Doporučené jazykové školy
Jazyková škola AMIGAS jazyková škola
Filtrování podle více parametrů

IČ: 65208897  
Brno-střed, Brno-město 60200
Moravské náměstí 629/4

Cca 20 m od kina Scala. Před budovou známá socha Jošta Lucemburského na koni. Na rohu budovy je NON STOP prodejna potravin a na budově je umístěn reklamní banner naší jazykové školy. Nad vstupem jsou 2 zelené sochy. Kancelář = 1. patro, naproti schodům.

734443808
https://amigas.cz
info@amigas.cz
Poslat vzkaz

Informace o pobočce

Centrála Brno-střed

Naše jazyková škola působí v Brně již 18 let a patří mezi velké a kvalitní jazykové školy v Brně, které se stále pečlivě starají o každého svého studenta. Jako jedni z mála umíme studenty posunout až o 3 znalostní stupně výše. Pouze u nás se vyučuje speciální světovou konverzační CALLANOVOU metodou, díky které se lze naučit anglicky nebo španělsky až 4× rychleji, než běžnými metodami. Zároveň se specializujeme na odpolední a večerní kurzy španělštiny, italštiny a francouzštiny.

Proč si vybrat nás

 • jediná oficiálně akreditovaná jazyková škola v Brně pro výuku speciální světovou konverzační CALLANOVOU metodou (učení angličtiny a španělštiny až 4× rychleji)
 • zaplatíš stejnou částku jako za běžný kurz, ale získáš vysoce kvalitní a intenzivní výuku, kterou jinde nenajdeš
 • namísto klasických 90 min. výuk dostaneš u odpoledních a večerních kurzů angličtiny 100 min. výuky
 • vždy můžeš získat oficiální CERTIFIKÁT o absolvování kurzu
 • budeš studovat v příjemném prostředí a moderních učebnách přímo v centru Brna – 1 minutu od dopravního uzlu na ul. Česká = Moravské nám. 4 (u kina Scala) a 5 min. od Hlavního nádraží
 • u kurzů angličtiny zdarma získáš možnost absolvování 1 zkušebního Mock testu (běžně za cenu 900 Kč)
 • ve všech kurzech vyučují kvalitní, vzdělaní, profesionální, proškolení a sympatičtí vyučující
 • jsme partnerskou školou British Councilu pořádající mezinárodní zkoušky Cambridge
 • máš možnost úhrady školného hotově nebo bankovním převodem nebo svými benefity z programu Benefit Plus nebo Sodexo
 • možnost zakončení studia mezinárodními zkouškami Cambridge PET, FCE, D.E.L.E., CILS, DELF a DALF
 • výuka v profesionální jazykové škole specializované především na anglický, španělský, italský a francouzský jazyk

Vybavení školy

 • Audiovizuální pomůcky
 • Vlastní učebny
 • Wi-fi připojení

Doprava

Jazyková škola Amigas se nachází na Moravském náměstí 4 cca 20 metrů od kina Scala. Nad vstupními dveřmi jsou 2 zelené sochy, velký reklamní banner jazykové školy a na rohu celého bloku NON STOP prodejna potravin. Na náměstí přímo před budovou je umístěna proslulá socha Jošta Lucemburského na koni.

Spojení MHD – zastávka „Česká", tramvaje č.: 3, 4, 5, 6, 7, 11, 12, 13

Možnosti parkování:

 • u Katastrálního úřadu na Moravském nám. (1 min.pěšky)
 • na ul. Rooseveltova a Divadelní (2 min.pěšky)
 • parkovací garáže „JD“ u Janáčkova divadla (2 min. pěšky)
 • v parkovacím domě na kraji ul. Kounicova (5 min. pěšky)
Jak se k nám dostanete?

Ubytování

Mimobrněnským studentům nabízíme pomoc při zajišťování ubytování. Ceny od 1.100 Kč/měsíc, cca 15 min. tramvají od místa školy.

Jak a kdy se zapsat do kurzu

 1. Vyplňte přihlášku ke studiu – elektronicky pomocí on-line formuláře nebo osobně v kanceláři. Závazné přihlášení registrujeme až po zaplacení kurzovného nebo zálohy.
 2. U pomaturitního studia zvolte pokročilost pouze orientačně – na začátku studia jsou všichni studenti rozřazováni do odpovídajících skupin na základě písemného testu a pohovoru s rodilým mluvčím (netýká se úplných začátečníků). Pro obecné kurzy jsou rozřazovací testy k dispozici na našem webu.
 3. Co nejdříve po přihlášení uhradit kurzovné, u pomaturitního studia v případě požadavku splátek složit zálohu ve výši 5.000 Kč (tato částka je považována za první splátku).
 4. Školné se hradí v hotovosti v kanceláři školy nebo bankovním převodem (údaje pro platbu obdržíte v automatickém e-mailu po odeslání přihlášky nebo na vyžádání).
 5. Ti, kteří se současně hlásí na VŠ, musí tuto skutečnost uvést do závazné přihlášky. V případě doložení písemného potvrzení o přijetí na VŠ je složená záloha nebo zaplacené kurzovné vráceno (manipulační poplatek 500 Kč).
 6. Ke studiu se lze přihlásit i později v případě, že jsou volná místa.
 7. Maturanti z tohoto roku mají nárok na status SŠ studenta. Podmínkou je dodat do kanceláře školy maturitní vysvědčení (notářsky ověřenou kopii nebo kopii+originál k nahlédnutí). Potvrzení o studiu se vydává až po nástupu ke studiu.
 8. Ti, kteří nesložili část maturity v řádném termínu, nastupují do pomaturitního kurzu od začátku jako všichni ostatní. Maturitní vysvědčení dodávají později.

Systém slev

Sleva 2.000 Kč při platbě studia do konce května.
Sleva 1.000 Kč při platbě studia do konce června.

Sleva „přiveď kamaráda“ – slevu 200 Kč získáte Vy i kamarád/ka.
Slevy nelze sčítat.

Stáhněte si podrobné informace

1 275 kurzů
626 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz