Doporučené jazykové školy
Jazykový kurz Kurz angličtiny po Skypu nebo v nové učebně v centru Českých Budějovic
Filtrování podle více parametrů

Kurz angličtiny po Skypu nebo v nové učebně v centru Českých Budějovic
 (kód: AJ2)

Potřebujete se zdokonalit v angličtině a nevíte jak na to? Nevyhovují Vám předem dané termínu kurzů? Tak neváhejte a přihlaste se do kurzu angličtiny po Skypu a učte se z pohodlí Vašeho domova nebo navštěvujte naši učebnu v centru ČB!
Angličtina
350 Kč pro kurzy přes Skype, 400 Kč pro kurzy v učebně v ČB
Čas výuky
Celodenní , Dopolední , Odpolední , Ranní , Večerní
Opakuje se
Výuka v dohodnutých termínech
Podle přání klienta
Vyuč. jazyk
AJ
Počet studentů
Jazykový kurz Kurz angličtiny po Skypu nebo v nové učebně v centru Českých Budějovic: počet studentů1-1
Cena
Cena jazykového kurzu angličtiny v Českých Budějovicích - Kurz angličtiny po Skypu nebo v nové učebně v centru Českých Budějovic více…
Rozsah výuky | Hodin týdně
Kurz angličtiny po Skypu nebo v nové učebně v centru Českých Budějovic - rozsah výuky jazykového kurzu v Českých Budějovicích Jazyková škola Eskymák Jazyková škola Eskymák
Kurz začíná
jinak Kdy začíná jazykový kurz Kurz angličtiny po Skypu nebo v nové učebně v centru Českých Budějovic - Jazykový kurz Kurz angličtiny po Skypu nebo v nové učebně v centru Českých Budějovic
jazykový lektor Eliška
Eliška
jazyková učebnice: Destination B1
Destination B1
jazyková učebnice: Destination B2
Destination B2
Pokročilost
A1 - Začátečník, A2 - Mírně pokročilý, B1 - Nižší-středně...
Typ kurzu
Individuální kurzy, Online výuka přes internet, skype,...
Cena zahrnuje
výuka, poskytnutí výukových materiálů

Termín konání kurzu

Zahájení:
Podle přání klienta
Čas konání:
Celodenní , Dopolední , Odpolední , Ranní , Večerní
Délka kurzu:
Dle dohody

Rozsah výuky

Počet vyučovacích hodin:
Záleží na volbě klienta
Délka vyučovací hodiny:
60 minut
Periodicita:
Výuka v dohodnutých termínech

Cena kurzu

Cena kurzu:
350 Kč pro kurzy přes Skype, 400 Kč pro kurzy v učebně v ČB
Počet studentů ve skupině:
1 – 1
Cena zahrnuje:
výuka, poskytnutí výukových materiálů

Náplň a obsah kurzu

Potřebujete se zdokonalit v angličtině a nevíte jak na to? Nevyhovují Vám předem dané termínu kurzů? Tak neváhejte a přihlaste se do kurzu angličtiny po Skypu a učte se z pohodlí Vašeho domova nebo navštěvujte naši učebnu v centru ČB!

Proč si vybrat tento kurz

Vzhledem k tomu, že se lektor bude celou lekci věnovat pouze Vám, umožní mu to stoprocentně se přizpůsobit Vaší úrovni angličtiny, Vaše věku a individuálním nedostatkům, na kterých je potřeba zapracovat. Veškeré učební materiály lektor vybere dle Vašich požadavků a potřeb. Nabízíme tedy zcela individuální přístup, efektivní výuku a samozřejmě časovou flexibilitu. Naší jazykovou školu obohacuje mladý kolektiv lektorů, který do výuky zapojuje i interaktivní materiály, jako například videa, písničky, seriály atd. Naším cílem je naučit Vás anglickou gramatiku nejen doplnit do gramatických cvičení, ale především ji umět použít v praktickém mluveném jazyce.

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen pro všechny, kteří se chtějí začít učit anglicky nebo se v angličtině jen zlepšovat či udržovat. Základem je naučit se efektivně komunikovat v přirozených situacích, do kterých se můžete během pobytu v zahraničí dostat. Lze kurz uzpůsobit i těm, kteří angličtinu potřebují ke svému povolání nebo jen k vynikajícímu pracovnímu pohovoru.

Cíl kurzu

Cílem kurzu je především praktické zvládnutí anglického jazyka a dosáhnutí požadovaného stupně znalosti. Díky velmi individuálnímu přístupu našeho lektora ke každému jednotlivému studentovi dosáhnete v jazyce těch nejlepších výsledků.

Obsah kurzu

Konverzace, gramatická cvičení, poslechy, zapojení multimediálních pomůcek (např. výuka pomocí videí, seriálů, komiksů atd.), psaní.

Zařazení kurzu

 • Intenzita: Intenzivní kurz
 • Druh kurzu: Individuální kurzy, Online výuka přes internet, skype, e-learning
 • Obsahové zaměření: Doučování + příprava k maturitě, přijímacím zkouškám, Konverzační a udržovací kurzy, Kurz odborného/profesního jazyka, Kurzy připravující na práci v zahraničí
 • Věková skupina: Kurzy zaměřené na mládež - teenagery (15+), Kurzy zaměřené na seniory, Pro děti vyššího stupně ZŠ, Pro dospělé
 • Profesní skupina: Lektoři, překladatelé, tlumočníci, Maminky s hlídáním dětí, Manažeři a vedoucí, Osobní asistentky a sekretářky, Studenti, Zaměstnanci soukromých a státních firem
 • Forma výuky: Kurz s multimediální výukou, Výuka probíhá ve firmě, kde student pracuje, Výuka přes internet, Výuka přes telefon, Výuka u studenta doma

Výuku zajišťuje

Jazyková škola Eskymák

Jazyková škola Eskymák
České Budějovice
37001
Chelčického 6
+420728299075 nikol.meda11 www.eskymak-online.com

Pokročilost kurzu

A1 - Začátečník, A2 - Mírně pokročilý, B1 - Nižší-středně pokročilý, B2 - Vyšší-středně pokročilý, C1 - Pokročilý

Jaké jsou vstupní znalosti?

Student rozumí větám a často používaným výrazům vztahujícím se k oblastem, které se ho/jí bezprostředně týkají (např. základní informace o něm/ní a jeho/její rodině, o nakupování, místopisu a zaměstnání). Dokáže komunikovat prostřednictvím jednoduchých a běžných úloh, jež vyžadují jednoduchou a přímou výměnu informací o známých a běžných skutečnostech. Umí jednoduchým způsobem popsat svou vlastní rodinu, bezprostřední okolí a záležitosti týkající se jeho/jejích nejnaléhavějších potřeb.

Student rozumí hlavním myšlenkám srozumitelné spisovné vstupní informace týkající se běžných témat, se kterými se pravidelně setkává v práci, ve škole, ve volném čase atd. Umí si poradit s většinou situací, jež mohou nastat při cestování v oblasti, kde se tímto jazykem mluví. Umí napsat jednoduchý souvislý text na témata, která dobře zná nebo která ho/ji osobně zajímají. Dokáže popsat své zážitky a události, sny, naděje a cíle a umí stručně vysvětlit a odůvodnit své názory a plány.

Lektor jazykového kurzu Kurz angličtiny po Skypu nebo v nové učebně v centru Českých Budějovic - Eliška

Lektor tohoto kurzu

Eliška

Trpělivá, zodpovědná lektorka, s kterou si svou angličtinu stoprocentně zlepšíte.

Studentka VŠ v oboru Anglický jazyk a literatura, která se angličtinou zabývá už několik let. Učení jí baví a podle toho vypadá i její přístup k výuce. Bude Vás dostatečně motivovat a bude Vám oporou po celou dobu Vašeho studia.

V čem lektor vyniká

 • spolehlivost
 • zodpovědný přístup
 • trpělivost

Vzdělání a praxe

Momentálně studuje Filozofickou fakultu v oboru Anglický jazyk a literatura. Dlouhodobé zkušenosti s individuální výukou angličtiny.

Ohodnotit lektora
Učebnice v jazykovém kurzu Kurz angličtiny po Skypu nebo v nové učebně v centru Českých Budějovic - Destination B1

Učebnice pro tento kurz

Destination B1

Macmillan
Malcolm Mann, Steve Taylore-Knowles • Vydáno 2008 • ISBN 9780230035362

Učebnice je rozdělená na jednotlivé kapitoly. Každá kapitola obsahuje jak část gramatickou, tak část zaměřenou na slovní zásobu.

Proč používáme tuto učebnici

Tato učebnice efektivně kombinuje jak gramatiku, tak slovní zásobu. Mimo to je gramatická část velmi přehledně vysvětlená a umožňuje tak studentovi její výborné porozumění.

Učebnice v jazykovém kurzu Kurz angličtiny po Skypu nebo v nové učebně v centru Českých Budějovic - Destination B2

Destination B2

Macmillan
MANN Malcolm, TAYLOR-KNOWLES Steve • Vydáno 2008 • ISBN 978-02-300-3538-6

Učebnice je rozdělená do jednotlivých kapitol. Každá kapitola obsahuje jak gramatickou část, tak část zaměřující se na slovní zásobu.

Proč používáme tuto učebnici

Tato učebnice efektivně kombinuje jak gramatiku, tak slovní zásobu. Mimo to je gramatická část velmi přehledně vysvětlená a umožňuje tak studentovi její výborné porozumění.

Učebnice v jazykovém kurzu Kurz angličtiny po Skypu nebo v nové učebně v centru Českých Budějovic - Destination C1/C2

Destination C1/C2

Macmillan
Malcolm Mann, Steve Taylore-Knowles • Vydáno 2008 • ISBN 023003540X

Učebnice je rozdělená do jednotlivých kapitol. Každá kapitola obsahuje jak gramatickou část, tak část zaměřenou na slovní zásobu.

Proč používáme tuto učebnici

Tato učebnice efektivně kombinuje jak gramatiku, tak slovní zásobu. Mimo to je gramatická část velmi přehledně vysvětlená a umožňuje tak studentovi její výborné porozumění.

Učebnice v jazykovém kurzu Kurz angličtiny po Skypu nebo v nové učebně v centru Českých Budějovic - English Grammar in Use

English Grammar in Use

Cambridge University Press
R.Murphy

Třetí přepracované vydání známé a oblíbené učebnice gramatiky. Zahrnuje celkem 10 nových kapitol. Ze všech kapitol je 9 zaměřeno pouze na frázová slovesa. Celobarevné zpracování, ještě více cvičení pro rychlejší zdokonalení.

Proč používáme tuto učebnici

Skvělé vysvětluje danou gramatiku a následně ji využívá ve velmi praktických gramatických cvičeních.

Učebnice v jazykovém kurzu Kurz angličtiny po Skypu nebo v nové učebně v centru Českých Budějovic - Cvičebnice anglické gramatiky

Cvičebnice anglické gramatiky

Polyglot
Gráf Peters • ISBN 8086195007

Cvičebnice jsou doplňkovým materiálem k jazykovým učebnicím. Neobsahují výklad gramatiky, ale příklady k intenzivnímu procvičování gramatických a lexikálních jevů. Knihy jsou určeny pro studenty všech úrovní, jsou vhodné i pro samouky, neboť ke každému cvičení je na protější straně uvedeno řešení. Každá kapitola je rozdělena do několika úrovní pokročilosti. V úrovni A se procvičují jevy, s nimiž se začátečník setká zhruba v prvních měsících studia, ať už se bude učit z kterékoli učebnice. Se zvyšující se úrovní roste i lexikální náročnost cvičení. Cvičebnice svým obsahem přesahují středoškolskou úroveň. V 30 kapitolách najdete přes 8500 příkladů rozdělených do překladových a doplňovacích cvičení. Student se musí zároveň soustředit na slovní zásobu, gramatiku, slovosled, interpunkci a další

Proč používáme tuto učebnici

Doplňková učebnice, která slouží především k procvičení překladových vět a procvičení tak různých gramatických jevů či specifické slovní zásoby.

Fotografie ze školy a z kurzů

Pár slov o nás

Jsme jazyková škola, která se specializuje zejména na individuální kurzy, popř. na kurzy ve velmi malém počtu studentů (max. 3). Naše jazyková škola začala jen s kurzy online přes Skype, ale vzhledem k velkému zájmu i o kurzy přímo v Českých Budějovicích jsme se rozhodli našim studentům vyjít vstříc. Zařídili jsme proto učebnu, která disponuje veškerým potřebným vybavením k výuce. Máme to tam velice útulné a zaručeně se tam budete cítit jako doma.

Proč si vybrat nás

Výuka přes Skype je stále oblíbenější a přináší s sebou i mnou pozitiv:

 • nemusíte nikam docházet nebo dojíždět za Vaším lektorem a učíte se přímo z pohodlí Vašeho domova či kanceláře
 • je to výrazná úspora času, takže vyhovuje i časově velmi vytíženým studentům
 • zároveň jsou tyto kurzy i cenově výhodnější
 • výuku přes Skype™ určitě ocení i lidé z menších měst a vesnic, kteří nemají možnost sehnat kvalitního lektora
 • dále také může být přínosem pro ženy na mateřské dovolené nebo třeba pro děti, které tak nemusí sami nikam docházet atd.
 • používání chatu během výuky, kde zůstane veškerá probraná slovní zásoba či poznámky od lektora, Vám určitě usnadní následné učení, protože si tak budete moci procházet probrané učivo a opakovat si ho

Výuka v centru Českých Budějovic
Vzhledem k tomu, že se specializujeme na individuální kurzy, máte u nás zaručený pokrok ve studiu jakéhokoli cizího jazyka. Snažíme se každému studentovi maximálně vyhovět jak časově, tak i stylem výuky. Naše lektorky mají dlouhodobé zkušenosti s individuální výukou a sestaví Vám proto studijní plán, se kterým dosáhnete svých cílů.

Vybavení školy

 • Audiovizuální pomůcky
 • Kurz s občerstvením
 • Kurz v klimatizované učebně
 • Multimediální učebny
 • Přístup na internet pro studenty
 • Wi-fi připojení

Doprava

Učebna se nachází v ulici Chelčického, přímo u nádraží v Českých Budějovicích. Dostanete se k nám prakticky všemi linkami MHD. Pokud přijedete autem, můžete zaparkovat v Mercury centru, které se nachází asi 100 m od budovy učebny.

Jak nastoupit do kurzu

Zápis

Vzhledem k tomu, že se jedná o kurzy individuální, můžete se na ně přihlašovat kdykoli během roku. Stačí nás oslovit pomocí formuláře přímo na těchto webových stránkách, případně e-mailem nebo telefonicky.

Další kurzy angličtiny | Jazyková škola Eskymák

Jazyk Název kurzu a pokročilost Studentů Délka kurzu Rozsah výuky Cena
AJ
Konverzace v angličtině po Skypu
kód kurzu (AJ1)
B1 - Nižší-středně pokročilý, B2 - Vyšší-středně pokročilý, C1 - Pokročilý
1 – 1 jiná 12 h 3 780 Kč
(po 10% slevě)
IT
Kurz italštiny
kód kurzu (IJ1)
A1 - Začátečník, A2 - Mírně pokročilý, B1 - Nižší-středně pokročilý, B2 - Vyšší-středně pokročilý, C1 - Pokročilý
1 – 1 jiná 350 Kč pro kurzy přes Skype, 400 Kč pro individuální kurzy v učebně v Českých Budějovicích
ŠJ
Kurz španělštiny
kód kurzu (ŠJ1)
A1 - Začátečník, A2 - Mírně pokročilý, B1 - Nižší-středně pokročilý, B2 - Vyšší-středně pokročilý, C1 - Pokročilý
1 – 1 jiná 350 Kč pro kurzy přes Skype, 400 Kč pro kurzy v učebně v ČB
AJ
Business English po Skypu
kód kurzu (AJ Business )
B1 - Nižší-středně pokročilý, B2 - Vyšší-středně pokročilý, C1 - Pokročilý, C2 - Expert
1 – 1 jiná 350 Kč
NJ
Kurz němčiny po Skypu nebo v nové učebně v centru Českých Budějovic
kód kurzu (NJ2)
A1 - Začátečník, A2 - Mírně pokročilý, B1 - Nižší-středně pokročilý, B2 - Vyšší-středně pokročilý, C1 - Pokročilý
1 – 1 jiná 350 Kč pro kurzy přes Skype, 400 Kč pro kurzy v učebně v ČB
Více kurzů školy

Rezervace místa v kurzu

Dobrý den, chci si rezervovat místo v jazykovém kurzu
Kurz angličtiny po Skypu nebo v nové učebně v centru Českých Budějovic (kód: AJ2). Zašlete mi prosím informace o platbě a zápisu do kurzu.

Ověřit volné místo

Dobrý den, chci si ověřit, zda je ještě volné místo v místo v jazykovém kurzu Kurz angličtiny po Skypu nebo v nové učebně v centru Českých Budějovic (kód: AJ2).

Informovat se na kurz

Dobrý den, chci se informovat na kurz Kurz angličtiny po Skypu nebo v nové učebně v centru Českých Budějovic (kód: AJ2). Kontaktujte mě, prosím.

Jmenuji se

a můj email je

případně mě zastihnete na telefonu

.

Rád(a) bych ještě poznamenal(a): Rád(a) bych ještě poznamenal(a): Rád(a) bych se také zeptal(a) na:

Ozvěte se mi prosím co nejdříve. Děkuji.

Souhlasím s podmínkami užití portálu Jazykovky.cz
Zašlete škole zprávu.
Jméno a email jsou povinné položky
2 222 kurzů
658 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz