Doporučené jazykové školy
Jazykový kurz Němčina - C1 – Němčina pro hodně pokročilé, pondělí 19:30 - 21:00 hodin
Filtrování podle více parametrů

Němčina - C1 – Němčina pro hodně pokročilé, pondělí 19:30 - 21:00 hodin
 (kód: LPS201905)

Posunťe Vaší němčinu na novou úroveň s Lysann. Ať už potřebujete cizí jazyk pro práci, studium či cestování, vaše rychlé reakce a slovní zásoba získaná díky tomuto kurzu zajistí, že vše bez problémů zvládnete. Malá skupinka.
Němčina
Výuka ve dnech
Po
Čas výuky
Večerní
Opakuje se
Výuka pravidelně každý týden
sleva na Němčina - C1 – Němčina pro hodně pokročilé, pondělí 19:30 - 21:00 hodin
Poznámka k zahájení
informujte se na možnost přistoupení do kurzu
Datum zahájení Němčina - C1 – Němčina pro hodně pokročilé, pondělí 19:30 - 21:00 hodin (Němčina, Hradec Králové)
Zahájení
Datum ukončení Němčina - C1 – Němčina pro hodně pokročilé, pondělí 19:30 - 21:00 hodin (Němčina, Hradec Králové)
Ukončení
Délka jazykového kurzu Němčina - C1 – Němčina pro hodně pokročilé, pondělí 19:30 - 21:00 hodin (Němčina, Hradec Králové)
Délka kurzu
čtvrtletní
Vyuč. jazyk
NJ
Počet studentů
Jazykový kurz Němčina - C1 – Němčina pro hodně pokročilé, pondělí 19:30 - 21:00 hodin: počet studentů2-8
Cena
Cena jazykového kurzu němčiny v Hradci Králové - Němčina - C1 – Němčina pro hodně pokročilé, pondělí 19:30 - 21:00 hodin 3 999 Kč
Rozsah výuky | Hodin týdně
Němčina - C1 – Němčina pro hodně pokročilé, pondělí 19:30 - 21:00 hodin - rozsah výuky jazykového kurzu v Hradci Králové Lysann Poláčková Schönherr Jazyková škola Hradec Králové 32h
| 1x2h
Kurz začíná
probíhá Kdy začíná jazykový kurz Němčina - C1 – Němčina pro hodně pokročilé, pondělí 19:30 - 21:00 hodin - Jazykový kurz Němčina - C1 – Němčina pro hodně pokročilé, pondělí 19:30 - 21:00 hodin
jazykový lektor Lysann Poláčková Schönherr
Lysann Poláčková Schönherr
jazyková učebnice: Aspekte 3
Aspekte 3
Rozvrh hodin
Po 19:30 - 21:00
Pokročilost
B2 - Vyšší-středně pokročilý, C1 - Pokročilý
Zkouška
GZ C1, ÖSD-Zertifikat C1,Goethe Zertifikat C1, TelC-Prüfung...

Termín konání kurzu

Zahájení:
30.9.2019 (před 45 dny)
Informujte se na možnost přistoupení do kurzu
Ukončení:
3.2.2020
Čas konání:
Večerní
Délka kurzu:
čtvrtletní

Rozsah výuky

Počet vyučovacích hodin:
32 h (1x2h)
Délka vyučovací hodiny:
45 minut
Periodicita:
Výuka pravidelně každý týden

Cena kurzu

Cena kurzu:
3 999 Kč
Počet studentů ve skupině:
2 – 8

Rozvrh hodin

všechny týdny
den
pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
6:00
8:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
22:00

Ukázková hodina zdarma

Vysvětlím vám principy, které jsou důležité při učení se jazyka, a také čeho se vyvarovat, chcete-li němčinu ovládat aktivně. Vyzkoušíte si výuku na vlastní kůži a uvidíte na sobě okamžité výsledky.

Ukázková hodina trvá přibližně 1,5 hod a je určena pro všechny, kteří se chtějí naučit mluvit německy nebo si chtějí svoji němčinu zlepšit. S sebou nepotřebujete nic, jen se k mně dopravit. Přihlaste se tady.

Náplň a obsah kurzu

Posunťe Vaší němčinu na novou úroveň s Lysann. Ať už potřebujete cizí jazyk pro práci, studium či cestování, vaše rychlé reakce a slovní zásoba získaná díky tomuto kurzu zajistí, že vše bez problémů zvládnete. Malá skupinka.

Proč si vybrat tento kurz

Komunikativní metoda je ideální volbou pro studenty, kteří mají jasno v gramatice, ale potřebují si zlepšit své komunikační dovednosti, ať už v mluveném nebo psaném projevu. Ať už potřebujete cizí jazyk pro práci, studium či cestování, vaše rychlé reakce a slovní zásoba získaná díky tomuto kurzu zajistí, že vše bez problémů zvládnete.
Obecný základ německé gramatiky Vám již nečiní žádné potíže. V tomto kurzu se budete seznamovat s jazykovými a gramatickými nuancemi, které Vám pomohou zlepšit Vaše vyjadřování a styl psaní. Cvičení na gramatiku se vždy budou hodit k tématu textu a budou se procvičovat písemně, ústně a komunikativní metodou. Na každou hodinu dostanete odpovídající seznam nových slov. Doma můžete (dobrovolně) psát krátké texty

Pro koho je kurz určen

 • Pro Vás není vůbec žádný problém mluvit o každodenních tématech.
 • Umíte popisovat i větší detaily.
 • Můžete rozsáhle hovořit o Vaší práci a s ní spojených úkolech a problémech.
 • Potíže máte ale s porozuměním u novinových článků, rádio-reportáží nebo televizních zpráv, které se zabývají např. politikou, vědou, společností, atd.
 • Už jste také v němčině sledovali filmy a z větší části jim rozuměli.
 • Ale drobnější detaily v příběhu Vám ještě unikají.
 • Pak se přihlaste do tohoto kurzu!

Cíl kurzu

Cílem tohoto kurzu je, abyste si zvětšili slovní zásobu, procvičili poslech a samozřejmě rozšířili znalosti gramatiky. Ale hlavně máte hodně mluvit. Kurz je určen pro všechny, kteří se připravují na zkoušku Zertifikat Deutsch – úroveň C1.

Obsah kurzu

Pracujeme s učebnici Aspekte 3. Učebnice je určena pro pokročilejší studenty, kteří jsou na úrovni C1 a mají zájem se např. připravovat k mezinárodní jazykové zkoušce Goethe-Zertifikat C1. Učebnice obsahuje neotřelá a inovativní témata. Je to vhodná učebnice pro konverzační hodiny a pro pokročilé kurzy jazykových škol. Velkou výhodou je přiložené DVD se zajímavými reportážemi.

Zařazení kurzu

 • Druh kurzu: Běžné skupinové (docházkové) kurzy pro veřejnost
 • Obsahové zaměření: Konverzační a udržovací kurzy, Kurzy připravující na práci v zahraničí
 • Věková skupina: Pro dospělé
 • Profesní skupina: Manažeři a vedoucí, Obchodní zástupci, Osobní asistentky a sekretářky, Personalisté (HR), Studenti, Zaměstnanci soukromých a státních firem
 • Forma výuky: Konverzace s rodilým mluvčím

Místo výuky

Lysann Poláčková Schönherr

Jazyková škola Hradec Králové
Hradec Králové
50003
Jizní 870/2, 50003 Hradec Králové

v 6. patře, Hradecké Stavební Centrum A.s.

+420 605 864 419 https://join.skype.com/invite/kCIT8HitEcse nemcinaslysann.com

Pokročilost kurzu

B2 - Vyšší-středně pokročilý, C1 - Pokročilý

Jaké jsou vstupní znalosti?

Student dokáže porozumět hlavním myšlenkám složitých textů týkajících se jak konkrétních, tak abstraktních témat včetně odborně zaměřených diskusí ve svém oboru. Dokáže se účastnit rozhovoru natolik plynule a spontánně, že může vést běžný rozhovor s rodilými mluvčími, aniž by to představovalo zvýšené úsilí pro kteréhokoliv účastníka interakce. Umí napsat srozumitelné podrobné texty na širokou škálu témat a vysvětlit své názorové stanovisko týkající se aktuálního problému s uvedením výhod a nevýhod různých možností.

Student rozumí širokému rejstříku náročných a dlouhých textů a rozpozná implicitní významy textů. Umí se plynule a pohotově vyjadřovat bez zjevného hledání výrazů. Umí jazyka užívat pružně a efektivně pro společenské, akademické a profesní účely. Umí vytvořit srozumitelné, dobře uspořádané, podrobné texty na složitá témata, čímž prokazuje ovládnutí kompozičních útvarů, spojovacích výrazů a prostředků koheze.

Rozřazovací test pokročilosti
Lektor jazykového kurzu Němčina - C1 – Němčina pro hodně pokročilé, pondělí 19:30 - 21:00 hodin - Lysann Poláčková Schönherr

Lektor tohoto kurzu

Lysann Poláčková Schönherr

Budete se učit německy s rodilou mluvčí. Zlepšíte se v komunikaci, rozšíříte si slovní zásobu, ale i znalosti gramatiky.

„Chtěla bych své studenty podpořit v tom, aby našli svůj individuální způsob učení a tím byli dlouhodobě úspěšní při osvojování německého jazyka. Moje nadšení a motivaci bych ráda předávala studentům dál a chtěla bych, aby je učení němčiny bavilo.“

V čem lektor vyniká

Nemyslím si, že je třeba talentu, aby se člověk naučil a ovládal cizí jazyky. Spíše jsem přesvědčená, že každý dokáže pomocí individuální učební strategie vylepšit a optimalizovat své studijní schopnosti. Chtěla bych své studenty podpořit v tom, aby našli svůj individuální způsob učení a tím byli dlouhodobě úspěšní při osvojování německého jazyka.

Vzdělání a praxe

Vyučuji můj rodný jazyk s nadšením a mám radost z každého úspěchu svých žáků. Ráda bych mé nadšení a motivaci předávala studentům dál a chtěla bych, aby je učení se němčině bavilo a dělalo jim radost.
Jmenuji se Lysann. Narodila jsem se a vyrostla v Drážďanech. Tam jsem také na univerzitě studovala germanistiku a pedagogiku se zaměřením na němčinu jako cizí jazyk a vzdělávání dospělých. Po absolvování magisterského studia jsem nejdříve učila němčinu studenty z celého světa na univerzitě v Drážď

6 osobních zkušeností studentů

Ohodnotit lektora
Učebnice v jazykovém kurzu Němčina - C1 – Němčina pro hodně pokročilé, pondělí 19:30 - 21:00 hodin - Aspekte 3

Učebnice pro tento kurz

Aspekte 3

Langenscheidt
Ute Koithan / Helen Schmitz / Tanja Sieber

Učebnice Aspekte 3 je určena pro porkočilejší studenty, kteří jsou na úrovni C1 a mají zájem se např. připravovat k mezinárodní jazykové zkoušce Goethe-Zertifikat C1. Učebnice obsahuje neotřelá a inovativní témata. Je to vhodná učebnice pro konverzační hodiny v posledních ročnících středních škol a pokročilých kurzů jazykových škol.

Proč používáme tuto učebnici

Na každé hodině bude k určitému tématu text na poslech i čtení. Nová slovní zásoba, která se v textech vyskytne, bude opakována a upevňována jak v písemných, tak i v ústních cvičeních. Cvičení na gramatiku se vždy budou hodit k tématu textu a budou se procvičovat jak písemně, tak ústně a půjde v nich také o komunikaci.

Kurz připravuje na zkoušky

GZ C1

Goethe-Zertifikat C1
ÖSD-Zertifikat C1,Goethe Zertifikat C1, TelC-Prüfung C1


Zkouška prokazuje dobré znalosti německého spisovného jazyka. Po složení zkoušky jste schopen se obšírně a správně vyjadřovat k mnoha tématům, ústně i písemně. Porozumění obtížnějším textům je samozřejmostí.

Dostanete po ukončení semestru osvědčení o absolvování dané pokročilosti.

Fotografie ze školy a z kurzů

Pár slov o nás

V mých kurzech si hlavně procvičíte spontánní mluvení v němčině, porozuměni poslechu a textu a rozšíříte si znalosti gramatiky. Psaní také nezůstane opomenuto.
více

Proč si vybrat nás

Budete se učit německy s rodilou mluvčí

Zlepšíte se v komunikaci, rozšíříte si slovní zásobu, ale procvičuje se také poslech a znalosti gramatiky.

Budete se učit nejen cizí jazyk, ale i učební strategie, které Vám pomohou dosáhnout Vašich cílů.

Vybavení školy

 • Bezbariérový přístup
 • Nápojové automaty
 • Vlastní učebny

Doprava

Výuka v jazykové škole Lysann Poláčková Schönherr probíhá v místnosti Hradeckého stavebního centra v 6. patro. Centra se nachází v ulici Jižního 870/2, přímo u OSSZ.

autem: parkování před centrem zdarma, možnost parkování i v přilehlých ulicích
veřejnou dopravou: Dostanete se k nám prakticky s linkami MHD.

Jak a kdy se zapsat do kurzu

Když máte zájem o kurzy individuální, můžete se na ně přihlašovat kdykoli během roku. Stačí nás oslovit pomocí formuláře přímo na těchto webových stránkách, případně e-mailem nebo telefonicky.

Na kurzy se zaregistrujete přes naše webové stránky: klikněte na požadovaný kurz a vypište registrační formulář. V případě nároku na slevu po registraci vyčkejte, až Vás zkontaktujeme a sleva Vám bude odečtena.

mailem: lysann.polackova@seznam.cz
telefonicky: + 420 605 864 419

Systém slev

10% sleva pro všechny stávající klienty

5% sleva pro nové klienty při včasné registraci

Kurzy lze hradit ze zaměstnaneckých benefitů přes systém Gallery Beta.

Další kurzy němčiny | Lysann Poláčková Schönherr

Jazyk Název kurzu a pokročilost Studentů Délka kurzu Rozsah výuky Cena
NJ
2 – 8 čtvrtletní
do
32 h (1x2h)
Čt
3 999 Kč
NJ
2 – 8 čtvrtletní
do
32 h (1x2h)
Po
3 999 Kč
NJ
Němčina - B1 – mírně pokročilí, večerní kurz, pondělí 18-19:30 hodin
kód kurzu (LPS201903)
A2 - Mírně pokročilý, B1 - Nižší-středně pokročilý
2 – 8 čtvrtletní
do
32 h (1x2h)
Po
3 999 Kč
NJ
Němčina - B2 pokročilí, večerní kurz, čtvrtek 17:30-19 hodin
kód kurzu (LPS201904)
B2 - Vyšší-středně pokročilý
2 – 8 čtvrtletní
do
32 h (1x2h)
Čt
3 999 Kč
NJ
Němčina pro lékařskou praxi B2/C1
kód kurzu (LPS201906)
B2 - Vyšší-středně pokročilý, C1 - Pokročilý
2 – 8 1-2 měsíce
do
32 h (1x2h)
Čt
4 999 Kč
Více kurzů školy

Rezervace místa v kurzu

Dobrý den, chci si rezervovat místo v jazykovém kurzu
Němčina - C1 – Němčina pro hodně pokročilé, pondělí 19:30 - 21:00 hodin (kód: LPS201905). Zašlete mi prosím informace o platbě a zápisu do kurzu.

Ověřit volné místo

Dobrý den, chci si ověřit, zda je ještě volné místo v jazykovém kurzu Němčina - C1 – Němčina pro hodně pokročilé, pondělí 19:30 - 21:00 hodin (kód: LPS201905).

Informovat se na kurz

Dobrý den, chci se informovat na kurz Němčina - C1 – Němčina pro hodně pokročilé, pondělí 19:30 - 21:00 hodin (kód: LPS201905). Kontaktujte mě, prosím.

Jmenuji se

a můj email je

případně mě zastihnete na telefonu

.

Rád(a) bych ještě poznamenal(a): Rád(a) bych ještě poznamenal(a): Rád(a) bych se také zeptal(a) na:

Ozvěte se mi prosím co nejdříve. Děkuji.

Souhlasím s podmínkami užití portálu Jazykovky.cz
Zašlete škole zprávu.
Jméno a email jsou povinné položky
1 397 kurzů
638 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz