Doporučené jazykové školy
Jazyková škola Polytropos
Filtrování podle více parametrů

IČ: 02521539  

Jazyková škola Brno

8 jazykových kurzů
Brno-sever, Lesná 63800
Nezvalova 403/8
724730748
www.jazykova-skola-brno.cz
info@jazykova-skola-brno.cz
Poslat vzkaz

Jazykové kurzy

Nalezeno 8 kurzů
detailní výpis seznam
15 30 50 75 100
Jazyk Název kurzu a pokročilost Studentů Délka kurzu Rozsah výuky Cena
NJ

kód kurzu (Anfänger I )
A0 - Úplný začátečník
1 – 1 jiná 32 h 6 000 Kč
NJ

kód kurzu (Anfänger II )
A0+ - Falešný začátečník
1 – 1 jiná 32 h 6 000 Kč
NJ

kód kurzu (Grundstufe I)
A1 - Začátečník
1 – 1 jiná 32 h 6 000 Kč
NJ

kód kurzu (Grundstufe II)
A2 - Mírně pokročilý
1 – 1 jiná 32 h 6 000 Kč
AJ

kód kurzu (Beginner I)
A0 - Úplný začátečník
10 – 20 jiná na dotaz
AJ

kód kurzu (Beginner II)
A0 - Úplný začátečník
10 – 20 jiná na dotaz
AJ

kód kurzu (Chronic Beginner)
A0+ - Falešný začátečník
10 – 20 jiná na dotaz
AJ

kód kurzu (Elementary)
A1 - Začátečník
10 – 20 jiná na dotaz

Informace o pobočce

Jazyková škola Brno

Jazyková škola Polytropos vznikla proto, aby na jejím půdorysu působili všichni ti, kteří nejsou spokojeni s úrovní jazykového vzdělávání v České republice a vzdělávání vůbec. Spousta kurzů na jazykových školách v České republice nemá správnou délku a intenzitu, studentům není dovoleno mluvit spontánně a stále se pracuje s nudnými audionahrávkami, učebnicemi a gramatickými cvičeními. Chtějí-li studenti na takových školách dosáhnout skutečného pokroku, tak musí jazyk doslova „dřít“. Tento proces je zdlouhavý a nezáživný. Náš lektor Jan Linhart si položil otázku: "Jak je možné, že se malé děti naučí svůj mateřský jazyk během dvou let a nepotřebují k tomu žádné učebnice, audionahrávky ani gramatické poučky?Postupně objevil čtyři, pět jednoduchých způsobů, které spouští v mozku proces učení se kterékoli řeči. A je zajímavé, že tyto způsoby jsou hodně odlišné od způsobů popsaných výše a převládajícím stále ještě na většině jazykových škol. Na základě zavedení těchto pěti principů do praxe vypracoval zcela unikátní výukovou metodu, která zcela opomíjí klasické postupy jako je vysvětlování gramatických pouček, zatěžování velkým množstvím nesourodé slovní zásoby, hodně domácích úkolů, opravování každé chyby ve větě, vyžadování pouhé reakce studenta namísto spontánní tvorby vět.
V současnosti máme vypracovanou výukovou metodu pro dva snad nejběžnější cizí jazyky: angličtinu a němčinu. naším heslem je trvalá změna. Takže tuto metodu nestále vyvíjíme a přizpůsobujeme Vtučný text

Přehled lektorů

Lektor jazykové školy Polytropos: Jan Linhart Jan Linhart

Učebnice, podle kterých vyučujeme

Učebnice používaná v jazykové škole  Polytropos: vlastní materiály vlastní materiály

Doprava

Jedete-li MHD, pak nejlepší způsob, jak se k nám dostat je tramvají číslo 9 ****konečná Čertova Rokle a vpravo podél zábradlí chodníčkem nahoru. Když vyjdete nahoru, napravo od Vás se nachází větší parkoviště a nalevo je dům, ve kterém najdete vchod číslo 8. To je místo, kam směřujete.

Jak se k nám dostanete?

Jak a kdy se zapsat do kurzu

Zápis

Předtím než po dohodě s lektorem začnete navštěvovat některý z našich anglických nebo německých kurzů, dáme Vám možnost, abyste si naši hodinu vyzkoušeli zdarma. Tato ukázková hodina probíhá stejně jako normální vyučovací hodina, takže si uděláte dokonalou představu o tom, jak vlastně naše metoda funguje. Samotná účast na ukázkové Vás přitom k ničemu nezavazuje. Budeme rádi když se přijdete podívat, jak netradičním a zábavným způsobem může probíhat výuka cizího jazyka. Na konci ukázkové hodiny budete dotázání naším lektorem, zda máte zájem učit se anglicky nebo německy podle naší výukové metody a jaký typ kurzu preferujete. Lektor s Vámi domluví začátek kurzu a všechny nezbytné formality k Vaší spokojenosti. Můžete se spolehnout, že vybraný kurz bude odpovídat Vašim potřebám i úrovni Vašich znalostí.
Přihlaste se na ukázkovou ještě dnes, nic neriskujete!
Vyberte si prosím jazyk, termín a Vámi předpokládanou úroveň Vašich znalostí. Napište nám prosím na naše www stránky.

Stáhněte si podrobné informace

1 816 kurzů
673 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz