Doporučené jazykové školy
Jazyková škola ASPENA jazyková škola, s.r.o.
Filtrování podle více parametrů

IČ: 25594877 DIČ: CZ25594877  

Jazyková škola ASPENA

Brno-střed, Brno-město 60200
Obilní trh 4
+420 541 211 651
+420 737 288 251
+420 541 218 979
www.jazykovka.cz/
vyuka@aspena.cz
Poslat vzkaz

Informace o pobočce

Jazyková škola ASPENA

Kurzy pro firmy

Nabízíme Vám komplexní služby jazykového vzdělávání pro firmy a instituce, které zahrnují výběr profesionálního lektora, vstupní analýzu znalostí, vytvoření výukového programu ve spolupráci s naším metodikem, testování a hodnocení, ale především zajistíme efektivní výuku cizího jazyka.

Individuální výuka

Dle Vašich požadavků na obsah, zaměření, intenzitu a časové možnosti Vám zajistíme jazykový kurz na míru. Naši profesionální lektoři mohou dojíždět za Vámi domů, na pracoviště nebo můžete využít učeben naší jazykové školy.

Kurzy pro děti – Helen Doron

V naší jazykové škole vyučujeme angličtinu pro děti od 3 měsíců do 14 let moderní metodou Helen Doron. Nabízíme čtrnáctiletou návaznost ve výuce angličtiny pro děti – osm let mluvené angličtiny pro nejmenší a malé děti, tři roky konverzace, čtení a psaní pro starší děti a 3 roky pokročilé angličtiny pro teenagery.

Další šlužby

Kromě firemních jazykových kurzů, individuální výuky a angličtiny pro děti posk

Proč s námi

Od svého založení se jazyková škola Aspena profiluje jako alternativní jazykové centrum pro náročné. Klíčem k úspěchu je především detailní analýza potřeb klienta a individuální přístup po celou dobu studia.

Jako jedni z prvních jsme začali nabízet docházkové kurzy v malých skupinkách od 4 studentů. Studenti tedy mají dostatečný prostor pro samostatný projev a individuální přístup v průběhu hodiny. Jsme držiteli certifikátu systému kvality podle požadavků normy ISO 9001.

Vybavení školy

  • Audiovizuální pomůcky
  • Ergonomické židle
  • Kopírka pro studenty
  • Kurz s občerstvením
  • Multimediální učebny
  • Nápojové automaty
  • Společenská místnost
  • Vlastní učebny
  • Zapůjčení učebnic do kurzu
1 722 kurzů
669 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz