Doporučené jazykové školy
Jazyková škola IDEA, s.r.o.
Filtrování podle více parametrů

IČ: 27692264 DIČ: CZ27692264  

Centrála Hodonín

1 jazykový kurz
Hodonín 69501
Národní třída 267/16
774 433 257
www.ideajs.cz
kancelar@ideajs.cz
Poslat vzkaz

Jazykové kurzy

Nalezen 1 kurz
detailní výpis seznam
15 30 50 75 100
Jazyk Název kurzu a pokročilost Studentů Délka kurzu Rozsah výuky Cena
AJ

kód kurzu (JPS)
B2 - Vyšší-středně pokročilý
10 – 18 roční (2 semestry)
do
763 h (5x4h)
Po, Út, St, Čt, Pá
21 990 Kč

Informace o pobočce

Centrála Hodonín

Jazyková škola IDEA,s.r.o. vznikla v roce 2006 a nachází se přímo v centru města Hodonína. Jsme škola menšího typu, ale vybudovali jsme si významné a důstojné místo v oblasti jazykového vzdělávání v našem regionu.

V roce 2008 prošla škola reorganizací a zahájila výuku anglického jazyka v jednoletém pomaturitním studiu. Tento typ studia je vhodný pro čerstvé absolventy středních škol, kteří se chtějí zdokonalit v anglickém jazyce, plánují studium nebo práci v zahraničí, nebo nebyli přijati na vysokou školu a plánují si o přijetí usilovat v dalším školním roce. Studiem v pomaturitním kurzu je možno se připravit na případné přijímací zkoušky z anglického jazyka nebo na některý typ mezinárodní zkoušky z anglického jazyka pořádané British Council (PET,FCE).

Učebnice, podle kterých vyučujeme

Učebnice používaná v jazykové škole  Jazyková škola IDEA, s.r.o.: English File Intermediate 3rd Edition English File Intermediate 3rd Edition
Učebnice používaná v jazykové škole  Jazyková škola IDEA, s.r.o.: English File Third Edition Upper-Intermediate English File Third Edition Upper-Intermediate
Učebnice používaná v jazykové škole  Jazyková škola IDEA, s.r.o.: Complete First Complete First

Fotografie ze školy a z kurzů

Proč si vybrat nás

Studentům se snažíme najít vždy co nejvhodnější zařazení do kurzu a dbáme na to, aby se u nás cítili co nejlépe a měli radost z učení. Výuka probíhá vždy v přátelské atmosféře. Máme vybudovaný tým vyučujících, všichni jsou profesionálové s patřičným vzděláním a praxí.
Snažíme se o to, aby studenti dokázali používat jazyk aktivně a beze strachu, a to bez ohledu na to, jaké úrovně v danou chvíli dosahují. Odbourávání strachu z mluvení považujeme za zásadní již od samého počátku studia jazyka.

Vybavení školy

  • Audiovizuální pomůcky
  • Kopírka pro studenty
  • Přístup na internet pro studenty
  • Vlastní učebny
  • Wi-fi připojení

Doprava

Autobusové a vlakové nádraží, které se nachází nedaleko autobusového nádraží, se nachází přibližně 8 minut chůze od naší školy. Poblíž školy je možno také parkovat na přilehlých parkovištích.

Jak se k nám dostanete?

Jak a kdy se zapsat do kurzu

Zápis

Zápis probíhá formou vyplnění elektronické přihlášky na našich webových stránkách. Po odeslání přihlášky student obdrží emailem podrobné informace o uzavření smlouvy o výuce a platbách. Platit je možno v měsíčních splátkách. Zápis probíhá do konce letních prázdnin.

1 853 kurzů
626 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz