Doporučené jazykové školy
Jazykový kurz Semestrální kurzy angličtiny A0 - C1 v Praze (21.2.2020 - 15.6.2020)
Filtrování podle více parametrů

Semestrální kurzy angličtiny A0 - C1 v Praze (21.2.2020 - 15.6.2020)
 (kód: AJ2.2)

Chcete se naučit anglicky rychle, efektivně a formou, která vás bude bavit? Zapište se do semestrálních kurzů jazykové školy STUDYLINE.
Angličtina
Čas výuky
Odpolední , Ranní , Večerní
Opakuje se
Výuka pravidelně každý týden
sleva na Semestrální kurzy angličtiny A0 - C1 v Praze (21.2.2020 - 15.6.2020)
Poznámka k zahájení
informujte se na možnost přistoupení do kurzu
Datum zahájení Semestrální kurzy angličtiny A0 - C1 v Praze (21.2.2020 - 15.6.2020) (Angličtina, Praha)
Zahájení
Datum ukončení Semestrální kurzy angličtiny A0 - C1 v Praze (21.2.2020 - 15.6.2020) (Angličtina, Praha)
Ukončení
Délka jazykového kurzu Semestrální kurzy angličtiny A0 - C1 v Praze (21.2.2020 - 15.6.2020) (Angličtina, Praha)
Délka kurzu
čtvrtletní
Vyuč. jazyk
AJ
Počet studentů
Jazykový kurz Semestrální kurzy angličtiny A0 - C1 v Praze (21.2.2020 - 15.6.2020): počet studentů4-10
Cena
Cena jazykového kurzu angličtiny v Praze - Semestrální kurzy angličtiny A0 - C1 v Praze (21.2.2020 - 15.6.2020) 4 490 Kč
Rozsah výuky | Hodin týdně
Semestrální kurzy angličtiny A0 - C1 v Praze (21.2.2020 - 15.6.2020) - rozsah výuky jazykového kurzu v Praze STUDYLINE STUDYLINE s.r.o. 40h
| 1x3h
Kurz začíná
probíhá Kdy začíná jazykový kurz Semestrální kurzy angličtiny A0 - C1 v Praze (21.2.2020 - 15.6.2020) - Jazykový kurz Semestrální kurzy angličtiny A0 - C1 v Praze (21.2.2020 - 15.6.2020)
jazykový lektor Radim
Radim
jazykový lektor Martina
Martina
jazyková učebnice: Vlastní materiály
Vlastní materiály
Pokročilost
A0 - Úplný začátečník, A1 - Začátečník, A2 - Mírně...
Typ kurzu
Běžné skupinové (docházkové) kurzy pro veřejnost

Termín konání kurzu

Zahájení:
21.2.2020 (před 99 dny)
Informujte se na možnost přistoupení do kurzu
Ukončení:
15.6.2020
Čas konání:
Odpolední , Ranní , Večerní
Délka kurzu:
čtvrtletní

Rozsah výuky

Počet vyučovacích hodin:
40 h (1x3h)
Délka vyučovací hodiny:
45 minut
Periodicita:
Výuka pravidelně každý týden

Cena kurzu

Cena kurzu:
4 490 Kč
Počet studentů ve skupině:
4 – 10
Poznámka:
Nejlepší poměr cena : kvalita skupinových i individuálních kurzů v Praze.

Oznámení

Sleva – 10 % z ceny kurzu pro studenty, důchodce a maminky na mateřské. 500 Kč voucher na slevu z dalšího kurzu za doporučení kamaráda.

Náplň a obsah kurzu

Chcete se naučit anglicky rychle, efektivně a formou, která vás bude bavit? Zapište se do semestrálních kurzů jazykové školy STUDYLINE.

Proč si vybrat tento kurz

Říkáte si, co je na naší škole tak zajímavého nebo výjimečného? Zde jsou hlavní důvody, proč studovat právě na jazykové škole STUDYLINE.

 • Učíme bez knížek (používáme vlastní výukovou metodu a jedinečný přístup)
 • Mluvíme, mluvíme, mluvíme (až 80% vyučovací doby je věnováno mluvení, zbytek tvoří psaní, čtení a poslech)
 • Vynikající dostupnost v centru Prahy (sídlíme ve Vodičkově ulici, odkudkoliv se k nám snadno dostanete)
 • Rychlý pokrok (intenzivnější kurzy + dynamické lekce = efektivní výuka)
 • Jedinečné a jednoduché vysvětlení gramatiky (budete se divit**, jak snadno jde gramatika vysvětlit a používat)
 • Zbavujeme strachu z mluvení (zvyšujeme sebevědomí při vyjadřování)

Pro koho je kurz určen

Naše kurzy jsou určeny pro všechny od 15 let, tedy studenty, pracující i důchodce. Všechny kurzy jsou jednoduše rozděleny do 10 základních úrovní podle pokročilosti (Level 1 – Level 10). Vyslechneme vás, zjistíme, jak na tom jste, jaké jsou vaše slabé a silné stránky. Jak dlouho studujete a co všechno už máte za sebou. A pak vám poradíme, jakou intenzitu a délku kurzu zvolit.

Cíl kurzu

Cílem je odbourat strach z mluveného projevu a naučit studenty bezproblémově komunikovat. Kurzy připravují na mezinárodně uznávané certifikáty.

Obsah kurzu

Naše výuka je založena na speciálním přístupu a metodě, která nevyžaduje žádné učebnice. Jediné, co je k výuce třeba, je něco na psaní, dobrá nálada a touha se učit novým věcem. Vše ostatní už našim studentům obstaráváme my. Naše hodiny jsou dynamické a intenzivní a díky tomu dosáhnete rychlejšího pokroku než kdekoliv jinde. Vždy se ujišťujeme, že je výuka nejen svižná, ale také zábavná. Slovo „nuda“ se v našem slovníku nevyskytuje. Bouráme zažitá pravidla o vykládajícím učiteli a poslouchajících studentech. V našich jazykových kurzech si všichni tykáme a výuka je založená na práci ve dvojicích. Díky tomu studenti po většinu hodiny konverzují a jsou aktivní.

Zařazení kurzu

 • Druh kurzu: Běžné skupinové (docházkové) kurzy pro veřejnost
 • Věková skupina: Kurzy zaměřené na mládež - teenagery (15+), Pro dospělé

Místo výuky

STUDYLINE

STUDYLINE s.r.o.
Praha 1, Nové Město
11000
V Jámě 1

2. patro, další učebny: Na Lysině 12, Praha 4 - Podolí, Thákurova 1, Praha 6 - Dejvice

224 233 428 603 150 050 STUDYLINE Praha www.Studyline.cz

Pokročilost kurzu

A0 - Úplný začátečník, A1 - Začátečník, A2 - Mírně pokročilý, B1 - Nižší-středně pokročilý, B2 - Vyšší-středně pokročilý

Jaké jsou vstupní znalosti?

Vstupní znalosti studenta prověří škola vstupním testem. Kurz je přizpůsoben pokročilosti studenta na základě vstupního testu.

Rozřazovací test pokročilosti
Lektor jazykového kurzu Semestrální kurzy angličtiny A0 - C1 v Praze (21.2.2020 - 15.6.2020) - Radim

Lektoři tohoto kurzu

Radim

Lektor angličtiny

Jmenuju se Radim Thiel a jsem učitelem angličtiny v jazykové škole STUDYLINE v Praze. „Díky“ kvalitě českých škol jsem byl na začátku svého života spíše samoukem. Za schopnost se anglicky přece jen nakonec domluvit vděčím především mé lásce k tomuto jazyku a nekonečné touze se něco nového učit. Výrazným pokrokem pak pro mě byla i zahraniční zkušenost z USA, kde jsem 3.5 roku studoval a pracoval a také roční pobyt v Kanadě.

V čem lektor vyniká

Dokážu velmi jednoduchým a jedinečným způsobem vysvětlit gramatiku a vzbudit ve studentovi schopnost nebát se komunikovat. Při výuce používám ty nejběžnější slova a fráze s co největším důrazem na schopnost se domluvit. A o to přece jde, ne? :-)

Vzdělání a praxe

Mám více jak 10 let zkušeností s individuální, skupinovou i firemní výukou nejen v ČR, ale i v zahraničí. Jsem držitelem mezinárodního certifikátu IELTS.

4 osobní zkušenosti studentů

Ohodnotit lektora
Lektor jazykového kurzu Semestrální kurzy angličtiny A0 - C1 v Praze (21.2.2020 - 15.6.2020) - Martina

Martina

Lektorka angličtiny

Jmenuji se Martina a učím angličtinu v JŠ STUDYLINE. Angličtinu považuji v současné době za nezbytnou a vážím si každé příležitosti, kdy můžu někomu pomoct se v ní zdokonalit a přenést na něj část ze svého nadšení pro tento krásný jazyk. Jsem si jistá, že anglicky se může naučit každý, bez ohledu na to, zda se začal učit v dětství, nebo v pokročilejším věku, jako mnoho mých studentů.

V čem lektor vyniká

Každému ze studentů se věnuji individuálně s ohledem na specifické potřeby každého z nich. Nejvíce mě baví práce s věčnými začátečníky, které dokážu motivovat k tomu, aby se překlenuli do vyšších úrovní.

Vzdělání a praxe

Anglicky jsem se začala učit velmi brzy, ale největším přínosem byl přístup učitelů na gymnáziu, kteří mě inspirovali, abych se sama věnovala výuce. Proto jsem vystudovala učitelství anglického jazyka na pedagogické fakultě ZČU. Své znalosti jsem prohloubila i během ročního studijního pobytu v Litvě.

1 osobní zkušenost studenta

Ohodnotit lektora
Lektor jazykového kurzu Semestrální kurzy angličtiny A0 - C1 v Praze (21.2.2020 - 15.6.2020) - Martin

Martin

Lektor angličtiny

Angličtina a cizí jazyky obecně mě nadchly už v dětství, a nakonec mě dovedly až do Kanady a Spojených Států, kde jsem dohromady studoval čtyři roky. Angličtina je krásný jazyk, který otevírá dveře do celého světa, a proto mě těší, že můžu jako lektor v jazykové škole STUDYLINE pomoci ostatním s jejím přisvojením a zároveň sdílet mé nadšení pro jazyky, lidi a svět.

V čem lektor vyniká

Studenti si mě cení za můj vřelý, trpělivý a hlavně lidský přístup. Jsem empatický člověk, který svůj přístup zakládá na specifických potřebách každého studenta. Jazyky jsou pro mě předmětem celoživotního vzdělávání, a proto rád sdílím s ostatními mé vlastní přístupy efektivního studia.

Vzdělání a praxe

Cizí jazyky jsem si postupně osvojil díky pravidelnému a disciplinovanému sebevzdělávání, a to především při mých středo a vysokoškolských studiích ve Španělsku, Kanadě a Spojených Státech. Kromě současné spolupráce s JŠ STUDYLINE mám i předchozí zkušenosti z jiných jazykových škol v mé rodné Jihlavě.

Ohodnotit lektora
Lektor jazykového kurzu Semestrální kurzy angličtiny A0 - C1 v Praze (21.2.2020 - 15.6.2020) - Hana

Hana

Lektorka angličtiny

Jmenuji se Hana a jsem studentka anglistiky a bohemistiky. Jsem lektorkou angličtiny v JŠ STUDYLINE. Studentům chci na hodinách ukázat, že angličtina je nejen jazyk, bez jehož znalosti se dnes málokdo obejde, ale také jazyk zajímavý, elegantní a melodický.

V čem lektor vyniká

Na individuálních hodinách se ráda přizpůsobím stylu učení studenta, například tomu, zda raději látku procvičuje překlady z češtiny, tvořením vlastních vět, konverzací apod. Během studia jsem se zaměřovala na fonetiku, mohu tedy studentům nabídnout i důkladné procvičování výslovnosti včetně intonace. Vzhledem k tomu, že studuji angličtinu i češtinu, mohu studenty upozornit na to, kde se oba jazyky ve svém fungování fundamentálně liší a kde není nutné si při používání angličtiny komplikovat život

Vzdělání a praxe

Absolvovala jsem bakalářské studium oborů Anglistika-amerikanistika a Český jazyk a literatura na FF UK. Nyní studuji navazující magisterské studium oborů Anglický jazyk a Český jazyk – specializační studium. Mám předchozí zkušenosti s individuální výukou angličtiny především u studentů střední školy.

Ohodnotit lektora
Lektor jazykového kurzu Semestrální kurzy angličtiny A0 - C1 v Praze (21.2.2020 - 15.6.2020) - Zuzana

Zuzana

Lektorka angličtiny

Jmenuji se Zuzana a výuce angličtiny a jiných jazyků se věnuji od r. 2015. Cizí jazyky jsou v dnešní době důležitou součástí každodenního života většiny z nás, a proto jsem ráda, když mohu ostatním pomoci se jazyk naučit, vylepšit či vyjasnit jejich záludnosti :).

V čem lektor vyniká

Vše je třeba brát s nadhledem a nedělat si těžkou hlavu z gramatických pouček a jiných záludností, protože s úsměvem jde všechno lépe i angličtina :). Na hodinách se snažím na studenty přenášet dobrou náladu a ukázat jim, že angličtina není zas taková věda – pocit, který si většina z nás po základce odnesla.

Vzdělání a praxe

Většinu mých studií mě provázely jazyky a cestovní ruch. Na univerzitě v Hradci Králové jsem vystudovala angličtinu a ruštinu pro cestovní ruch a různé programy mi umožnily strávit tři semestry na univerzitách v zahraničí, na Kypru, v Rusku a v Estonsku, což byla skvělá příležitost ke zdokonalení jazykových dovedností.

Ohodnotit lektora
Lektor jazykového kurzu Semestrální kurzy angličtiny A0 - C1 v Praze (21.2.2020 - 15.6.2020) - Anežka

Anežka

Lektorka angličtiny

Jmenuji se Anežka Chlumová a učení angličtiny je pro mě nejen práce, ale i koníček. Výuce AJ se věnuji již několik let a sama se tento krásný jazyk učím téměř celý život. Ráda své znalosti a schopnosti předávám a studentům pomáhám s dosažením jejich cílů, co se angličtiny týče.

V čem lektor vyniká

Jsem přátelská a komunikativní, tím pádem jsou takové i mé hodiny. Snažím se každou hodinu využít na 100 %, udělat ji zábavnou a zajímavou a studentům ukázat, že si v cizím jazyce každý najde to své.

Vzdělání a praxe

Kromě toho, že dálkově studuji druhý ročník pedagogické fakulty Technické Univerzity v Liberci v oboru angličtina – informatika, jsem také držitelkou jazykového certifikátu CAE na úrovni C2. Své vzdělání v oboru pravidelně rozšiřuji návštěvami konferencí a seminářů pro učitele angličtiny a samostudiem.

Ohodnotit lektora
Lektor jazykového kurzu Semestrální kurzy angličtiny A0 - C1 v Praze (21.2.2020 - 15.6.2020) - Veronika

Veronika

Lektorka angličtiny

Angličtinu jsem studovala na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, a díky tomu mohu stavět na opravdu pevných a hlubokých lingvistických základech. Angličtinu považuji za nevyhnutelnou součást naší doby a ráda pomohu komukoli, kdo projeví snahu se angličtinu naučit. Ať už proto, že ji potřebuje v pracovním životě, nebo ji chce využít třeba při cestování. Výuku se snažím každému přizpůsobit a věřím, že nic není nemožné.

V čem lektor vyniká

Snažím se o jednoduché vysvětlování jazyka a o trpělivý a empatický přístup k jednotlivým studentům.

Vzdělání a praxe

Mám bakalářský titul z Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, obor: anglistika, kde nyní též pokračuji v magisterském studiu, obor: anglický jazyk. Vlastním certifikáty FCE a CAE. Kromě jazyka také studuji Janáčkovu akademii múzických umění v Brně, obor: hra na klarinet.

Ohodnotit lektora
Lektor jazykového kurzu Semestrální kurzy angličtiny A0 - C1 v Praze (21.2.2020 - 15.6.2020) - Vilija

Vilija

Lektorka angličtiny

Vilija is a native of Canada with European heritage. She has taught in the Toronto area for 12 years and now calls Prague home. She aims to create an inclusive, adaptive, and challenging learning environment for students. Her courses focus on creating an individualized approach to cater to students with distinctive learning needs. Vilija has interests in the cultural arts, sport, and a variety of other topics.

V čem lektor vyniká

 • Native Speaker of English
 • Experience with students with Special Education needs
 • Creates an adaptive learning environment, responsive to individual requirements

Vzdělání a praxe

 • Masters of Music Education 2018 – University of Western Ontario
 • Bachelor of Education 2008 – University of Toronto
 • Bachelor of Music Education 2007 – University of Western Ontario
Ohodnotit lektora
Učebnice v jazykovém kurzu Semestrální kurzy angličtiny A0 - C1 v Praze (21.2.2020 - 15.6.2020) - Vlastní materiály

Učebnice pro tento kurz

Vlastní materiály

Fotografie ze školy a z kurzů

Pár slov o nás

Agentura STUDYLINE od roku 1999 zajišťuje:

 1. skupinové (ceník a termíny)
 2. letní (ceník a termíny)
 3. individuální výuka
 4. firemní výuka
Agentura STUDYLINE působí na našem trhu již 20 let. Je jednou z nejúspěšnějších agentur, která vám zprostředkuje jazykový pobyt nebo pobyt na střední škole v zahraničí a nebo jazykový kurz v ČR. Zajišťuje také au-pair pobyty v USA a pracovní pobyty v Anglii, Kanadě a NZ. Hlavní kancelář se nachází v Praze, pobočky v Brně, Plzni a Liberci. 


Komu jsou služby STUDYLINE určeny? Všem zájemcům, kteří se chtějí zdokonalit v

Proč si vybrat nás

Jazykové kurzy v Praze


Říkáte si, co je na naší škole tak zajímavého nebo výjimečného? Zde jsou hlavní důvody, proč studovat právě na jazykové škole STUDYLINE.


1) Učíme bez knížek (používáme vlastní výukovou metodu a jedinečný přístup)
2) Mluvíme, mluvíme, mluvíme (až 80% vyučovací doby je věnováno mluvení, zbytek tvoří psaní, čtení a poslech)
3) Máme nejlepší ceny individuálních i skupinových kurzů v Praze! (výborný poměr cena / kvalita)
4) Vynikající dostupnost v centru Prahy (sídlíme ve Vodičkově ulici, odkudkoliv se k nám snadno dostanete)
5) Vyučujeme kurzy všech úrovní (od úplných začátečníků až po velmi pokročilé)
6) U nás dosáhnete rychlejšího pokroku (intenzivnější kurzy + dynamické lekce = efektivní výuka)
7) Jedinečné a jednoduché vysvětlování gramatiky (budete se divit, jak snadno jde gramatika vysvětlit a používat)
8) Zbavujeme strachu z mluvení (zvyšujeme sebevědomí při vyjadřování)
9) Poskytujeme věrnostní slevy (můžete ušetřit, aniž by klesla kvalita výuky)
10) Jsme specialisté na jazyky (U nás vždy víte, na čem jste. Jsme přímí, neslibujeme nemožné. Děláme všechno proto, abychom vytěžili potenciál každého studenta na maximum.)

Studium v zahraničí
 • Profesionální a osobní přístup ke klientovi.
 • Spokojenost a doporučení našich studentů.
 • Detailní a aktuální informace o všech programech.

Vybavení školy

 • Vlastní učebny

Doprava

Jazykové kurzy v Praze

Metrem

Nejbližší zastávka je Můstek, A, východ směr Václavské nám..

Tramvají

č. 3, 5, 6, 9, 14, 24. Vystoupíte na zastávce Vodičkova.

Studium v zahraničí

Metrem

Nejbližší zastávka je Můstek, A/B, východ směr Národní třída, nebo zastávka Národní třída, B.

Tramvají

č. 9, 10, 16, 22, 23. Vystoupíte na zastávce Národní třída.

Jak a kdy se zapsat do kurzu

Netušíte, jakou máte úroveň angličtiny? Žádný stres! Připravili jsme pro vás rozřazovací test, který vám, respektive nám pomůže při výběru vhodného jazykového kurzu. Postačí vám pár minut času a pak jen zadat e-mailovou adresu, na kterou vám pošleme váš výsledek i s doporučením, na jaký kurz se přihlásit.

Nebát se konverzace, být si jistý nejen v mluveném, ale i v psaném projevu. Je i tohle tvůj cíl? Ozvi se nám. Jsme k dispozici na telefonu 224 233 428 a na e-mailu praha@studyline.cz.

Systém slev

Sleva – 10 % z ceny kurzu pro studenty, důchodce a maminky na mateřské. 500 Kč voucher na slevu z dalšího kurzu za doporučení kamaráda.

Další kurzy angličtiny | STUDYLINE

Jazyk Název kurzu a pokročilost Studentů Délka kurzu Rozsah výuky Cena
AJ
Studijně pracovní pobyty v Austrálii
kód kurzu (A1)
Pro studenty všech pokročilostí
1 – 10 jiná 20 h (5x4h) na dotaz
AJ, NJ
Jazykové pobyty v zahraničí
kód kurzu (A)
A0 - Úplný začátečník, A1 - Začátečník, A2 - Mírně pokročilý, B1 - Nižší-středně pokročilý, B2 - Vyšší-středně pokročilý
1 – 15 jiná (5x4h) na dotaz
AJ, NJ
Střední školy v zahraničí
kód kurzu (B)
B1 - Nižší-středně pokročilý, B2 - Vyšší-středně pokročilý
20 – 30 jiná na dotaz
AJ
Individuální / firemní výuka angličtiny (všechny úrovně)
kód kurzu (In1)
A0 - Úplný začátečník, A1 - Začátečník, A2 - Mírně pokročilý, B1 - Nižší-středně pokročilý, B2 - Vyšší-středně pokročilý
1 – 1 jiná 2 h (1x2h) na dotaz
AJ
4 – 10 1 týden
do
30 h (5x6h) 3 590 Kč
Více kurzů školy

Rezervace místa v kurzu

Dobrý den, chci si rezervovat místo v jazykovém kurzu
Semestrální kurzy angličtiny A0 - C1 v Praze (21.2.2020 - 15.6.2020) (kód: AJ2.2). Zašlete mi prosím informace o platbě a zápisu do kurzu.

Ověřit volné místo

Dobrý den, chci si ověřit, zda je ještě volné místo v jazykovém kurzu Semestrální kurzy angličtiny A0 - C1 v Praze (21.2.2020 - 15.6.2020) (kód: AJ2.2).

Informovat se na kurz

Dobrý den, chci se informovat na kurz Semestrální kurzy angličtiny A0 - C1 v Praze (21.2.2020 - 15.6.2020) (kód: AJ2.2). Kontaktujte mě, prosím.

Jmenuji se

a můj email je

případně mě zastihnete na telefonu

.

Rád(a) bych ještě poznamenal(a): Rád(a) bych ještě poznamenal(a): Rád(a) bych se také zeptal(a) na:

Ozvěte se mi prosím co nejdříve. Děkuji.

Souhlasím s podmínkami užití portálu Jazykovky.cz
Zašlete škole zprávu.
Jméno a email jsou povinné položky
1 270 kurzů
626 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz