Doporučené jazykové školy
Jazyková škola AFS Mezikulturní programy, o.p.s
Filtrování podle více parametrů

IČ: 65398939  
Praha 2, Vinohrady 12000
Jana Masaryka 44
222317138
728994908
www.afs.cz
info@afs.cz
Poslat vzkaz

Informace o pobočce

Sídlo Praha 2

Společnost AFS Mezikulturní programy, o.p.s. je součástí mezinárodní sítě partnerských organizací a naše společné poslání a základní hodnoty naplňujeme prostřednictvím vzdělávacích programů pro středoškoláky.
Cílem našich programů je:

  • získat perfektní znalost nového jazyka
  • porozumět odlišnostem mezi kulturami
  • naučit se je respektovat
  • podpořit tak smysl pro toleranci


Na základě naší dlouholeté historie víme, že taková zkušenost v období dospívání významně ovlivní rozvoj studentovy osobnosti, ti jsou po absolvování programu samostatnější a tolerantnější než jejich vrstevníci, jsou připraveni respektovat kulturní i jiné odlišnosti, jsou lépe vybavení pro zvládnutí neobvyklých až krizových situací. Díky svému prožitku a znalostem ze zahraničí jsou lépe vybaveni pro další studium i budoucí profesní a osobní život.

Jak a kdy se zapsat do kurzu

Přihlášky přijímáme v průběhu celého roku. Konkrétní termíny se pak odvíjí konkrétních programů. Termín pro většinu přihlášek programu studium v zahraničí je koncem března a začátkem dubna.

Systém slev

Každoročně nabízíme stipendia na vybrané studijní programy, na http://www.af­s.cz/stipendi­a/ se dozvíte o aktuální nabídce či informace o výběrových řízeních

1 914 kurzů
666 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz