Doporučené jazykové školy
Jazyková škola Práce u moře
Filtrování podle více parametrů

IČ: 76278751  

Práce u moře

1 jazykový kurz
Opava, Kateřinky 74705
Vrchní
773 522 334
Praceumore
www.praceumore.info
info@praceumore.info
Poslat vzkaz

Jazykové kurzy

Nalezen 1 kurz
detailní výpis seznam
15 30 50 75 100
Jazyk Název kurzu a pokročilost Studentů Délka kurzu Rozsah výuky Cena
AJ

kód kurzu (práce u moře)
jiná na dotaz

Informace o pobočce

Práce u moře

S prací v Řecku a na Kypru máme několikaleté osobní zkušenosti a proto jsme se rozhodli zprostředkovat jedinečnou možnost vyjet za letní prací k moři i vám.
Jste studenti střední či vysoké školy oboru cestovní ruch či hotelnictví? Pak jsou pracovní stáže v řeckých a kyperských hotelích určeny právě pro vás.

Fotografie ze školy a z kurzů

Proč si vybrat nás

Na Kypru spolupracujeme s největším místním hotelovým řetězcem, v Řecku pak s několika hotelovými komplexy na různých řeckých ostrovech.
Láká vás práce na celé léto, ale nevíte, co od ní čekat? Nechte se inspirovat lidmi, kteří vyjeli a o své zážitky se podělili.

Doprava

Prvotní kontakt probíhá emailem (info@praceumore.info) či telefonicky na telefonním čísle 773 522 334. Osobní schůzka je možná po předchozí domluvě. Zaměstnavatel s vámi komunikuje přes Skype.

Doprava do dané destinace je v režii zaměstnance. Transfer z letiště na hotel je zajištěn v závislosti na zaměstnavateli. V závislosti na zaměstnavateli je zároveň poskytnuta částečná úhrada zpáteční letenky.

Ubytování

Ubytování plně hradí a zajišťuje hotel, ve kterém budete pracovat. Sdílené pokoje (po dvou až třech osobách stejného pohlaví) se nachází buď v prostorách hotelu, nebo v apartmánech v blízkosti hotelu.
Společné ubytování pro páry lze domluvit předem.

Jak a kdy se zapsat do kurzu

Zápis

Po prostudování obecných požadavků pro práci v Řecku / na Kypru, vyplňte kontaktní formulář.
Po odsouhlasení konkrétní pracovní pozice, vám pomůžeme vyřídit všechny náležitosti k odjezdu do vámi vybrané destinace.

1 922 kurzů
666 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz