AKAI KIKU s.r.o.

IČ: 26026210  

Centrála České Budějovice

České Budějovice 37004
Kněžskodvorská 2296/8a

Učebna se nachází ve 2. patře.

777650554
info@akaikiku.cz
www.akaikiku.cz/
akaikiku.jazyky@gmail.com
Poslat vzkaz

Informace o pobočce

Centrála České Budějovice

Jsme malá jazyková škola, ve které vládne přátelská atmosféra. Více se dozvíte zde: http://www.aka­ikiku.cz/index­.php/o-nas

Zaměřujeme se hlavně na asijské jazyky – čínštinu, korejštinu a japonštinu, ale můžete u nás studovat i angličtinu, francouzštinu, španělštinu a další jazyky.

Další pobočky a místa výuky školy

Pobočka Český Krumlov (Český Krumlov)

Fotografie ze školy a z kurzů

Proč si vybrat nás

Studentům a všem jejich smysluplným požadavků se snažíme vycházet vstříc. Kromě jazykových kurzů se u nás můžete zapojit i do dalších aktivit jako jsou setkání se studenty ze zahraničí nebo tematické večery, kde se dozvíte něco o kultuře a zvyklostech země jejíž jazyk se učíte nebo chcete začít učit.

Vybavení školy

  • Kurz s občerstvením
  • Wi-fi připojení
  • Nápojové automaty

Co se o nás píše v médiích

Chuť a vůni Asie přinesou Japonské dny
Jazyková škola AKAI KIKU pořádá tento víkend 7. až 8. února Japonské dny. V sobotu od 10 hodin proběhne zahájení, následovat budou zajímavé přednášky.
V Českých Budějovicích začínají Japonské kulturní dny, nabídnou aikido i přednáš
V Českých Budějovicích dnes začínají Japonské kulturní dny. Lidé mohou v jejich rámci navštívit přednášky, workshopy či ukázky bojových umění. Akce potrvá až do neděle.
Korejská kuchyně je lehká, pálivá a bohatá Zdroj: http://www.budejckadrbna.cz/z
Budějcká Drbna vyrazila minulý týden do jazykové školy AKAI KIKU, kde se konal Korejský večer. Návštěvníci se nejenže něco dozvěděli o této zajímavé asijské zemi, ale ochutnali i tamní kuchyni a naučili se vařit jednoduché korejské jídlo jeon.
Sushi, čaje, origami, kaligrafie. Budějce patřily aspoň nakrátko japonské kultuř
Nejenom zájemci o japonskou kulturu a umění se v sobotu sešli v jedné českobudějovické jazykové škole, kde se konaly Japonské dny.

Doprava

Jazykovou školu AKAI KIKU najdete na adrese Kněžskodvorská 2296/8a, ČB. Jedná se o budovu České spořitelny na Pražské ul., ale vchod je zezadu.

Parkovat se nechá přímo v Kněžskodvorské ulici, nejbližší zastávky MHD jsou U Trojice a Strakonická- Mӧbelix, příp. Družba-IGY.

Jak se k nám dostanete?

Ubytování

Během studia v Japonsku je zajištěno ubytování v rodinách, více na: http://www.aka­ikiku.cz/index­.php/studium-v-japonsku

Jak a kdy se zapsat do kurzu

Zápis

Jednoduše nás kontaktujte a my Vám zašleme přihlášku, tel. 777650554. Zimní semestr začíná v září, letní semestr v únoru. Do individuálních a duálních kurzů se můžete přihlašovat celoročně.

2 494 kurzů
659 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz