Doporučené jazykové školy

Angličtina Začátečník II
 (kód: Beginner II)

Udělejte si jasno v základech angličtiny jednou provždy a skoncujte s pocitem falešného začátečníka!
Angličtina
Čas výuky
podle domluvy
Opakuje se
Výuka pravidelně každý týden
průběžně podle potřeby
Vyuč. jazyk
AJ
Počet studentů
Jazykový kurz Angličtina Začátečník II: počet studentů1-4
Cena
Cena jazykového kurzu angličtiny v Brně - Angličtina Začátečník II na dotaz
Rozsah výuky | Hodin týdně
Angličtina Začátečník II - rozsah výuky jazykového kurzu v Brně Polytropos Jazyková škola Brno 16h
| 2x1h
Kurz začíná
jinak Kdy začíná jazykový kurz Angličtina Začátečník II - Jazykový kurz Angličtina Začátečník II
jazykový lektor Jan Linhart
Jan Linhart
jazyková učebnice: vlastní materiály
vlastní materiály
Pokročilost
A0+ - Falešný začátečník
Typ kurzu
Běžné skupinové (docházkové) kurzy pro veřejnost

Termín konání kurzu

Zahájení:
průběžně podle potřeby
Čas konání:
podle domluvy
Délka kurzu:
1-2 měsíce

Rozsah výuky

Počet vyučovacích hodin:
16 h (2x1h)
Délka vyučovací hodiny:
90 minut
Periodicita:
Výuka pravidelně každý týden

Cena kurzu

Cena kurzu:
na dotaz
Počet studentů ve skupině:
1 – 4

Náplň a obsah kurzu

Udělejte si jasno v základech angličtiny jednou provždy a skoncujte s pocitem falešného začátečníka!

Proč si vybrat tento kurz

Učíte se angličtinu již dlouhou dobu a stále to nikam nevede? Pravděpodobně je to kvůli tomu, že nemáte dobře zvládnuté základy. Pokud stále nedokážete spontánně naformulovat jednoduchou větu, odpovědět na ni nebo pokud se Vám plete prostý přítomný a průběhový čas, tak jsou kurzy Beginner I a následně Beginner II těmi pravými pomocníky.
Studenti si na kurzech Beginner I a Beginner II cení toho, že se několik lekcí komunikuje v jednom a témž čase, což umožňuje si ho dokonale „zažít.“ Díky tomu je student na konci kurzu schopen plynule bez zadrhávání komunikovat v jednoduchých větách a konečně se zbaví pocitu, že v „tom jenom plave.“

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen pro všechny od 15 let věku. Mezi nejčastější účastníky patří studenti středních a vysokých škol, kteří potřebují přípravu k maturitě nebo zkoušce na vysoké škole. Dále je hojně navštěvován klienty, kteří si od zlepšení angličtiny slibují nalezení lepšího zaměstnání nebo lepší pozice ve stávajícím zaměstnání, popř. od nich vyžaduje zlepšení v angličtině jejich nadřízený. V neposlední řadě zde potkáte studenty, kteří tvrdí, že se chtějí umět domluvit anglicky na zahraniční dovolené a chtějí lépe rozumět světu, ve kterém žijí, protože angličtina je „všude kolem nich.“ Kurz je z 50 % navštěvován ženami a z 50 % muži.

Cíl kurzu

Naším cílem je Vaše spokojenost s pokroky, které učiníte ve výuce anglického jazyka. Chceme, abyste se přestali při výuce trápit a abyste došli ke zjištění, že se úplně každý, včetně Vás, může naučit anglicky a že tato skutečnost nezávisí na tom, jestli má někdo „talent na jazyky.“
Cílem prvních dvou kurzů Beginner I a Beginner II na cestě ke zdolání angličtiny je Vás zbavit pocitu „chronického začátečníka“ jednou provždy. Díky našemu výukovému programu, který je obsažen v těchto dvou dvouměsíčních kurzech, to zvládne opravdu každý. Teprve pochopení a „automatické používání“ základů anglického jazyka otevírá možnosti pro další rychlý progres.

Obsah kurzu

Kurzy Beginner I a Beginner II jsou zaměřeny na to, abyste naprosto bezproblémově dokázali zvládnout komunikaci v každodenních životních situacích. Budete sami schopni vytvořit a větu nebo zareagovat na otázku mluvčího v případech, jako jsou např. témata týkající se Vaší rodiny, oblékání, objednání jídla v restauraci, zeptání se na cestu apod. Beginner I a Beginner II jsou nejen zaměřeny na to, abyste se dokázali sami domluvit, ale abyste tyto jednoduché věty byli schopni pronášet spontánně, bez zaváhání a zcela plynule.
Obsahem kurzu Beginner I je pochopit základní „pilíře“ angličtiny jako sloveso to be, přítomný prostý a průběhový čas a naučit se je zcela automaticky používat v běžné komunikaci.
Obsahem navazujícího kurzu Beginner II je potom prohloubit tyto pevně nabyté základy natolik, abyste byli schopni komunikovat bez potíží v každodenních životních situacích.

Zařazení kurzu

  • Druh kurzu: Běžné skupinové (docházkové) kurzy pro veřejnost
  • Obsahové zaměření: Doučování + příprava k maturitě, přijímacím zkouškám, Konverzační a udržovací kurzy, Kurzy připravující na práci v zahraničí
  • Věková skupina: Kurzy zaměřené na mládež - teenagery (15+), Kurzy zaměřené na seniory, Pro děti vyššího stupně ZŠ, Pro dospělé
  • Profesní skupina: Manažeři a vedoucí, Pracovníci státní správy, Studenti, Zaměstnanci soukromých a státních firem
  • Forma výuky: Kurz se speciální didaktickou metodou výuky

Pokročilost kurzu

A0+ - Falešný začátečník

Jaké jsou vstupní znalosti?

Student se již s jazykem setkal, zpravidla absolvoval již část jazykového kurzu, ale jeho znalosti jsou roztříštěně, nesourodé nebo pozapomenuté. Student jazyk aktivně nepoužívá, často ale rozumí základním frázím.

Lektor jazykového kurzu Angličtina Začátečník II - Jan Linhart

Lektor tohoto kurzu

Jan Linhart

Lektor angličtiny a němčiny

Lektor Jan Linhart se věnuje studiu jazyků dlouhou dobu Účastnil se například jazykového pobytu v irském Corku, navštěvoval kurzy škol LITE, .Österreichin­stitut. Na některých školách se dřel a nebavilo ho to, zatímco z výuky některých jiných byl naopak nadšen. Většinou každá škola měla něco dobrého, zatímco v jiných aspektech spíše naplňovala předpoklady „klasické drilovací výuky“. Linhart se pokusil spojit všehcno dobré dohromady, aby vytvořil metodu, která bude bavit a přinese pokrok.

V čem lektor vyniká

Chcete-li vědět, v čem tento lektor vyniká nebo v čem vyniká jeho metoda, přečtěte si prosím reference na něj na tomto nebo našem webu, až budou dostupné. Za zpoždění se omlouváme.

Vzdělání a praxe

Jan Linhart je vzděláním bakalář veřejné správy, ale tomuto oboru se nikdy nevěnoval. Proto začal studovat jazyky a vyvinul unikátní metodu učení. Jako lektor vede sám soukromou jazykovou školu Polytropos již čtvrtým rokem.

7 osobních zkušeností studentů

Ohodnotit lektora
Učebnice v jazykovém kurzu Angličtina Začátečník II - vlastní materiály

Učebnice pro tento kurz

vlastní materiály

Proč používáme tuto učebnici

Ve škole se nepoužívají žádné učebnice. Výuka bez učebnic je jednou z předností naší výukové metody Lektor má pouze své vlastní materiály.

Doprava

Jedete-li MHD, pak nejlepší způsob, jak se k nám dostat je tramvají číslo 9 ****konečná Čertova Rokle a vpravo podél zábradlí chodníčkem nahoru. Když vyjdete nahoru, napravo od Vás se nachází větší parkoviště a nalevo je dům, ve kterém najdete vchod číslo 8. To je místo, kam směřujete.

Jak se k nám dostanete?

Jak nastoupit do kurzu

Zápis

Předtím než po dohodě s lektorem začnete navštěvovat některý z našich anglických nebo německých kurzů, dáme Vám možnost, abyste si naši hodinu vyzkoušeli zdarma. Tato ukázková hodina probíhá stejně jako normální vyučovací hodina, takže si uděláte dokonalou představu o tom, jak vlastně naše metoda funguje. Samotná účast na ukázkové Vás přitom k ničemu nezavazuje. Budeme rádi když se přijdete podívat, jak netradičním a zábavným způsobem může probíhat výuka cizího jazyka. Na konci ukázkové hodiny budete dotázání naším lektorem, zda máte zájem učit se anglicky nebo německy podle naší výukové metody a jaký typ kurzu preferujete. Lektor s Vámi domluví začátek kurzu a všechny nezbytné formality k Vaší spokojenosti. Můžete se spolehnout, že vybraný kurz bude odpovídat Vašim potřebám i úrovni Vašich znalostí.

Přihlaste se na ukázkovou hodinu ještě dnes, nic neriskujete!
Vyberte si prosím jazyk, termín a Vámi předpokládanou úroveň Vašich znalostí. Napište nám prosím na naše www stránky.

Další kurzy angličtiny | Polytropos

Jazyk Název kurzu a pokročilost Studentů Délka kurzu Rozsah výuky Cena
AJ
Angličtina Začátečník I
kód kurzu (Beginner I)
A0 - Úplný začátečník
1 – 4 jiná 16 h (2x1h) na dotaz
AJ
Angličtina Velmi mírně pokročilý
kód kurzu (Pre-Intermediate I)
A1 - Začátečník
1 – 4 jiná 16 h (2x1h) na dotaz
AJ
Angličtina Mírně pokročilý
kód kurzu (Pre-Intermediate II)
A2 - Mírně pokročilý
1 – 4 jiná 16 h (2x1h) na dotaz
Více kurzů školy

Rezervace místa v kurzu

Dobrý den, chci si rezervovat místo v jazykovém kurzu
Angličtina Začátečník II (kód: Beginner II). Zašlete mi prosím informace o platbě a zápisu do kurzu.

Ověřit volné místo

Dobrý den, chci si ověřit, zda je ještě volné místo v jazykovém kurzu Angličtina Začátečník II (kód: Beginner II).

Informovat se na kurz

Dobrý den, chci se informovat na kurz Angličtina Začátečník II (kód: Beginner II). Kontaktujte mě, prosím.

Jmenuji se

a můj email je

případně mě zastihnete na telefonu

.

Rád(a) bych ještě poznamenal(a): Rád(a) bych ještě poznamenal(a): Rád(a) bych se také zeptal(a) na:

Ozvěte se mi prosím co nejdříve. Děkuji.

Souhlasím s podmínkami užití portálu Jazykovky.cz
Zašlete škole zprávu.
Jméno a email jsou povinné položky
1 346 kurzů
629 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz