AKAI KIKU s.r.o.

IČ: 26026210  

Centrála České Budějovice

1 jazykový kurz
České Budějovice 37004
Kněžskodvorská 2296/8a

Učebna se nachází ve 2. patře.

777650554
info@akaikiku.cz
www.akaikiku.cz/
akaikiku.jazyky@gmail.com
Poslat vzkaz

Jazykové kurzy

Nalezen 1 kurz
detailní výpis seznam
15 30 50 75 100
Jazyk Název kurzu a pokročilost Studentů Délka kurzu Rozsah výuky Cena
JA

kód kurzu (JA03)
Půl roku Japonštiny, A1-B2 angličtina
1 – 10 jiná na dotaz

Informace o pobočce

Centrála České Budějovice

Jsme malá jazyková škola, ve které vládne přátelská atmosféra. Více se dozvíte zde: http://www.aka­ikiku.cz/index­.php/o-nas

Zaměřujeme se hlavně na asijské jazyky – čínštinu, korejštinu a japonštinu, ale můžete u nás studovat i angličtinu, francouzštinu, španělštinu a další jazyky.

Další pobočky a místa výuky školy

Pobočka Český Krumlov (Český Krumlov)

Fotografie ze školy a z kurzů

Proč si vybrat nás

Studentům a všem jejich smysluplným požadavků se snažíme vycházet vstříc. Kromě jazykových kurzů se u nás můžete zapojit i do dalších aktivit jako jsou setkání se studenty ze zahraničí nebo tematické večery, kde se dozvíte něco o kultuře a zvyklostech země jejíž jazyk se učíte nebo chcete začít učit.

Vybavení školy

  • Kurz s občerstvením
  • Wi-fi připojení
  • Nápojové automaty

Doprava

Jazykovou školu AKAI KIKU najdete na adrese Kněžskodvorská 2296/8a, ČB. Jedná se o budovu České spořitelny na Pražské ul., ale vchod je zezadu.

Parkovat se nechá přímo v Kněžskodvorské ulici, nejbližší zastávky MHD jsou U Trojice a Strakonická- Mӧbelix, příp. Družba-IGY.

Jak se k nám dostanete?

Ubytování

Během studia v Japonsku je zajištěno ubytování v rodinách, více na: http://www.aka­ikiku.cz/index­.php/studium-v-japonsku

Jak a kdy se zapsat do kurzu

Zápis

Jednoduše nás kontaktujte a my Vám zašleme přihlášku, tel. 777650554. Zimní semestr začíná v září, letní semestr v únoru. Do individuálních a duálních kurzů se můžete přihlašovat celoročně.

2 710 kurzů
617 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz