Doporučené jazykové školy
Jazykový kurz Angličtina FCE 1 - Pondělí + Středa od 17:00
Filtrování podle více parametrů

Angličtina FCE 1 - Pondělí + Středa od 17:00
 (kód: AJ FCE 1)

Zkouška FCE prokazuje pokročilou znalost angličtiny (úroveň B2). Certifikát uznávají zaměstnavatelé a univerzity v Česku i v zahraničí. Rádi vám pomůžeme se na FCE připravit ve večerním kurzu. Sídlíme v centru Brna, takže z šaliny to budete mít kousek.
Angličtina
Výuka ve dnech
Po, St
Čas výuky
Večerní
Opakuje se
Výuka pravidelně každý týden
Datum zahájení Angličtina FCE 1 - Pondělí + Středa od 17:00 (Angličtina, Brno)
Zahájení
Datum ukončení Angličtina FCE 1 - Pondělí + Středa od 17:00 (Angličtina, Brno)
Ukončení
Délka jazykového kurzu Angličtina FCE 1 - Pondělí + Středa od 17:00 (Angličtina, Brno)
Délka kurzu
půlroční (semestrální)
Vyuč. jazyk
AJ
Počet studentů
Jazykový kurz Angličtina FCE 1 - Pondělí + Středa od 17:00: počet studentů4-10
Cena
Cena jazykového kurzu angličtiny v Brně - Angličtina FCE 1 - Pondělí + Středa od 17:00 5 999 Kč
Rozsah výuky | Hodin týdně
Angličtina FCE 1 - Pondělí + Středa od 17:00 - rozsah výuky jazykového kurzu v Brně MKM - Jazyková škola Jazyková škola MKM - Jazyková škola 30h
| 2x1h
Kurz začíná
za 18 dní Kdy začíná jazykový kurz Angličtina FCE 1 - Pondělí + Středa od 17:00 - Jazykový kurz Angličtina FCE 1 - Pondělí + Středa od 17:00
jazyková učebnice: First Certificate Gold PLUS
First Certificate Gold PLUS
jazyková učebnice: FCE Gold Plus Exam Maximiser
FCE Gold Plus Exam Maximiser
Rozvrh hodin
Po 17:00 - 18:30
St 17:00 - 18:30
Pokročilost
B1 - Nižší-středně pokročilý, B2 - Vyšší-středně pokročilý...
Zkouška
FCE

Termín konání kurzu

Zahájení:
7.10.2019 (za 18 dnů)
Ukončení:
3.2.2020
Čas konání:
Večerní
Délka kurzu:
půlroční (semestrální)

Rozsah výuky

Počet vyučovacích hodin:
30 h (2x1h)
Délka vyučovací hodiny:
90 minut
Periodicita:
Výuka pravidelně každý týden

Cena kurzu

Cena kurzu:
5 999 Kč
Počet studentů ve skupině:
4 – 10
Cena zahrnuje:
výuka, přístup k bezplatné wifi, možnost dočasného zapůjčení učebnice
Cena nezahrnuje:
učebnice, slovníky, psací pomůcky, poznámkové bloky, poplatek za zkoušku
Poznámka:
zkoušku FCE si studenti hradí sami; můžeme je však přihlásit a pomoci s nutnou administrativou, která je se zkouškou spojená

Rozvrh hodin

všechny týdny
den
pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
6:00
8:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
22:00

Náplň a obsah kurzu

Zkouška FCE prokazuje pokročilou znalost angličtiny (úroveň B2). Certifikát uznávají zaměstnavatelé a univerzity v Česku i v zahraničí. Rádi vám pomůžeme se na FCE připravit ve večerním kurzu. Sídlíme v centru Brna, takže z šaliny to budete mít kousek.

Proč si vybrat tento kurz

Jazyková zkouška FCE deklaruje pokročilou znalost jazyka ve všech oblastech jeho využití. Pokud chcete investovat do své budoucnosti (platnost certifikátu je doživotní) nebo zvýšit své šance na českém i mezinárodním trhu práce či v akademickém prostředí, rádi vás na zkoušku připravíme formou intenzivního večerního kurzu. Sídlíme v centru Brna v blízkosti zástavek Česká a Náměstí Svobody, takže se k nám snadno dostanete po škole nebo po práci.

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen pro studenty či uchazeče o práci v zahraničí, kteří chtějí složit mezinárodní jazykovou zkoušku. Certifikát dokládá jazykovou úroveň B2 podle společného evropského referenčního rámce pro jazyky. Zkouška FCE je investicí do vlastní budoucnosti – k certifikátům mohou přihlížet vysoké školy (mnohdy se lze doložením certifikátu vyhnout povinnému jazykovému předmětu a získat kredity zdarma) nebo zaměstnavatelé (certifikát dokládá reálné znalosti uchazeče o práci a platí po celý život).

Cíl kurzu

Cílem kurzu je připravit studenty k mezinárodně uznávané zkoušce FCE, která dokládá jazykovou úroveň B2 podle společného evropského referenčního rámce pro jazyky.

Obsah kurzu

Výuka probíhá podle učebnice FCE Gold Plus, a to od první lekce. Stěžejní je příprava k samotné zkoušce, studenti proto budou mít možnost vyzkoušet si nanečisto testové otázky a úkoly.

Obsah první části kurzu:
1. What's on? – revision of simple tenses, present perfect, simple and continuous, recording vocabulary, word formation, reading (meaning from context, vocabulary), writing (informal email), use of English (key word transformations), listening (sentence completion), speaking (exam focus: introduction)
2. Worth the risk – making comparisons, articles, adjectives of feeling, word formation (negative prefixes), reading (meaning from context, multiple matching), writing (semi-formal letter or email), use of English (word formation), listening (multiple choice questions), speaking (discussion)
3. Fact or fiction? – adverbs, narrative tenses, using a dictionary, modifiers/inten­sifiers, reading (meaning from context), writing (story), use of English (exam focus: multiple-choice cloze), listening (multiple matching and multiple choice questions), speaking (asking for and reacting to opinions)
4. Food for thought – countable and uncountable nouns, future forms, food, prepositions, body and health, reading (multiple-choice questions), writing (article), use of English (open cloze), listening (sentence completion), speaking (advantages and disadvantages)
5. Material world – indirect speech, reporting verbs, consumer society, describing objects, shopping and leisure activities, reading (multiple-choice questions), writing (review), use of English (exam focus: key word transformations), listening (radio adverts), speaking (discussion, role-play)

Zařazení kurzu

 • Druh kurzu: Běžné skupinové (docházkové) kurzy pro veřejnost
 • Obsahové zaměření: Doučování + příprava k maturitě, přijímacím zkouškám, Konverzační a udržovací kurzy, Kurzy připravující na práci v zahraničí, Rekvalifikační jazykové kurzy
 • Věková skupina: Kurzy zaměřené na mládež - teenagery (15+), Kurzy zaměřené na seniory, Pro děti vyššího stupně ZŠ, Pro dospělé
 • Profesní skupina: Au-pair, Manažeři a vedoucí, Osobní asistentky a sekretářky, Studenti, Zaměstnanci soukromých a státních firem

Místo výuky

MKM - Jazyková škola

Jazyková škola MKM - Jazyková škola
Brno-střed, Brno-město
60200
Jakubská 1

Kancelář i učebny v centru města na ulici Jakubské 1.

775 052 862 739 411 168 www.mkm.cz

Pokročilost kurzu

B1 - Nižší-středně pokročilý, B2 - Vyšší-středně pokročilý

Jaké jsou vstupní znalosti?

Student rozumí hlavním myšlenkám srozumitelné spisovné vstupní informace týkající se běžných témat, se kterými se pravidelně setkává v práci, ve škole, ve volném čase atd. Umí si poradit s většinou situací, jež mohou nastat při cestování v oblasti, kde se tímto jazykem mluví. Umí napsat jednoduchý souvislý text na témata, která dobře zná nebo která ho/ji osobně zajímají. Dokáže popsat své zážitky a události, sny, naděje a cíle a umí stručně vysvětlit a odůvodnit své názory a plány.

Student dokáže porozumět hlavním myšlenkám složitých textů týkajících se jak konkrétních, tak abstraktních témat včetně odborně zaměřených diskusí ve svém oboru. Dokáže se účastnit rozhovoru natolik plynule a spontánně, že může vést běžný rozhovor s rodilými mluvčími, aniž by to představovalo zvýšené úsilí pro kteréhokoliv účastníka interakce. Umí napsat srozumitelné podrobné texty na širokou škálu témat a vysvětlit své názorové stanovisko týkající se aktuálního problému s uvedením výhod a nevýhod různých možností.

Učebnice v jazykovém kurzu Angličtina FCE 1 - Pondělí + Středa od 17:00 - First Certificate Gold PLUS

Učebnice pro tento kurz

First Certificate Gold PLUS

Longman
Judith Wilson

FCE GOLD PLUS je aktualizovaný bestseller FCE GOLD, který je populární mezi studenty i učiteli na celém světě. Skvěle kombinuje precizní zkouškový sylabus se zajímavými aktuálními tématy a úkoly.

Učebnice v jazykovém kurzu Angličtina FCE 1 - Pondělí + Středa od 17:00 - FCE Gold Plus Exam Maximiser

FCE Gold Plus Exam Maximiser

Sally Burgess • ISBN 978-1-405-87679-7

The FCE Gold Plus Exam Maximiser is specially designed to maximise your chances of success in the First Certificate in English examination.

Proč používáme tuto učebnici

Protože jde o učebnici speciálně navrženou pro přípravu na zkoušku FCE. Obsahuje testové úkoly a otázky.

Kurz připravuje na zkoušku

FCE

First Certificate in English (B2 First)


Nejrozšířenější ze všech zkoušek Cambridge English. Zkouška FCE dokazuje, že jste schopni anglicky hovořit a psát na takové úrovni, abyste mohli nezávisle žít i studovat v anglicky mluvících zemích. Mezinárodně uznávaná zkouška First zvyšuje Vaši konkurenceschopnost nejen na trhu práce, ale i v akademickém životě. Je uznávaná v obchodní sféře a průmyslu, v administrativě nebo ve službách.

Fotografie ze školy a z kurzů

Pár slov o nás

MKM

Jazyková škola, Překladatelské agentura působí na českém trhu již od roku 1990. Náš tým je tvořen kvalitními lektory se zkušenostmi z pobytů v zahraničí a připravených vyhovět Vašim nárokům na výuku.

Našim klientům nabízíme možnost nalézt vše pod jednou střechou – od různých typů jazykových kurzů po překladatelský servis, od běžných jazyků jako je angličtina, němčina či ruština přes další evropské jazyky (španělština, italština, francouzština, portugalština, polština…) až po exotické jazyky jako je např. čínština či arabština.

Naším krédem je maximální spokojenost zákazníka, proto se snažíme vycházet vstříc potřebám našich klientů nejen v individuálních kurzech.

Proč si vybrat nás

 • kvalifikovaní čeští i zahraniční lektoři
 • široká nabídka kurzů tradičních i netradičních jazyků
 • snadná dostupnost MHD – najdete nás přímo v centru Brna
 • možnost zaparkování auta na parkovišti Veselá(cca 50 m od školy)
 • jsme certifikovaným členem Asociace jazykových škol a agentur

Vybavení školy

 • Audiovizuální pomůcky
 • Kurz v klimatizované učebně
 • Nápojové automaty
 • Přístup na internet pro studenty
 • Vlastní učebny
 • Wi-fi připojení
 • Zapůjčení učebnic do kurzu

Doprava

Kancelář i učebny najdete přímo v centru města Brna na ulici Jakubské 1, téměř naproti hotelu Pegas. Dostanete se k nám tramvají č. 4, 5, 6, 11 a 12, zastávka Česká.

Jak a kdy se zapsat do kurzu

 1. Kontaktujte nás telefonicky na 775 052 862 nebo emailem na kurzy@mkm.cz, případně osobně na naší pobočce nebo odesláním formuláře na našich webových stránkách.
 2. Vyplníte si náš on-line rozřazovací test.
 3. Na základě výsledku Vašeho testu Vám nabídneme vhodný kurz pro Vaši úroveň.
 4. Vyplníte přihlášku na našem webu nebo osobně v kanceláři školy.
 5. Uhradíte kurzovné.
 6. Cca týden před zahájením výuky Vám pošleme pozvánku do kurzu s podrobnými informacemi.

Systém slev

 • sleva 10% na kterýkoliv navazující kurz pro MKM studenty/klienty
 • sleva 5% pro studenty po předložení ISIC karty
 • sleva 50% pro studenty denního pomaturitního studia na kterýkoliv odpolední/večerní kurz z aktuální nabídky

Pozn. Slevy nelze sčítat.

Další kurzy angličtiny | MKM - Jazyková škola

Jazyk Název kurzu a pokročilost Studentů Délka kurzu Rozsah výuky Cena
AJ
Angličtina pro začátečníky 1 - Pondělí od 18:45
kód kurzu (AJ Z 1)
A0 - Úplný začátečník
4 – 15 půlroční (semestrální)
do
15 h (1x1h)
Po
2 899 Kč
AJ
Angličtina pro začátečníky 2 - Čtvrtek od 18:45
kód kurzu (AJ Z 2)
A1 - Začátečník
4 – 12 půlroční (semestrální)
do
15 h (1x1h)
Čt
2 899 Kč
AJ
Angličtina pro falešné začátečníky 1 - Úterý od 18:45
kód kurzu (AJ Z fal 1)
A0+ - Falešný začátečník, A1 - Začátečník
4 – 10 půlroční (semestrální)
do
15 h (1x1h)
Út
2 899 Kč
AJ
Angličtina pro falešné začátečníky 3 - Úterý od 17:00
kód kurzu (AJ Z fal 3)
A0+ - Falešný začátečník, A1 - Začátečník
4 – 10 půlroční (semestrální)
do
15 h (1x1h)
Út
2 899 Kč
AJ
Angličtina pro mírně pokročilé 1 - Středa od 18:45
kód kurzu (AJ MP 1)
A2 - Mírně pokročilý
4 – 10 půlroční (semestrální)
do
15 h (1x1h)
St
2 899 Kč
AJ
Angličtina pro mírně pokročilé 2 - Středa od 17:30
kód kurzu (AJ MP 2)
A2 - Mírně pokročilý
4 – 10 půlroční (semestrální)
do
15 h (1x1h)
St
2 899 Kč
AJ
Angličtina pro mírně pokročilé 3 - Pondělí od 17:15
kód kurzu (AJ MP 3)
A2 - Mírně pokročilý, B1 - Nižší-středně pokročilý
4 – 10 půlroční (semestrální)
do
15 h (1x1h)
Po
2 899 Kč
AJ
Angličtina pro středně pokročilé 1 - Čtvrtek od 17:00
kód kurzu (AJ SP 1)
B1 - Nižší-středně pokročilý
4 – 10 půlroční (semestrální)
do
15 h (1x1h)
Čt
2 899 Kč
AJ
Angličtina pro středně pokročilé 2 - Pondělí od 17:00
kód kurzu (AJ SP 2)
B1 - Nižší-středně pokročilý
4 – 10 půlroční (semestrální)
do
15 h (1x1h)
Po
2 899 Kč
AJ
Angličtina pro pokročilé 1 - Čtvrtek od 18:45
kód kurzu (AJ P 1)
B1 - Nižší-středně pokročilý
4 – 10 půlroční (semestrální)
do
15 h (1x1h)
Čt
2 899 Kč
Více kurzů školy

Rezervace místa v kurzu

Dobrý den, chci si rezervovat místo v jazykovém kurzu
Angličtina FCE 1 - Pondělí + Středa od 17:00 (kód: AJ FCE 1). Zašlete mi prosím informace o platbě a zápisu do kurzu.

Ověřit volné místo

Dobrý den, chci si ověřit, zda je ještě volné místo v jazykovém kurzu Angličtina FCE 1 - Pondělí + Středa od 17:00 (kód: AJ FCE 1).

Informovat se na kurz

Dobrý den, chci se informovat na kurz Angličtina FCE 1 - Pondělí + Středa od 17:00 (kód: AJ FCE 1). Kontaktujte mě, prosím.

Jmenuji se

a můj email je

případně mě zastihnete na telefonu

.

Rád(a) bych ještě poznamenal(a): Rád(a) bych ještě poznamenal(a): Rád(a) bych se také zeptal(a) na:

Ozvěte se mi prosím co nejdříve. Děkuji.

Souhlasím s podmínkami užití portálu Jazykovky.cz
Zašlete škole zprávu.
Jméno a email jsou povinné položky
2 298 kurzů
652 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz