE.

Proč si vybrat tento kurz

Vyučujeme zábavnou formou s důrazem na maximální rozvíjení konverzačních schopností.


U nás Vás nečeká žádná „práce ve dvojicích“, vyplňování cvičení v učebnicích, dlouhé vysvětlování gramatiky nebo poslech z CD. Naši speciálně proškolení lektoři jsou s Vámi v neustálém kontaktu po celých 100 minut. Posloucháte a učíte se pouze správnou angličtinu od profesionálů. Chyby si nefixujete, jsou okamžitě důkladně opravovány.


V hodinách konverzujete 4 x více, než při jiných formách výuky, jsou dynamické a zábavné. Není čas přemýšlet, jak správně gramaticky sestavit větu, správné odpovědi jsou předem dané. Callanovu metodu lze přirovnat k přesnému inženýrství – složitý výrobek k jednoduchému použití.

Pro koho je kurz určen

Kurz je vhodný pro studenty, kteří se chtějí zdokonalit v anglickém jazyce tak, aby byli schopni úspěšně složit zkooušku FCE.

Cíl kurzu

Cílem kurzu je vylepšit studentům znalosti angličtiny potřebné ke složení zkoušky FCE na úrovni B2.


Callanova metoda je určena všem, kteří mají problém s mluvením. Lektor/ka vede tzv. kontrolovanou konverzaci, kdy klade otázky a student na ně odpovídá. Studenti jsou „nuceni" mluvit anglicky už od první hodiny. Zároveň opakuje každou lekci tolikrát, než všichni studenti rozumí otázkám, když mluví vysokou rychlostí. Metoda klade důraz na důsledné opakování a rozvíjení rychlých a pohotových reakcí při používání řeči. Cílem je plynulé mluvení bez přemýšlení stejně jako v rodném jazyce.

Obsah kurzu

Probírají gramatické jevy, procvičuje se mluvení, poslech, čtení i psaní. Hodiny jsou doplňovány anglickými reáliemi a dašími zajímavostmi o anglické kultuře.

U běžných metod potřebuje student pro úspěšné abslovování Cambridgeských zkoušek 175 vyučovacích hodin v případě Cambridge English: Key (KET). U zkoušky Cambridge English: Preliminary (PET) se doporučuje 350 vyučovacích hodin v případě Cambridge English: First (FCE) 640 vyučovacích hodin. Pomocí Callanovy metody mu bude stačit čtvrtina času, což znamená 40 hodin a absolvování 4 stupňů/Stages pro složení zkoušky Cambridge English: Key (KET), 80 hodin a absolvování 6 stupňů/Stages pro Cambridge English: Preliminary (PET) a 160 hodin a absolvování 12 stupňů/Stages pro zkoušku Cambridge English: First (FCE)). Po dokončení všech dvanácti úrovní metody bude totiž znát přes 5 600 nejvíce používaných slovíček v anglickém jazyce.

Po úspěšném abslovování výše uvedeného počtu hodin nabízíme všem našim studentům písemnou záruku, že složí mezinárodně uznávanou zkoušku Cambridge English: First (FCE). Pokud náš student zkoušku nesloží, pak mu garantujeme další 4 měsíční kurz, tj. 28 vyučovacích hodin zdarma.

Zařazení kurzu

 • Druh kurzu: Běžné skupinové (docházkové) kurzy pro veřejnost
 • Obsahové zaměření: Konverzační a udržovací kurzy
 • Věková skupina: Pro dospělé

Místo výuky

AMIGAS jazyková škola

Centrála Brno-střed
Brno-střed, Brno-město
60200
Moravské náměstí 629/4

Cca 20 m od kina Scala. Před budovou známá socha Jošta Lucemburského na koni. Na rohu budovy je NON STOP prodejna potravin a na budově je umístěn reklamní banner naší jazykové školy. Nad vstupem jsou 2 zelené sochy. Kancelář = 1. patro, naproti schodům.

734443808 amigas.cz

Pokročilost kurzu

B1 - Nižší-středně pokročilý, B2 - Vyšší-středně pokročilý

Jaké jsou vstupní znalosti?

Student rozumí hlavním myšlenkám srozumitelné spisovné vstupní informace týkající se běžných témat, se kterými se pravidelně setkává v práci, ve škole, ve volném čase atd. Umí si poradit s většinou situací, jež mohou nastat při cestování v oblasti, kde se tímto jazykem mluví. Umí napsat jednoduchý souvislý text na témata, která dobře zná nebo která ho/ji osobně zajímají. Dokáže popsat své zážitky a události, sny, naděje a cíle a umí stručně vysvětlit a odůvodnit své názory a plány.

Student dokáže porozumět hlavním myšlenkám složitých textů týkajících se jak konkrétních, tak abstraktních témat včetně odborně zaměřených diskusí ve svém oboru. Dokáže se účastnit rozhovoru natolik plynule a spontánně, že může vést běžný rozhovor s rodilými mluvčími, aniž by to představovalo zvýšené úsilí pro kteréhokoliv účastníka interakce. Umí napsat srozumitelné podrobné texty na širokou škálu témat a vysvětlit své názorové stanovisko týkající se aktuálního problému s uvedením výhod a nevýhod různých možností.

Rozřazovací test pokročilosti
Lektor jazykového kurzu ANGLIČTINA - Příprava k FCE - pondělí 16:45-18:15 - Hana

Lektoři tohoto kurzu

Hana

Velmi oblíbená, milá a zároveň přísná lektorka pomaturitních a obecných kurzů angličtiny

Výuka angličtiny ji velmi baví, ráda předává své zkušenosti a znalosti angličtiny ostatním. Její hodiny jsou plné energie, zábavy a smíchu. V naší škole vyučuje již 7 let. Má ráda přírodu a pejsky.

V čem lektor vyniká

Je zkušená, kvalifikovaná a její energická osobnost Vás donutí se angličtině věnovat opravdu dlouhodobě. Nadchne Vás nejen pro další studium, ale zároveň zjistíte, že to nemusí být jen dřina a stres.

Vzdělání a praxe

Pedagogická fakulta Masarykovy Univerzity, obor výuka angličtiny pro střední školy

2 osobní zkušenosti studentů

Ohodnotit lektora
Lektor jazykového kurzu ANGLIČTINA - Příprava k FCE - pondělí 16:45-18:15 - Pavla

Pavla

Velmi oblíbená, ochotná a precizní lektorka pomaturitních i obecných kurzů angličtiny

V naší jazykové škole působí již 4. rokem, je sympatická, energická a nic Vám neodpustí :-), čímž je velký pokrok v angličtině zaručen. Vyučuje zároveň kurzy Callanovou metodou.

V čem lektor vyniká

Má 9 let praxe ve výuce angličtiny, je trpělivá a vstřícná.

Vzdělání a praxe

Magistr učitelství obecně vzdělávacích předmětů: anglický jazyk

Ohodnotit lektora
Lektor jazykového kurzu ANGLIČTINA - Příprava k FCE - pondělí 16:45-18:15 - Petr

Petr

Charismatický a velmi oblíbený zkušený kvalifikovaný lektor vyučující na naší škole již 6 let pomaturitní a obecné kurzy

Výuka angličtiny je jeho koníčkem a vášní už 11 let, stejně jako cestování. Patří mezi velmi oblíbené lektory jak v pomaturitních kurzech, tak i v obecných kurzech vyučovaných Callanovou metodou.

V čem lektor vyniká

Hodiny angličtiny jsou nejen zábavné, ale doplňované o mnoho nových aktuálních slovíček, které se studentům vždy hodí v reálných situacích.

Vzdělání a praxe

Pedagogická fakulta MU, obor anglický jazyk a dějepis.

Ohodnotit lektora

Kurz připravuje na zkoušku

FCE

First Certificate in English


Nejrozšířenější ze všech zkoušek Cambridge English. Zkouška FCE dokazuje, že jste schopni anglicky hovořit a psát na takové úrovni, abyste mohli nezávisle žít i studovat v anglicky mluvících zemích. Mezinárodně uznávaná zkouška First zvyšuje Vaši konkurenceschopnost nejen na trhu práce, ale i v akademickém životě. Je uznávaná v obchodní sféře a průmyslu, v administrativě nebo ve službách.

Pár slov o nás

Naše jazyková škola působí v Brně již 17 let a patří mezi velké a kvalitní jazykové školy v Brně, které se stále pečlivě starají o každého svého studenta. Jako jedni z mála umíme studenty posunout až o 3 znalostní stupně výše. Pouze u nás se vyučuje speciální světovou konverzační CALLANOVOU metodou, díky které se lze naučit anglicky nebo španělsky až 4× rychleji, než běžnými metodami. Zároveň se specializujeme na odpolední a večerní kurzy španělštiny, italštiny a francouzštiny a nabízíme mnoho termínů kurzů pro rozsáhlou škálu pokročilostí.

Proč si vybrat nás

 • jediná oficiálně akreditovaná jazyková škola pro výuku speciální světovou konverzační CALLANOVOU metodou (učení angličtiny a španělsky až 4× rychleji)
 • zaplatíš stejnou částku jako za běžný kurz, ale získáš vysoce kvalitní a intenzivní výuku, kterou jinde nenajdeš
 • namísto klasických 90 min. výuk dostaneš u odpoledních a večerních kurzů angličtiny 100 min. výuky
 • vždy můžeš získat oficiální CERTIFIKÁT o absolvování kurzu
 • budeš studovat v příjemném prostředí a moderních učebnách přímo v centru Brna – 1 minutu od dopravního uzlu na ul. Česká = Moravské nám. 4 (u kina Scala) a 5 min. od Hlavního nádraží
 • u kurzů angličtiny zdarma získáš možnost absolvování 1 zkušebního Mock testu (běžně za cenu 900 Kč)
 • ve všech kurzech vyučují kvalitní, vzdělaní, profesionální, proškolení a sympatičtí vyučující
 • jsme partnerskou školou British Councilu pořádající mezinárodní zkoušky Cambridge
 • máš možnost úhrady školného hotově nebo bankovním převodem nebo svými benefity z programu Benefit Plus
 • možnost zakončení studia mezinárodními zkouškami Cambridge PET, FCE, D.E.L.E., CILS, DELF a DALF
 • výuka v profesionální jazykové škole specializované především na anglický, španělský, italský a francouzský jazyk

Vybavení školy

 • Audiovizuální pomůcky
 • Vlastní učebny
 • Wi-fi připojení

Doprava

Jazyková škola Amigas se nachází na Moravském náměstí 4 cca 20 metrů od kina Scala. Nad vstupními dveřmi jsou 2 zelené sochy, velký reklamní banner jazykové školy a na rohu celého bloku NON STOP prodejna potravin. Na náměstí přímo před budovou je umístěna proslulá socha Jošta Lucemburského na koni.

Spojení MHD – zastávka „Česká", tramvaje č.: 3, 4, 5, 6, 7, 11, 12, 13

Možnosti parkování:

 • u Katastrálního úřadu na Moravském nám. (1 min.pěšky)
 • na ul. Rooseveltova a Divadelní (2 min.pěšky)
 • parkovací garáže „JD“ u Janáčkova divadla (2 min. pěšky)
 • v parkovacím domě na kraji ul. Kounicova (5 min. pěšky)
Jak se k nám dostanete?

Jak a kdy se zapsat do kurzu

 1. Pokud nejste úplný začátečník, absolvujte rozřazovací test na našich webových stránkách určený pro kurzy španělštiny.
 2. Podle výsledku testu zvolte v odkazu „španělština“ vhodný termín v rozřazovacím testem doporučené úrovni.
 3. Pokračujte dále a vyplňte údaje v on-line přihlášce ke studiu. Po jejím vyplnění Vám přijde automatický e-mail s dalšími informacemi. Přihlásit se můžete i osobně v kanceláři školy.
 4. Závazné přihlášení registrujeme vždy až po zaplacení kurzovného nebo zálohy 500 Kč.
 5. Informace k zahájen kurzu rozesíláme cca 3 dny před jeho zahájením.

Systém slev

V případě, že se stanete „naším studentem“, budete moci využívat mnoho výhod a slev.

Další kurzy angličtiny | AMIGAS jazyková škola

Jazyk Název kurzu a pokročilost Studentů Délka kurzu Rozsah výuky Cena
AJ
4 – 10 čtvrtletní
do
28 h (1x1h)
Út
4 290 Kč
AJ
ANGLIČTINA - Úplní začátečníci s velmi malou zkušeností s AJ - středa 17:00-18:40
kód kurzu (CA20)
A0 - Úplný začátečník, A0+ - Falešný začátečník
4 – 10 čtvrtletní
do
28 h (1x1h)
St
4 290 Kč
AJ
ANGLIČTINA - Věční/Falešní začátečníci - pondělí 15:00-16:40
kód kurzu (CA31)
A0+ - Falešný začátečník, A1 - Začátečník
4 – 10 čtvrtletní
do
28 h (1x1h)
Po
4 290 Kč
AJ
ANGLIČTINA - Věční/Falešní začátečníci - úterý 18:50-20:30
kód kurzu (CA33)
A0+ - Falešný začátečník, A1 - Začátečník
4 – 10 čtvrtletní
do
28 h (1x1h)
Út
4 290 Kč
AJ
ANGLIČTINA - Mírně pokročilí I. - pondělí 17:00-18:40
kód kurzu (CA42)
A1 - Začátečník, A2 - Mírně pokročilý
4 – 10 čtvrtletní
do
28 h (1x1h)
Po
4 290 Kč
AJ
ANGLIČTINA - Mírně pokročilí I. - středa 18:50-20:30
kód kurzu (CA45)
A1 - Začátečník, A2 - Mírně pokročilý
4 – 10 čtvrtletní
do
28 h (1x1h)
St
4 290 Kč
AJ
ANGLIČTINA - Mírně pokročilí II. - středa 17:00-18:40
kód kurzu (CA57)
A2 - Mírně pokročilý
4 – 10 čtvrtletní
do
28 h (1x1h)
St
4 290 Kč
AJ
ANGLIČTINA - Mírně pokročilí II. - čtvrtek 17:00-18:40
kód kurzu (CA58)
A2 - Mírně pokročilý
4 – 10 čtvrtletní
do
28 h (1x1h)
Čt
4 290 Kč
AJ
ANGLIČTINA - Mírně pokročilí III. - úterý 17:00-18:40
kód kurzu (CA63)
A2 - Mírně pokročilý, B1 - Nižší-středně pokročilý
4 – 10 čtvrtletní
do
28 h (1x1h)
Út
4 290 Kč
AJ
ANGLIČTINA - Mírně pokročilí III. - středa 18:50-20:30
kód kurzu (CA66)
A2 - Mírně pokročilý, B1 - Nižší-středně pokročilý
4 – 10 čtvrtletní
do
28 h (1x1h)
St
4 290 Kč
Více kurzů školy

Rezervace místa v kurzu

Dobrý den, chci si rezervovat místo v jazykovém kurzu
ANGLIČTINA - Příprava k FCE - pondělí 16:45-18:15 (kód: FCE (B2)). Zašlete mi prosím informace o platbě a zápisu do kurzu.

Ověřit volné místo

Dobrý den, chci si ověřit, zda je ještě volné místo v místo v jazykovém kurzu ANGLIČTINA - Příprava k FCE - pondělí 16:45-18:15 (kód: FCE (B2)).

Informovat se na kurz

Dobrý den, chci se informovat na kurz ANGLIČTINA - Příprava k FCE - pondělí 16:45-18:15 (kód: FCE (B2)). Kontaktujte mě, prosím.

Jmenuji se

a můj email je

případně mě zastihnete na telefonu

.

Rád(a) bych ještě poznamenal(a): Rád(a) bych ještě poznamenal(a): Rád(a) bych se také zeptal(a) na:

Ozvěte se mi prosím co nejdříve. Děkuji.

Souhlasím s podmínkami užití portálu Jazykovky.cz
Zašlete škole zprávu.
Jméno a email jsou povinné položky
1 724 kurzů
667 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz