IČ: 24799301 DIČ: CZ24799301  

Centrála Jazyková škola Aslan - Česká ulice

1 jazykový kurz
České Budějovice 37001
Česká 241/29, České Budějovice

Naše skvělá koordinátorka Marie Naidoo se na Vás těší v kanceláři ve 2. patře budovy. Po cestě do kanceláře Vás na jaře a v létě budou provázet švitořící vlaštovky po schodech až na pavlač. Na pavlači se dejte hned prvními dveřmi vlevo.

731 417 165
387 315 127
603 724 343
www.aslan.cz
marie.naidoo@aslan.cz
Poslat vzkaz

Jazykové kurzy

Nalezen 1 kurz
detailní výpis seznam
15 30 50 75 100
Jazyk Název kurzu a pokročilost Studentů Délka kurzu Rozsah výuky Cena
AJ

kód kurzu (PS AJ)
A1 - Začátečník, A2 - Mírně pokročilý, B1 - Nižší-středně pokročilý, B2 - Vyšší-středně pokročilý
8 – 10 roční (2 semestry)
do
780 h (5x4h)
Po, Út, St, Čt, Pá
24 225 Kč
(po 5% slevě)

Informace o pobočce

Centrála Jazyková škola Aslan - Česká ulice

Věříme, že čísla promluví za nás: je nás 120 lektorů a rodilých mluvčích, ročně proškolíme přes 2000 studentů, každý rok otevíráme více než 150 kurzů pro veřejnost, učíme v 19 učebnách, vzděláváme zaměstnance ve 25 společnostech a loni jsme oslavili své dvacáté narozeniny.

Fotografie ze školy a z kurzů

Proč si vybrat nás

Naše práce nás pořád baví. Administrativní jádro školy dělá vše pro to, aby se u nás líbilo jak našim lektorům, tak našim studentům. Své práci rozumíme, jsme pracovití, zodpovědní, poctiví, tvořiví, profesionální,vtip­ní, trpěliví a nadšení pro svoji práci.

Vybavení školy

  • Audiovizuální pomůcky
  • Ergonomické židle
  • Kurz s občerstvením
  • Kurz v klimatizované učebně
  • Nápojové automaty
  • Přístup do knihovny školy
  • Přístup na internet pro studenty
  • Společenská místnost
  • Vlastní učebny
  • Wi-fi připojení

Doprava

Jazyková škola ASLAN se nachází přímo v centru Českých Budějovic, patnáct minut pěšky od autobusového a vlakového nádraží.

Ubytování

Na požádání zajistíme ubytování.

Jak a kdy se zapsat do kurzu

Studenti se do kurzů mohou zapsat během celého školního roku. I když samozřejmě ideální je se zapsat včas před zahájením nových kurzů na začátku semestrů. Zimní semestr začíná v polovině září, letní semestr v polovině února a letní kurzy začínají 2. týden v červenci. Do kurzů je nejlepší zapsat se cca 1 měsíc před zahájením, jelikož s rychle plní a vzniká riziko, že na vybraném kurzu nebude místo. Během zápisu do kurzu si Vás něžně otestujeme, výtečná Marie Naidoo s Vámi promluví a Vašich představám a přáních a pokud bude možný náhled, zašleme Vás do hodiny na zkušenou zdarma. Náhledy jsou možné až po zahájení kurzů, případně před nástupem na letní semestr. Těšíme se na Vás.

Systém slev

Studentům, kteří u nás mají více než jeden kurz, jejich rodinným příslušníkům, firemním partnerům a vysokoškolákům poskytujeme na veřejnostní kurzy 5 % slevu.

Stáhněte si podrobné informace

1 405 kurzů
617 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz