Doporučené jazykové školy
Jazyková škola Flamenco
Filtrování podle více parametrů

IČ: 74982923  

Sídlo jazykové školy Flamenco

Hnátnice 56101
Hnátnice 313

Letní kurzy pořádáme v Peci pod Sněžkou a od jara 2015 také ve Španělsku.

603 542 896
www.preklady-spanelstiny.cz
info@preklady-spanelstiny.cz
Poslat vzkaz

Informace o pobočce

Sídlo jazykové školy Flamenco

Pod jménem Ludmila Vyčítalová si asi nikdo jen tak nepředstaví někoho, kdo mluví španělsky v podstatě lépe nežli svou rodnou češtinou. Ale – poté, co jsem

ve Španělsku takřka vyrostla a do rodné vlasti se vrátila až ve svých 25 letech,

své znalosti jazyka prokazuji státními zkouškami (Praha, 2007) úspěšně složenými na úrovni C2 (speciální pro obor tlumočnický a překladatelský) a několikaletou zkušeností ve výuce dospělých studentů i gymnazistů soukromého gymnázia ( s vemi dobrou zpětnou vazbou).
Jsem soukromě podnikající fyzická osoba/živnostník, zaměřující se především na individuální a skupinovou výuku a letní kurzy (v ČR i ve Španělsku).

Španělština mě nesmírně baví! A moc ráda se o svou radost a prožitek z ní podělím i s vámi! :)

(více na www.preklady-spanelstiny.cz)

Proč si vybrat nás

  • Zábavná, intenzivní a efektivní výuka, velký důraz na konverzaci a hry
  • Malé skupinky studentů (max. 6)
  • Přátelská atmosféra, občerstvení vždy po ruce
  • Příjemně vybavené prostory pro výuku
  • Flexibilita při domluvě termínů, posunů, apod., zasílání práce emailem při omluvené nepřítomnosti na hodině
  • Kromě studia jazyka si spolu uvaříme španělské dobroty a poslechneme hudbu :)

Vybavení školy

  • Kurz s občerstvením
  • Vlastní učebny

Doprava

Autobusem z Ústí nad Orlicí nebo Letohradu:

vystoupíte na zastávce „V Nebíčku“ v obci Hnátnice. Vydáte se směrem do centra obce (sever), projdete jednu levotočivou zatáčku a již uvidíte na naše sídlo – první budova po pravé ruce, světle žluté barvy. Je zde u cesty umístěn i reklama naší společnosti se šipkou. Vzdálenost cca. 100 m.

Vlakem – zastávka Hnátnice,

po vystoupení se vydáte přes most, na první (jediné) křižovatce doprava (po levé ruce ponecháte společnost Výtahy Kvadro), projdete levotočivou zatáčkou a před sebou spatříte po pravé ruce sídlo naší společnosti (světle žlutý dům po pravé ruce), je zde umístěna reklama s označením Flamenca. Vzdálenost cca. 150m.

##

Na kole:

(bydlíme vedle cyklostezky): na trase Letohrad-Ústí nad Orlicí na úrovni Hnátnice přijedete k mostu, je vedle vlakové zastávky. Zbytek trasy viz „Vlakem“.

Jak se k nám dostanete?

Jak a kdy se zapsat do kurzu

V případě zájmu o výuku ideální postup je emailový / telefonický kontakt, kde nám zájemce formuluje co nejpřesněji svůj dotaz/požadavek. Do dvou pracovních dnů nejpozději odpovídáme na emaily a poskytujeme požadované informace, klademe své dotazy ohledně dosud používaných učebnic a materiálů. Pokud se student rozhodne přidat se k nám, zasíláme test pro posouzení úrovně znalostí a navrhujeme mu pro něj nejvhodnější skupinku.
První lekce je delší o čas potřebný pro úvodní informační schůzku, tj. o cca. 30 min navíc.

První dvě lekce jsou takzvaně „zkušební“, klient se jich může zúčastnit a teprve poté, v případě spokojenosti, zaplatit kurzovné.

V případě celoročního docházkového kurzu jsou dvě možnosti platby: semestr a celý školní rok, přičemž celoroční kurzovné vychází v rozpočtu na lekci výhodněji. Platební údaje rovněž poskytujeme emailem nebo telefonicky.

Systém slev

Sleva za přivedení kamaráda

na celoroční kurz- 40% na lektorném na celý rok!

Sleva na letní kurzy 2014: neuvěřitelných 2290,–Kč!:

4 dny/ 3 noci na horské chatě Orlík v Peci pod Sněžkou, v ceně ubytování s polopenzí, lektorné, didaktické materiály a zábava – zkrátka vše potřebné… :)

2 526 kurzů
619 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz