Doporučené jazykové školy
Jazykový kurz Online kurz SciLearn English pro žáky 4.-6. třídy ZŠ (úroveň A2)
Filtrování podle více parametrů

Online kurz SciLearn English pro žáky 4.-6. třídy ZŠ (úroveň A2)
 (kód: A2_4-6)

Díky neurovědě je možné učit se AJ přirozeně, snadno, zábavně a hlavně rychle! Unikátní online program Vám nejdříve připraví mozek na angličtinu, pak AJ intenzivně trénuje a nakonec koučuje výslovnost a plynulost čtení. A přitom se Vám stále přizpůsobuje!
Angličtina
Začínající studenti od 75 Kč za lekci, pokračování od 27 Kč za lekci, bližší info o ceně: www.scilearn.cz/jazykovky
Čas výuky
Celodenní
Opakuje se
Výuka pravidelně každý týden
Kdy se vám hodí
Vyuč. jazyk
AJ
Počet studentů
Jazykový kurz Online kurz SciLearn English pro žáky 4.-6. třídy ZŠ (úroveň A2): počet studentů
Cena
Cena jazykového kurzu angličtiny v Kněžmostě - Online kurz SciLearn English pro žáky 4.-6. třídy ZŠ (úroveň A2) více…
Rozsah výuky | Hodin týdně
Online kurz SciLearn English pro žáky 4.-6. třídy ZŠ (úroveň A2) - rozsah výuky jazykového kurzu v Kněžmostě SciLearn.cz - online kurzy angličtiny  Online výuka angličtiny pro děti i dospělé
| 7x24h
Kurz začíná
jinak Kdy začíná jazykový kurz Online kurz SciLearn English pro žáky 4.-6. třídy ZŠ (úroveň A2) - Jazykový kurz Online kurz SciLearn English pro žáky 4.-6. třídy ZŠ (úroveň A2)
jazykový lektor Ing. Silvia Čiháková Aguilar Ph.D.
Ing. Silvia Čiháková Aguilar Ph.D.
jazykový lektor Anna Vardžiková
Anna Vardžiková
jazyková učebnice: Veškeré materiály jsou online kurzy
Veškeré materiály jsou online kurzy
Pokročilost
Pro studenty všech pokročilostí
Typ kurzu
Online výuka přes internet, skype, e-learning
Cena zahrnuje
K dispozici osobní lektor "na dálku" jako průvodce...

Termín konání kurzu

Zahájení:
Kdy se vám hodí
Čas konání:
Celodenní
Délka kurzu:
čtvrtletní
Poznámka:
Každý týden dostanete od nás soubor reportů s informacemi o tom, jak se vám daří. Uvidíte tam nejen jak postupujete modulem, kolik máte hotového, ale také například v čem chybujete

Rozsah výuky

Počet vyučovacích hodin:
Máte možnost si zvolit frekvenci práce 3x nebo 5x týdně a délku lekce 30-90 minut. (Jedná se o online kurz angličtiny, takže záleží hodně na vaši aktivitě)
Periodicita:
Výuka pravidelně každý týden
Poznámka:
Čím častěji a déle pracujete, tím se více naučíte, ale to je asi každému jasné :-)

Cena kurzu

Cena kurzu:
Začínající studenti od 75 Kč za lekci, pokračování od 27 Kč za lekci, bližší info o ceně: www.scilearn.cz/jazykovky
Cena zahrnuje:
K dispozici osobní lektor „na dálku“ jako průvodce programem a v případě potřeby podpůrné materiály. Začínající studenti vybírají ze „začínajících“ balíčků a po skončení úvodního tréninku si můžete vybrat z variant pokračovacího studia za zvýhodněné ceny.
Poznámka:
Při pravidelném tréninku byste se měli zlepšovat cca o 1 úroveň společného evropského referenčního rámce za 9-12 měsíců. Takže to, co běžně studentům trvá 2-4 roky, zvládnete s tímto unikátním programem za 1. Bližší informace na www.scilearn.cz/jazykovky.

Sledujete nás na našem Facebooku

Novinky, aktuality najede na na našich webových stránkách

https://www.fa­cebook.com/sci­learncz/

Náplň a obsah kurzu

Díky neurovědě je možné učit se AJ přirozeně, snadno, zábavně a hlavně rychle! Unikátní online program Vám nejdříve připraví mozek na angličtinu, pak AJ intenzivně trénuje a nakonec koučuje výslovnost a plynulost čtení. A přitom se Vám stále přizpůsobuje!

Proč si vybrat tento kurz

Milióny studentů po celém světě dosahují výsledků v učení angličtiny, které si mnozí před pár lety ani nedovedli představit. Využívají při svém učení výjimečný program hodnocený jako špička ve výuce angličtiny – jde v podstatě o trénink mozku, který se soustředí nejprve na vytvoření základních struktur, které mozek potřebuje k tomu, aby angličtinu dokázal lépe vnímat. Pak jde učení snadněji a hlavně rychleji, takže další trénink angličtiny s programem je efektivnější a rychlejší.

Pro koho je kurz určen

Pro začátečníky, věčné začátečníky, mírně pokročilé, falešné začátečníky, seniory. Děti přeškolního věku, děti školního věku, děti 1.stupeň, děti 2. stupeň, žáči, studenti SŠ, studenti VŠ, pro začínající dospělé, pro dospělé. Děti s dyslekcií, ADHD a dašlími poruchami učení.

Cíl kurzu

Vypadá to jako počítačová hra. Obrázky, animované postavičky, mluvená řeč a zvuky, které vám po každém pokusu dají vědět, zda jste odpověděli správně či ne, takže váš mozek hned ví, co si má pamatovat a co ne.

I když to vypadá jako hra, nenechte se mýlit. Mozek se učí pokusem a omylem v ohromné frekvenci kolem 800 pokusů za hodinu. Trpělivě s vámi trénuje vše, co je potřeba. Jakmile začínáte odpovídat správně, program vám začne přidávat na obtížnosti. Učíte se tak mnohem zábavněji a hlavně několikanásobně rychleji.

Obsah kurzu

Program je ONLINE, takže vám je k dispozici kdekoliv máte přístup k internetu a počítači nebo iPadu.


Pracujete 3–5× týdně. Stanovíte si délku lekce od 30 do 90 minut.


V ČEM JE PROGRAM TAK VÝJIMEČNÝ?

1. Připravuje mozek na angličtinu
Trénuje kongnitivní funkce v angličtině a vytváří otisky anglických fonémů v mozku.
2. Intenzivně trénuje a přizpůsobuje se
Trénuje všechny aspekty řeči a průběžně se přizpůsobuje úrovni studenta.
3. Koučuje výslovnost a plynulost čtení – Dokáže naslouchat studentovi při plynulém čtení a průběžně ho opravovat a koučovat.


ANGLICKÉ DOVEDNOSTI, KTERÉ PROGRAM ROZVÍJÍ:
Poslech – Pokročilá přesnos poslechu * Několika stupňové povely * Porozumění řeči * Všechny formy anglické gramatiky * Slovní zásoba * Rozlišování hlásek
Mluvení – Čtení nahlas s různou obtížností * Podporuje procvičování mluvení * Produkce jazyka víceslabičných slov * Opakované čtení pro zdokonalení výslovnosti
Čtení – Uvědomování anglických fonémů * Analýza slov – předpony, přípony, kořeny slov * Figurativní řeč * Porozumění textu s ověřením v testu * Abstraktní odůvodňování * Sumarizace
Psaní – Spelling * Gramatika * Základní a akademická slovní zásoba * Větný rozbor a správná konstrukce vět * Uspořádání vět v odstavci


Program SciLearn English je vhodný pro děti od 6 let až po dospělé bez ohledu na to, na jaké úrovni angličtiny se nacházejí. Program je postavený tak, že se přizpůsobuje potřebám studenta a vede ho až k akademické úrovni C2 tj. úrovni rodilého mluvčí. Tento program se používá i v mnoha mezinárodních školách a používají ho i rodilí mluvčí například při přípravě na zkoušky na vysokou školu. Využívají ho i někteří učitelé angličtiny ke zdokonalení své angličtiny a výslovnosti.


OVĚŘENO VÝZKUMEM A PRAXÍ
Program byl zkoumán i na světově známých univerzitách a je hodnocený jako #1 na rozvoj anglických dovedností institucí ministerstva školství USA (WWC).


Na české škole postoupilo za 9 měsíců 73% žáků o celou úroveň SERRJ – výsledek, který se očekává za 3–4 roky výuky! Program byl zkoumán i na světově známých univerzitách a je hodnocený jako #1 na rozvoj anglických dovedností institucí ministerstva školství USA (WWC). Rozšířen v 51 zemích světa, využívá ho přes 3 milióny studentů!


Kognitivní trénink zrychluje učení
Jako jediný program na světě nejprve vytvoří otisky anglických fonémů a trénuje kognitivní funkce v angličtině, což mnohonásobně zrychlí učení angličtiny.


Unikátní úroveň adaptivity programu využívající AI
Program se studentovi přizpůsobuje s každým kliknutím myši, neztrácí čas tím, co umí a trénuje jen to, co potřebuje. Sleduje a opravuje výslovnost studenta. A jako jeden z mála programů na světě dokáže sledovat studenta při plynulém čtení a opravuje jeho výslovnost. Takže laicky to, že je program 100% adaptivní, znamená, že se s každým kliknutím přizpůsobuje vám a cokoliv vám jde, projdete rychle, a čas tedy efektivně využíváte tím, že se soustředíte na oblasti, ve kterých máte nedostatky. Takže díky propracovanému systému různých cvičení, které rafinovaně trénují anglické dovednosti, najednou zjistíte jak moc se posouváte.


Detaily toho, co se v programu skrývá, vám vysvětlíme ve videu.

Zařazení kurzu

  • Intenzita: Intenzivní kurz
  • Druh kurzu: Online výuka přes internet, skype, e-learning
  • Obsahové zaměření: Doučování + příprava k maturitě, přijímacím zkouškám, Odborný kurz v cizím jazyce, Rekvalifikační jazykové kurzy
  • Věková skupina: Kurzy zaměřené na mládež - teenagery (15+), Pro děti nižšího stupně ZŠ, Pro děti vyššího stupně ZŠ, Pro dospělé
  • Forma výuky: Kurz s multimediální výukou, Kurz se speciální didaktickou metodou výuky, Výuka přes internet, Výuka u studenta doma

Výuku zajišťuje

SciLearn.cz - online kurzy angličtiny

Online výuka angličtiny pro děti i dospělé
Kněžmost
29402
online

(R)evoluce ve výuce angličtiny Dokonalé porozumění, skvělá výslovnost, přirozené a rychlé reakce. Na to potřebujete "anglický mozek". Vytvořte ho díky poznatkům neurovědy.

608 476 041 YouTube kanál https://scilearn.cz/

Pokročilost kurzu

Pro studenty všech pokročilostí

Jaké jsou vstupní znalosti?

Na základě vstupního testu je přiřazena odpovídající úroveň pro studujícího. Odkaz na přístup ke vstupnímu testu je až po registraci.

Rozřazovací test pokročilosti
Lektor jazykového kurzu Online kurz SciLearn English pro žáky 4.-6. třídy ZŠ (úroveň A2) - Ing. Silvia Čiháková Aguilar Ph.D.

Lektoři tohoto kurzu

Ing. Silvia Čiháková Aguilar Ph.D.

lektorka SciLearn English

Soukromé lekce, Dobříš.
Online lekce angličtiny pres Skype.
Lektorka aj, fj, ij, nj a šj.
Držitelka licence SCILEARN.

V čem lektor vyniká

Zkušenost s výukou cizích jazyků od roku 1994.
Při výuce aplikuji různé styly výuky od tradičních až po moderní výukové metody.
Individuální přístup.
Učím ráda malé a velké děti, dospělé i seniory.
Ráda se učím novým věcem.
Vím, že se musím přizpůsobit studentům, a NE opačně☺.
Malí a velcí studenti jsou mou největší inspirací!

Vzdělání a praxe

Lektorka anglického, německého, italského, francouzského a španělského jazyka. – Pruefungszentrum des Goethe Institut Guatemala, Societa Dante Alighieri Guatemala, Daniela Languages Praha, Jazyková Škola Atrei Dobříš, soukromé lekce Guatemala, Dobříš, Praha, Řím, Berlín.- (1994-nyní)

Držitelka licence SCILEARN (2017– nyní).

Ohodnotit lektora
Lektor jazykového kurzu Online kurz SciLearn English pro žáky 4.-6. třídy ZŠ (úroveň A2) - Anna Vardžiková

Anna Vardžiková

Jsem nezávislou certifikovanou lektorkou programu GoKidsEnglish a SciLearn.

Výuku angličtiny považuji za důležitou již od prvních měsíců života
miminka a i proto jsem začala učit angličtinu mého syna. Po pár
měsících přišli první úspěchy a i na základě toho jsem se rozhodla
stát lektorkou programu GoKidsEnligh a později i SciLearn English.

V čem lektor vyniká

Komplexnost služeb. Jsem s Váma od narození až k dosažení dokonalosti
v anglickém jazyce. Jelikož se na kurzech setkávam s maminkama i
jejich dětičkama již od útleho věku, není to už jenom o lektorování,
ale hlavně o budování vzájemných vztahů a přátelství.

Vzdělání a praxe

Cerfitikace GoKids English pro děti od narození do 6 let
SciLearn English lektor

Ohodnotit lektora
Lektor jazykového kurzu Online kurz SciLearn English pro žáky 4.-6. třídy ZŠ (úroveň A2) - Mgr. Anna Černá

Mgr. Anna Černá

Lektorka SciLearn English

Jmenuji se Anna a již více než dva roky jsem lektorkou online kurzů na výuku angličtiny SciLearn English.

V čem lektor vyniká

Jsem velmi pečlivá, svým klientům se vždy snažím vyhovět, komunikovat s nimi a nalézat pro ně nejvhodnější cestu studia tak, aby i oni byli spokojení a jejich cesta studiem byla příjemná a bez stresu.

Vzdělání a praxe

UJAK Praha s.r.o., kurz angličtiny na Newbury College (UK), doučování AJ žáků ZŠ.

17 osobních zkušeností studentů

Ohodnotit lektora
Učebnice v jazykovém kurzu Online kurz SciLearn English pro žáky 4.-6. třídy ZŠ (úroveň A2) - Veškeré materiály jsou online kurzy

Učebnice pro tento kurz

Veškeré materiály jsou online kurzy

Scilearn

Není třeba žádné výukové materiály či učebnice, angličtinu se učíte přirozeně díky propracovanému systému různých cvičení, které rafinovaně trénují anglické dovednosti, najednou zjistíte jak moc se posouváte.

Proč používáme tuto učebnici

Vypadá to jako počítačová hra. Obrázky, animované postavičky, mluvená řeč a zvuky, které vám po každém pokusu dají vědět, zda jste odpověděli správně či ne, takže váš mozek hned ví, co si má pamatovat a co ne. A nezapomeňme na body a extra bonusy když vám to jde :).

Fotografie ze školy a z kurzů

Pár slov o nás

(R)evoluce ve výuce angličtiny**

Dokonalé porozumění, skvělá výslovnost, přirozené a rychlé reakce. Na to potřebujete „anglický mozek“. Vytvořte ho díky poznatkům neurovědy.

Učení angličtiny, které jste ještě nezažili!

Milióny studentů po celém světě dosahují výsledků v učení angličtiny, které si mnozí před pár lety ani nedovedli představit. Využívají při svém učení výjimečný program hodnocený jako špička ve výuce angličtiny – jde v podstatě o trénink mozku, který se soustředí nejprve na vytvoření základních struktur, které mozek potřebuje k tomu, aby angličtinu dokázal lépe vnímat. Pak jde učení snadněji a hlavně rychleji.

Co vás čeká?

Vypadá to jako počítačová hra. Obrázky, animované postavičky, mluvená řeč a zvuky, které vám po každém pokusu dají vědět, zda jste odpověděli správně či ne, takže váš mozek hned ví, co si má pamatovat a co ne. A nezapomeňme na body a extra bonusy, když vám to jde.

Demo verze k online kurzům angličtiny

Proč si vybrat nás

Program vytvořený týmem neurovědců umožňuje mnohonásobně rychlejší učení angličtiny. Vhodné pro začátečníky i pokročilé, pro děti i dospělé studenty, do škol i na doma.
Demo verze k online kurzům angličtiny

3 KROKY K DOKONALÉ ANGLIČTINĚ

1. Příprava mozku

Cvičení podobná počítačové hře vám pomohou vytvořit otisky anglických fonémů (hlásek) v mozku – to vám umožní angličtinu rychleji vnímat, lépe jí rozumět, dokonaleji vyslovovat a učit se mnohem rychleji.

2. Intenzivní trénink

Trénujete slovní zásobu i gramatiku současně. Není prostor pro překladání a nudné učení gramatických pravidel. Angličtina se vám dostává doslova pod kůži a začínáte v ní přemýšlet.

3. Průvodce čtením

Každý článek vám přečte rodilý mluvčí. Kliknete na slovo a ono se vysloví. Nahráváte se a program vám opravuje výslovnost. Testem zjistíte své porozumění. Velká knihovna textů vhodná od prvňáčků po vysokoškoláky.

**CO BYSTE MĚLI VĚDĚT: **

Podpora lektora

Hned po objednání vás bude kontaktovat váš lektor, který vám vše vysvětlí a dle vašich znalostí vám přiřadí vhodný modul. Kdykoliv vám něco nepůjde nebo budete mít otázku, můžete zavolat vašemu osobnímu lektorovi.

Čas a frekvence práce

Máte možnost si zvolit frekvenci práce 3× nebo 5× týdně a délku lekce 30–90 minut. Čím častěji a déle pracujete, tím se více naučíte…

Demo verze k online kurzům angličtiny

Doprava

Jedná se o online kurz, učíte se z pohodlí domova.

Jak a kdy se zapsat do kurzu

3 KROKY K DOKONALÉ ANGLIČTINĚ

Demo verze k online kurzům angličtiny www.scilearn.cz

1. Příprava mozku

Cvičení podobná počítačové hře vám pomohou vytvořit otisky anglických fonémů (hlásek) v mozku – to vám umožní angličtinu rychleji vnímat, lépe jí rozumět, dokonaleji vyslovovat a učit se mnohem rychleji.

2. Intenzivní trénink

Trénujete slovní zásobu i gramatiku současně. Není prostor pro překladání a nudné učení gramatických pravidel. Angličtina se vám dostává doslova pod kůži a začínáte v ní přemýšlet.

3. Průvodce čtením

Každý článek vám přečte rodilý mluvčí. Kliknete na slovo a ono se vysloví. Nahráváte se a program vám opravuje výslovnost. Testem zjistíte své porozumění. Velká knihovna textů vhodná od prvňáčků po vysokoškoláky.

Demo verze k online kurzům angličtiny www.scilearn.cz

Co vás čeká?

Vypadá to jako počítačová hra. Obrázky, animované postavičky, mluvená řeč a zvuky, které vám po každém pokusu dají vědět, zda jste odpověděli správně či ne, takže váš mozek hned ví, co si má pamatovat a co ne. A nezapomeňme na body a extra bonusy když vám to jde.

Systém slev

Pokračující studenti

Jakmile projdete počátečním tréninkem, můžete si zvolit některý z pokračujících balíčků. Při pravidelném tréninku počítejte s tím, že byste se měli zlepšovat cca o 1 úroveň společného evropského referenčního rámce za 9–12 měsíců. Tzn. to, co běžně studentům trvá 2–4 roky (nebo víc) zvládnete za rok. Podle toho na jaké úrovni začínáte, budete tyto programy potřebovat cca 1–4 roky, abyste se dostali na úroveň, kdy už budete schopni se v angličtině dále zlepšovat sami pomocí sledování filmů, čtení knih a běžné konverzaci v angličtině.

Pokračovací variantu můžete zvolit pokud jste kdykoliv v minulosti absolvovali úvodní trénink. Čím více měsíců si předplatíte, tím nižší bude cena za měsíc.

Neomezený přístup

můžete pracovat každý den i opakovaně s dobou lekce dle vaší volby 30, 50 nebo 90 minut. Čím častěji pracujete, tím rychleji postupujete a méně platíte za lekci!

Přístup do zkušební verze

Další kurzy angličtiny | SciLearn.cz - online kurzy angličtiny

Jazyk Název kurzu a pokročilost Studentů Délka kurzu Rozsah výuky Cena
AJ
Online kurz SciLearn English pro studenty VŠ a dospělé (úroveň A1 - C1)
kód kurzu (D)
Pro studenty všech pokročilostí
jiná (7x24h) Začínající studenti od 75 Kč za lekci, pokračování od 27 Kč za lekci, bližší info o ceně: www.scilearn.cz/jazykovky
AJ
Online kurz SciLearn English pro začátečníky - úroveň A1 (1.-3. třída ZŠ)
kód kurzu (A1_1-3)
A0 - Úplný začátečník, A0+ - Falešný začátečník, A1 - Začátečník
jiná (7x24h) Začínající studenti od 75 Kč za lekci, pokračování od 27 Kč za lekci, bližší info o ceně: www.scilearn.cz/jazykovky
AJ
jiná (7x24h) Začínající studenti od 75 Kč za lekci, pokračování od 27 Kč za lekci, bližší info o ceně: www.scilearn.cz/jazykovky
AJ
Online kurz SciLearn English pro žáky 7.-9. třídy ZŠ (úroveň A2)
kód kurzu (A2_7-9)
Pro studenty všech pokročilostí
jiná (7x24h) Začínající studenti od 75 Kč za lekci, pokračování od 27 Kč za lekci, bližší info o ceně: www.scilearn.cz/jazykovky
AJ
Online kurz SciLearn English pro žáky 7.-9. třídy ZŠ (úroveň B1)
kód kurzu (B1_7-9)
Pro studenty všech pokročilostí
jiná (7x24h) Začínající studenti od 75 Kč za lekci, pokračování od 27 Kč za lekci, bližší info o ceně: www.scilearn.cz/jazykovky
AJ
Online kurz SciLearn English pro žáky SŠ (úroveň B1)
kód kurzu (B1_SŠ)
Pro studenty všech pokročilostí
jiná (7x24h) Začínající studenti od 75 Kč za lekci, pokračování od 27 Kč za lekci, bližší info o ceně: www.scilearn.cz/jazykovky
AJ
Online kurz SciLearn English pro žáky SŠ (úroveň B2)
kód kurzu (B2_SŠ)
Pro studenty všech pokročilostí
jiná (7x24h) Začínající studenti od 75 Kč za lekci, pokračování od 27 Kč za lekci, bližší info o ceně: www.scilearn.cz/jazykovky
AJ
Online kurz SciLearn English pro žáky SŠ (úroveň C1)
kód kurzu (C1_SŠ)
Pro studenty všech pokročilostí
jiná (7x24h) Začínající studenti od 75 Kč za lekci, pokračování od 27 Kč za lekci, bližší info o ceně: www.scilearn.cz/jazykovky
Více kurzů školy

Rezervace místa v kurzu

Dobrý den, chci si rezervovat místo v jazykovém kurzu
Online kurz SciLearn English pro žáky 4.-6. třídy ZŠ (úroveň A2) (kód: A2_4-6). Zašlete mi prosím informace o platbě a zápisu do kurzu.

Ověřit volné místo

Dobrý den, chci si ověřit, zda je ještě volné místo v jazykovém kurzu Online kurz SciLearn English pro žáky 4.-6. třídy ZŠ (úroveň A2) (kód: A2_4-6).

Informovat se na kurz

Dobrý den, chci se informovat na kurz Online kurz SciLearn English pro žáky 4.-6. třídy ZŠ (úroveň A2) (kód: A2_4-6). Kontaktujte mě, prosím.

Jmenuji se

a můj email je

případně mě zastihnete na telefonu

.

Rád(a) bych ještě poznamenal(a): Rád(a) bych ještě poznamenal(a): Rád(a) bych se také zeptal(a) na:

Ozvěte se mi prosím co nejdříve. Děkuji.

Souhlasím s podmínkami užití portálu Jazykovky.cz
Zašlete škole zprávu.
Jméno a email jsou povinné položky
1 437 kurzů
617 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz