Doporučené jazykové školy
Jazykový kurz Jednoletý pomaturitní intenzivní kurz anglického jazyka
Filtrování podle více parametrů

Jednoletý pomaturitní intenzivní kurz anglického jazyka
 (kód: 18-AABI-01)

Jednoleté pomaturitní intenzivní kurzy probíhají od pondělka do pátku v dopoledních hodinách, denně 4 vyučovací hodiny, celkem 20 vyučovacích hodin týdně. Studenti jsou rozděleni do tříd na základě výsledků vstupního rozřazovacího tes­tu.
Angličtina
Výuka ve dnech
Po, Út, St, Čt, Pá
Čas výuky
Ranní
Opakuje se
Výuka pravidelně každý týden
sleva na Jednoletý pomaturitní intenzivní kurz anglického jazyka
Poznámka k zahájení
informujte se kdy bude tento kurz nově otevřen
Datum zahájení Jednoletý pomaturitní intenzivní kurz anglického jazyka (Angličtina, Plzeň)
Zahájení
Datum ukončení Jednoletý pomaturitní intenzivní kurz anglického jazyka (Angličtina, Plzeň)
Ukončení
Délka jazykového kurzu Jednoletý pomaturitní intenzivní kurz anglického jazyka (Angličtina, Plzeň)
Délka kurzu
roční (2 semestry)
Vyuč. jazyk
AJ
Počet studentů
Jazykový kurz Jednoletý pomaturitní intenzivní kurz anglického jazyka: počet studentů10-18
Cena
Cena jazykového kurzu angličtiny v Plzni - Jednoletý pomaturitní intenzivní kurz anglického jazyka 21 200 Kč
Rozsah výuky | Hodin týdně
Jednoletý pomaturitní intenzivní kurz anglického jazyka - rozsah výuky jazykového kurzu v Plzni Krajské centrum vzdělávání a JŠ s právem SJZ Jazyková škola Plzeň 3 800h
| 5x4h
Kurz začíná
ukončen Kdy začíná jazykový kurz Jednoletý pomaturitní intenzivní kurz anglického jazyka - Jazykový kurz Jednoletý pomaturitní intenzivní kurz anglického jazyka
Rozvrh hodin
Po 8:00 - 12:45
Út 8:00 - 12:45
St 8:00 - 12:45
Čt 8:00 - 12:45
8:00 - 12:45
Pokročilost
Pro studenty všech pokročilostí

Termín konání kurzu

Zahájení:
3.9.2018 (před 437 dny)
Informujte se kdy bude tento kurz nově otevřen
Ukončení:
28.6.2019
Čas konání:
Ranní
Délka kurzu:
roční (2 semestry)

Rozsah výuky

Počet vyučovacích hodin:
800 h (5x4h)
Délka vyučovací hodiny:
45 minut
Periodicita:
Výuka pravidelně každý týden
Poznámka:
denně 4 vyučovací hodiny, a to od 8.00 do 11.10 nebo od 9.40 do 12.50 dle rozvrhu té které třídy

Cena kurzu

Cena kurzu:
21 200 Kč
Počet studentů ve skupině:
10 – 18
Cena zahrnuje:
vlastní výuku, výukové materiály zprostředkované vyučujícími, služby knihovny, připojení na internet, služby kariérového poradenství, přípravu ke státním a mezinárodním jazykovým zkouškám
Cena nezahrnuje:
učebnice, poplatky za státní a mezinárodní jazykové zkoušky

Rozvrh hodin

všechny týdny
den
pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
6:00
8:00
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
22:00

Exkluzivita

Součástí pomaturitního studia je příprava studentů ke státním a mezinárodním jazykovým zkouškám, jejichž absolvováním se výrazně posiluje pozice absolventů na trhu práce nebo při dalším studiu.
KCVJŠ Plzeň pořádá jako jediná organizace v Plzeňském kraji pořádá jak státní jazykové zkoušky tak i mezinárodní jazykové zkoušky cambridgeské z angličtiny a ÖSD z němčiny. Studentům pomaturitního studia též bezplatně poskytujeme služby kariérového poradenství při plánování budoucího studijního či profesního uplatnění.

Náplň a obsah kurzu

Jednoleté pomaturitní intenzivní kurzy probíhají od pondělka do pátku v dopoledních hodinách, denně 4 vyučovací hodiny, celkem 20 vyučovacích hodin týdně. Studenti jsou rozděleni do tříd na základě výsledků vstupního rozřazovacího tes­tu.

Proč si vybrat tento kurz

Intenzivní jazyková příprava v jednoletém jazykovém kurzu je velmi dobrou příležitostí zejména pro studenty, kteří neuspěli u přijímacích zkoušek na VŠ a chtějí se i v příštím školním roce ucházet o studium jazyků na filozofických nebo pedagogických fakultách. Ostatní uchazeči mohou během studia zdokonalit svoje jazykové znalosti žádané v kterémkoli zaměstnání.

Pro koho je kurz určen

Podmínky přijetí ke studiu
Ke studiu se přijímají uchazeči s úplným středním vzděláním. Maturanti, kteří maturují v letošním roce, mají výhody středoškolského studenta (úlevy na daních pro rodiče, dávky státní sociální podpory, stát hradí zdravotní pojištění apod.). Přijímají se i starší absolventi SŠ a VŠ (bez těchto výhod).

Cíl kurzu

Certifikace a výstupy
Výukový program je přizpůsoben úrovni jednotlivých tříd tak, aby studenti s vysokou vstupní úrovní mohli během nebo po ukončení studia složit státní nebo mezinárodní jazykovou zkoušku. I studenti s nižší vstupní znalostí jazyka budou připravování na mezinárodní jazykovou zkoušku odpovídající úrovně. Intenzivní jazyková příprava v jednoletém jazykovém kurzu je velmi dobrou příležitostí zejména pro studenty, kteří neuspěli u přijímacích zkoušek na VŠ a chtějí se i v příštím školním roce ucházet o studium jazyků na filozofických nebo pedagogických fakultách. Ostatní uchazeči mohou během studia zdokonalit svoje jazykové znalosti žádané v kterémkoli zaměstnání. Po úspěšném ukončení studia obdrží absolvent osvědčení.

Obsah kurzu

Obsah a rozsah
Jednoleté pomaturitní intenzivní jazykové kurzy probíhají od pondělka do pátku v dopoledních hodinách, denně 4 vyučovací hodiny. Předmětem studia je jeden hlavní jazyk v rozsahu 20 vyučovacích hodin týdně. Pro zájemce nabízíme jako bonus za zvýhodněnou cenu studium nepovinného volitelného vedlejšího jazyka v odpoledních hodinách (němčina, francouzština, španělština, ruština) o 2 – 4 vyučovacích hodinách týdně. Studenti hlavního jazyka jsou rozděleni na základě výsledků vstupního rozřazovacího testu do tříd s odpovídající jazykovou úrovní. Denní studium ve školním roce 2018/19 bude zahájeno31. 9­. 2018.

Zařazení kurzu

  • Intenzita: Intenzivní kurz
  • Druh kurzu: Pomaturitní studium jazyků
  • Věková skupina: Kurzy zaměřené na mládež - teenagery (15+), Pro dospělé
  • Profesní skupina: Studenti

Místo výuky

Krajské centrum vzdělávání a JŠ s právem SJZ

Jazyková škola Plzeň 3
Plzeň 3, Vnitřní Město
30100
sady 5. května 42
378 010 010 377 350 420 378 010 007 377 350 420 www.kcvjs.cz

Pokročilost kurzu

Pro studenty všech pokročilostí

Jaké jsou vstupní znalosti?

Kurz mohou navštěvovat studenti všech pokročilostí – nejprve jsou na základě testu a pohovoru rozděleni do skupin podobné pokročilosti, ve kterých pak pracují.

Kurz připravuje na zkoušku

státní jazykové zkoušky, mezinárodní cambridgeské jazykové zkoušky (PET. FCE, CAE)


Státní jazykové zkoušky
jsou certifikáty schválené Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, jejich organizaci upravuje vyhláška č. 33/2005 Sb.. Pro svoji náročnost a především komplexnost jsou vysoce hodnoceny především zaměstnavateli v Ř a SR.
Mezinárodní jazykové zkoušky
Studenti pomaturitního studia se zpravidla připravují k SJZ základní (B2).
Připravujeme studenty na zkoušky PET, FCE a CAE.
Zkoušky Cambridge English Language Assessment patří mezi světově nejuznávanější kvalifikace pro studenty angličtiny. Zkoušky pokrývají všechny čtyři jazykové dovednosti – poslech, mluvení, četbu a psaní a posuzují schopnost kandidátů používat různé gramatické vazby a funkce v autentických životních situacích.
Certifikát má mezinárodně uznávanou platnost a lze jej dobře uplatnit při hledání zaměstnání nebo při přijímacích řízení u nás i v zahraničí. Úrovně dle Spoilečného evropského referenčního rámce – CAE – C1 – Effective operational proficiency, FCE – B2 – Vantage, PET – B1 – Threshold.

osvědčení

Vydání osvědčení za státní jazykové zkoušky je stanoveno vyhláškou č. 33/2005 Sb. MŠMT. Osvědčení za cambridgeské zkoušky vydává centrála zkoušek ve Velké Británii.

Doprava

Sídlíme v historickém centru města, cca pět minut chůze od náměstí Republiky, kam se dopravíte tramvajovými linkami č. 1 a 2 z vlakového, resp. autobusového nádraží. Naše budova stojí proti modernímu mezinárodnímu hotelu v těsném sousedství Pivovarského muzea a svými třemi poschodími a vzhledem klasické školní budovy je nepřehlédnutelná. Kolorit místa doplňuje cca 200 m vzdálený stadión významého fotbalového klubu.

Ubytování

Studentům pomaturitního studia ze vzdálenějších míst zprostředkujeme kontakty na studentská ubytovací zařízení v Plzni.

Jak nastoupit do kurzu

Zápis

Zápisovou kancelář najdete ve zvýšeném přízemí vlevo. Má otevřeno každé pondělí, středu a čtvrtek od 9.30 do 12.00 a každé pondělí a čtvrtek od 14.00 do 16.30 hod. Zápis probíhá i po dobu hlavních prázdnin. Při zápisu do odpoledních kurzů je možné využít on-line přihlášení. Aktuality sledujte na www.kcvjs.cz. nebo volejte na 378 010 010.

Rezervace místa v kurzu

Dobrý den, chci si rezervovat místo v jazykovém kurzu
Jednoletý pomaturitní intenzivní kurz anglického jazyka (kód: 18-AABI-01). Zašlete mi prosím informace o platbě a zápisu do kurzu.

Ověřit volné místo

Dobrý den, chci si ověřit, zda je ještě volné místo v jazykovém kurzu Jednoletý pomaturitní intenzivní kurz anglického jazyka (kód: 18-AABI-01).

Informovat se na kurz

Dobrý den, chci se informovat na kurz Jednoletý pomaturitní intenzivní kurz anglického jazyka (kód: 18-AABI-01). Kontaktujte mě, prosím.

Jmenuji se

a můj email je

případně mě zastihnete na telefonu

.

Rád(a) bych ještě poznamenal(a): Rád(a) bych ještě poznamenal(a): Rád(a) bych se také zeptal(a) na:

Ozvěte se mi prosím co nejdříve. Děkuji.

Souhlasím s podmínkami užití portálu Jazykovky.cz
Zašlete škole zprávu.
Jméno a email jsou povinné položky
1 397 kurzů
638 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz