COOLAGENT

IČ: 26489881 DIČ: CZ26489881  

Pobočka COOLAGENT Brno

Brno-střed, Brno-město 60200
Divadelní 4

Otevřeno: pondělí - pátek 9.00 - 17.00

542215116
777124368
775124368
coolagent.brno.jarka
www.coolagent.cz
brno@coolagent.cz
Poslat vzkaz

Informace o pobočce

Pobočka COOLAGENT Brno

JAK TO VŠECHNO ZAČALO?
Duben roku 1995 – BABY COOLAGENT – Jeho rodné jméno bylo EuroPair – název COOLAGENT vznikl až později. Ze začátku jsme posílali jen Au Pair do Velké Británie, v krátké době přibyly i ostatní země a program Au Pair USA, který se stal hitem. Následovaly jazykové kurzy a po otevření pracovního trhu jsme jako jedni z prvních zavedli pracovní pobyty v Evropě a později i USA a možnost studovat v Austrálii. Momentálně jsme pro Vás k dispozici v Brně, Praze, Bratislavě a Košicích a kontaktní místo máme i v Londýně.

Další pobočky a místa výuky školy

Centrála Praha 1 (Praha 1, Nové Město) |

Fotografie ze školy a z kurzů

Proč si vybrat nás


Individuální přístup a férové jednání
Klienti nám často říkají, že se jim líbí náš styl jednání. Nesnažíme se za každou cenu prodat „něco“, ale spíš zjistit, co je pro vás nejvhodnější a aby to odpovídalo vaší představě. Máte speciální přání? Sem s ním! A pokud to bude reálné, uděláme maximum proto, abychom vám vyšli vstříc :-)


Zkušenosti
Většina našich koordinátorek má osobní zkušenost s vlastním pobytem v zahraničí, takže vám umí velmi dobře poradit. Ještě před odjezdem tak získáte množství tipů, které se vám budou hodit. Praktické informace se snažíme napsat i do našich programových manuálů, které naši klienti od nás dostanou.


Jsme tu už 22 let
Na trhu jsme už od roku 1995, což je …... už 22 let! No není to dobrá záruka toho, že se na nás můžete spolehnout a že víme, co děláme? :-)
**
CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?**

Kompletní servis s vyřízením těchto pobytů:

  • Au Pair pobyty v Evropě, USA a Číně
  • Programy placené pracovní praxe v Evropě, USA, Kanadě, na Novém Zélandu a v Austrálii
  • Jazykové pobyty
  • Střední škola v zahraničí
  • Zajištění letenek, jízdenek a pojištění

Jak a kdy se zapsat do kurzu

Systém slev

Nabízíme slevu 1000Kč pro bývalé klienty.

2 181 kurzů
664 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz