Doporučené jazykové školy
Jazykový kurz ANGLIČTINA - ANGLICKY AŽ 4 x RYCHLEJI (na výběr 12 úrovní a 60 termínů)
Filtrování podle více parametrů

ANGLIČTINA - ANGLICKY AŽ 4 x RYCHLEJI (na výběr 12 úrovní a 60 termínů)
 (kód: Callanova metoda)

Neztrácejte svůj čas a zkuste se letos učit jinak! Rychleji, efektivněji a bez domácích úkolů. Jsme jediná jazyková škola v Brně, která je akreditovaná na výuku speciální konverzační Callanovou metodou. Na výběr 12 úrovní a přes 60 termínů kurzů.
Volných míst: 5
Angličtina
Původní cena jazykového kurzu angličtiny v Brně - ANGLIČTINA - ANGLICKY AŽ 4 x RYCHLEJI (na výběr 12 úrovní a 60 termínů)
Původní cena
4 590 Kč
Sleva na jazykový kurz - ANGLIČTINA - ANGLICKY AŽ 4 x RYCHLEJI (na výběr 12 úrovní a 60 termínů)
Sleva
13 %
kolik ušetříte na jazykovém kurzu - ANGLIČTINA - ANGLICKY AŽ 4 x RYCHLEJI (na výběr 12 úrovní a 60 termínů)
Ušetříte
600 Kč
Čas výuky
Odpolední , Večerní
Opakuje se
Výuka pravidelně každý týden
sleva na ANGLIČTINA - ANGLICKY AŽ 4 x RYCHLEJI (na výběr 12 úrovní a 60 termínů)
Poznámka k zahájení
informujte se na možnost přistoupení do kurzu
Datum zahájení ANGLIČTINA - ANGLICKY AŽ 4 x RYCHLEJI (na výběr 12 úrovní a 60 termínů) (Angličtina, Brno)
Zahájení
Datum ukončení ANGLIČTINA - ANGLICKY AŽ 4 x RYCHLEJI (na výběr 12 úrovní a 60 termínů) (Angličtina, Brno)
Ukončení
Délka jazykového kurzu ANGLIČTINA - ANGLICKY AŽ 4 x RYCHLEJI (na výběr 12 úrovní a 60 termínů) (Angličtina, Brno)
Délka kurzu
čtvrtletní
Vyuč. jazyk
AJ
Počet studentů
Jazykový kurz ANGLIČTINA - ANGLICKY AŽ 4 x RYCHLEJI (na výběr 12 úrovní a 60 termínů): počet studentů4-10
Cena
Sleva na Jazykový kurz ANGLIČTINA - ANGLICKY AŽ 4 x RYCHLEJI (na výběr 12 úrovní a 60 termínů) 3 990 Kč
Rozsah výuky | Hodin týdně
ANGLIČTINA - ANGLICKY AŽ 4 x RYCHLEJI (na výběr 12 úrovní a 60 termínů) - rozsah výuky jazykového kurzu v Brně AMIGAS jazyková škola Centrála Brno-střed 28h
| 1x2h
Kurz začíná
probíhá Kdy začíná jazykový kurz ANGLIČTINA - ANGLICKY AŽ 4 x RYCHLEJI (na výběr 12 úrovní a 60 termínů) - Jazykový kurz ANGLIČTINA - ANGLICKY AŽ 4 x RYCHLEJI (na výběr 12 úrovní a 60 termínů)
jazykový lektor Hana
Hana
jazykový lektor Pavla
Pavla
jazyková učebnice: Callanova metoda
Callanova metoda
Pokročilost
Dle pokročilosti studenta
Zkouška
FCE
Typ kurzu
Běžné skupinové (docházkové) kurzy pro veřejnost

Termín konání kurzu

Zahájení:
10.2.2020 (před 9 dny)
Informujte se na možnost přistoupení do kurzu
Ukončení:
25.5.2020
Čas konání:
Odpolední , Večerní
Délka kurzu:
čtvrtletní
Poznámka:
V nabídce je přes 60 různých termínů na výběr pro 12 různých pokročilostí.

Rozsah výuky

Počet vyučovacích hodin:
28 h (1x2h)
Délka vyučovací hodiny:
100 minut
Periodicita:
Výuka pravidelně každý týden

Cena kurzu

Cena před slevou:
4 590 Kč
Cena po slevě:
3 990 Kč
Ušetříte:
600 Kč
Počet studentů ve skupině:
4 – 10
Volných míst:
5
Cena zahrnuje:
14×100 min. výuky
Cena nezahrnuje:
učebnici za 390 Kč

Oznámení

Po úspěšném abslovování konkrétního počtu hodin nabízíme našim studentům písemnou záruku, že složí danou mezinárodně uznávanou zkoušku Cambridge English. Studenti angličtiny pomocí Callanovy metody mají totiž u zkoušek Cambridge úspěšnost až 95%, nikoliv pouze 70% jako při jiných metodách. Pokud náš student zkoušku úspěšně nesloží, pak mu garantujeme další 4 měsíční kurz zdarma. Více informací v záložce „obsah a náplň kurzu“.

Náplň a obsah kurzu

Neztrácejte svůj čas a zkuste se letos učit jinak! Rychleji, efektivněji a bez domácích úkolů. Jsme jediná jazyková škola v Brně, která je akreditovaná na výuku speciální konverzační Callanovou metodou. Na výběr 12 úrovní a přes 60 termínů kurzů.

Proč si vybrat tento kurz

Vyučujeme speciální konverzační Callanovou metodou, díky které se lze naučit anglicky až 4 x rychleji.

U nás Vás nečeká žádná „práce ve dvojicích“, vyplňování cvičení v učebnicích, dlouhé vysvětlování gramatiky nebo poslech z CD. Naši speciálně proškolení lektoři jsou s Vámi v neustálém kontaktu po celých 100 minut. Posloucháte a učíte se pouze správnou angličtinu od profesionálů. Chyby si nefixujete, jsou okamžitě důkladně opravovány.

V hodinách konverzujete 4 x více, než při jiných formách výuky, jsou dynamické a zábavné. Není čas přemýšlet, jak správně gramaticky sestavit větu, správné odpovědi jsou předem dané. Callanovu metodu lze přirovnat k přesnému inženýrství – složitý výrobek k jednoduchému použití.

Pro koho je kurz určen

Tato metoda je vhodná pro všechny typy studentů i pro všechny účely studia, dosahuje vynikajících výsledků jak u začátečníků, tak pokročilých až do úrovně Cambridge English First (FCE). V našich kurzech se konečně opravdu rozmluvíte a odbouráte strach mluvit anglicky. Mnoho studentů motivuje výrazně rychlý pokrok v komunikaci, kterého dosahují, protože „I ten nejpomalejší student Callanovy metody je rychlejší než student jiné metody."

Kurzy navštěvují jak studenti, administrativní pracovníci, tak pracovníci nejrůznějších úřadů, manažeři, lékaři, právníci.

Cíl kurzu

Callanova metoda je určena všem, kteří mají problém s mluvením. Lektor/ka vede tzv. kontrolovanou konverzaci, kdy klade otázky a student na ně odpovídá. Studenti jsou „nuceni" mluvit anglicky už od první hodiny. Zároveň opakuje každou lekci tolikrát, než všichni studenti rozumí otázkám, když mluví vysokou rychlostí. Metoda klade důraz na důsledné opakování a rozvíjení rychlých a pohotových reakcí při používání řeči. Cílem je plynulé mluvení bez přemýšlení stejně jako v rodném jazyce.

Obsah kurzu

U běžných metod potřebuje student pro úspěšné abslovování Cambridgeských zkoušek 175 vyučovacích hodin v případě Cambridge English: Key (KET). U zkoušky Cambridge English: Preliminary (PET) se doporučuje 350 vyučovacích hodin v případě Cambridge English: First (FCE) 640 vyučovacích hodin. Pomocí Callanovy metody mu bude stačit čtvrtina času, což znamená 40 hodin a absolvování 4 stupńů/Stages pro složení zkoušky Cambridge English: Key (KET), 80 hodin a absolvování 6 stupňů/Stages pro Cambridge English: Preliminary (PET) a 160 hodin a absolvování 12 stupňů/Stages pro zkoušku Cambridge English: First (FCE)). Po dokončení všech dvanácti úrovní metody, bude totiž znát přes 5 600 nejvíce používaných slovíček v anglickém jazyce.

Po úspěšném abslovování výše uvedeného počtu hodin nabízíme všem našim studentům písemnou záruku, že složí danou mezinárodně uznávanou zkoušku Cambridge. Pokud náš student zkoušku nesloží, pak mu garantujeme další 4 měsíční kurz, tj. 28 vyučovacích hodin zdarma.

Zařazení kurzu

 • Druh kurzu: Běžné skupinové (docházkové) kurzy pro veřejnost
 • Obsahové zaměření: Konverzační a udržovací kurzy
 • Věková skupina: Pro dospělé
 • Profesní skupina: Manažeři a vedoucí, Marketingoví pracovníci, Osobní asistentky a sekretářky, Pracovníci státní správy, Studenti, Zaměstnanci soukromých a státních firem
 • Forma výuky: Kurz se speciální didaktickou metodou výuky

Místo výuky

AMIGAS jazyková škola

Centrála Brno-střed
Brno-střed, Brno-město
60200
Moravské náměstí 629/4

Cca 20 m od kina Scala. Před budovou známá socha Jošta Lucemburského na koni. Na rohu budovy je NON STOP prodejna potravin a na budově je umístěn reklamní banner naší jazykové školy. Nad vstupem jsou 2 zelené sochy. Kancelář = 1. patro, naproti schodům.

734443808 https://amigas.cz

Pokročilost kurzu

Dle pokročilosti studenta

Jaké jsou vstupní znalosti?

Začátečník – student se setkává s jazykem více méně poprvé. Nemá žádnou znalost jazyka.
+
Falešný začátečník – student rozumí známým každodenním výrazům a zcela základním frázím. Umí představit sebe a ostatní a klást jednoduché otázky týkající se informací osobního rázu, např. o místě, kde žije, o lidech, které zná. Dokáže se jednoduchým způsobem domluvit.
+
Mírně pokročilý – student rozumí větám a často používaným výrazům (např. základní informace o něm/ní a jeho/její rodině, o nakupování, místopisu a zaměstnání). Umí jednoduchým způsobem popsat svou vlastní rodinu, bezprostřední okolí a záležitosti týkající se jeho/jejích nejnaléhavějších potřeb.
+
Středně pokročilý – student rozumí složitějším větám a často používaným výrazům. Umí komunikovat na různá témata, má poměrně dobrou slovní zásobu pro běžnou komunikaci, domluví se bez větších obtíží s rodilým mluvčím.

Rozřazovací test pokročilosti
Lektor jazykového kurzu ANGLIČTINA - ANGLICKY AŽ 4 x RYCHLEJI (na výběr 12 úrovní a 60 termínů) - Hana

Lektoři tohoto kurzu

Hana

Velmi oblíbená, milá a zároveň přísná lektorka pomaturitních a obecných kurzů angličtiny

Výuka angličtiny ji velmi baví, ráda předává své zkušenosti a znalosti angličtiny ostatním. Její hodiny jsou plné energie, zábavy a smíchu. V naší škole vyučuje již 7 let. Má ráda přírodu a pejsky.

V čem lektor vyniká

Je zkušená, kvalifikovaná a její energická osobnost Vás donutí se angličtině věnovat opravdu dlouhodobě. Nadchne Vás nejen pro další studium, ale zároveň zjistíte, že to nemusí být jen dřina a stres.

Vzdělání a praxe

Pedagogická fakulta Masarykovy Univerzity, obor výuka angličtiny pro střední školy

2 osobní zkušenosti studentů

Ohodnotit lektora
Lektor jazykového kurzu ANGLIČTINA - ANGLICKY AŽ 4 x RYCHLEJI (na výběr 12 úrovní a 60 termínů) - Pavla

Pavla

Velmi oblíbená, ochotná a precizní lektorka pomaturitních i obecných kurzů angličtiny

V naší jazykové škole působí již 4. rokem, je sympatická, energická a nic Vám neodpustí :-), čímž je velký pokrok v angličtině zaručen. Vyučuje zároveň kurzy Callanovou metodou.

V čem lektor vyniká

Má 9 let praxe ve výuce angličtiny, je trpělivá a vstřícná.

Vzdělání a praxe

Magistr učitelství obecně vzdělávacích předmětů: anglický jazyk

2 osobní zkušenosti studentů

Ohodnotit lektora
Lektor jazykového kurzu ANGLIČTINA - ANGLICKY AŽ 4 x RYCHLEJI (na výběr 12 úrovní a 60 termínů) - Petr

Petr

Charismatický a velmi oblíbený zkušený kvalifikovaný lektor vyučující na naší škole již 6 let pomaturitní a obecné kurzy

Výuka angličtiny je jeho koníčkem a vášní už 11 let, stejně jako cestování. Patří mezi velmi oblíbené lektory jak v pomaturitních kurzech, tak i v obecných kurzech vyučovaných Callanovou metodou.

V čem lektor vyniká

Hodiny angličtiny jsou nejen zábavné, ale doplňované o mnoho nových aktuálních slovíček, které se studentům vždy hodí v reálných situacích.

Vzdělání a praxe

Pedagogická fakulta MU, obor anglický jazyk a dějepis.

1 osobní zkušenost studenta

Ohodnotit lektora
Učebnice v jazykovém kurzu ANGLIČTINA - ANGLICKY AŽ 4 x RYCHLEJI (na výběr 12 úrovní a 60 termínů) - Callanova metoda

Učebnice pro tento kurz

Callanova metoda

Callan method organization
Robert Callan • Vydáno 2014

Speciální originální učebnice Callan method není běžně dostupná v obchodní síti. Příslušnou Stage/úroveň zakoupíte přímo u nás ve škole.

Proč používáme tuto učebnici

Jedná se o aktualizovanou edici originální speciální učebnice pro výuku konverzační Callanovou metodou.

Kurz připravuje na zkoušku

FCE

First Certificate in English (B2 First)


Nejrozšířenější ze všech zkoušek Cambridge ESOL. Složení zkoušky Cambridge English: First (FCE) vyžaduje ovládání angličtiny na dostatečné úrovni i v širším spektru praktických situací zahrnujících studium, obchod a průmysl.

KET, PET, FCE

Kurzy Callanovou metodou obecně připravují na mezinárodní zkoušky Cambridge English různých úrovní. Záleží vždy na vstupní pokročilosti studenta a počtu následně absolvovaných hodin, případně semestrů. Absolvování těchto zkoušek ale není podmínkou.

Pár slov o nás

Naše jazyková škola působí v Brně již 18 let a patří mezi velké a kvalitní jazykové školy v Brně, které se stále pečlivě starají o každého svého studenta. Jako jedni z mála umíme studenty posunout až o 3 znalostní stupně výše. Pouze u nás se vyučuje speciální světovou konverzační CALLANOVOU metodou, díky které se lze naučit anglicky nebo španělsky až 4× rychleji, než běžnými metodami. Zároveň se specializujeme na odpolední a večerní kurzy španělštiny, italštiny a francouzštiny.

Proč si vybrat nás

 • jediná oficiálně akreditovaná jazyková škola v Brně pro výuku speciální světovou konverzační CALLANOVOU metodou (učení angličtiny a španělštiny až 4× rychleji)
 • zaplatíš stejnou částku jako za běžný kurz, ale získáš vysoce kvalitní a intenzivní výuku, kterou jinde nenajdeš
 • namísto klasických 90 min. výuk dostaneš u odpoledních a večerních kurzů angličtiny 100 min. výuky
 • vždy můžeš získat oficiální CERTIFIKÁT o absolvování kurzu
 • budeš studovat v příjemném prostředí a moderních učebnách přímo v centru Brna – 1 minutu od dopravního uzlu na ul. Česká = Moravské nám. 4 (u kina Scala) a 5 min. od Hlavního nádraží
 • u kurzů angličtiny zdarma získáš možnost absolvování 1 zkušebního Mock testu (běžně za cenu 900 Kč)
 • ve všech kurzech vyučují kvalitní, vzdělaní, profesionální, proškolení a sympatičtí vyučující
 • jsme partnerskou školou British Councilu pořádající mezinárodní zkoušky Cambridge
 • máš možnost úhrady školného hotově nebo bankovním převodem nebo svými benefity z programu Benefit Plus nebo Sodexo
 • možnost zakončení studia mezinárodními zkouškami Cambridge PET, FCE, D.E.L.E., CILS, DELF a DALF
 • výuka v profesionální jazykové škole specializované především na anglický, španělský, italský a francouzský jazyk

Vybavení školy

 • Audiovizuální pomůcky
 • Vlastní učebny
 • Wi-fi připojení

Doprava

Jazyková škola Amigas se nachází na Moravském náměstí 4 cca 20 metrů od kina Scala. Nad vstupními dveřmi jsou 2 zelené sochy, velký reklamní banner jazykové školy a na rohu celého bloku NON STOP prodejna potravin. Na náměstí přímo před budovou je umístěna proslulá socha Jošta Lucemburského na koni.

Spojení MHD – zastávka „Česká", tramvaje č.: 3, 4, 5, 6, 7, 11, 12, 13

Možnosti parkování:

 • u Katastrálního úřadu na Moravském nám. (1 min.pěšky)
 • na ul. Rooseveltova a Divadelní (2 min.pěšky)
 • parkovací garáže „JD“ u Janáčkova divadla (2 min. pěšky)
 • v parkovacím domě na kraji ul. Kounicova (5 min. pěšky)
Jak se k nám dostanete?

Jak a kdy se zapsat do kurzu

 1. Absolvujte rozřazovací test na našich webových stránkách určený pro kurzy Callanovou metodou.
 2. Podle výsledku testu zvolte v odkazu „angličtina“ vhodný termín v dané Stage / úrovni.
 3. Pokračujte dále a vyplňte údaje v on-line přihlášce ke studiu. Po jejím vyplnění Vám přijde automatický e-mail s dalšími informacemi. Přihlásit se můžete i osobně v kanceláři školy.
 4. Závazné přihlášení registrujeme vždy až po zaplacení kurzovného nebo zálohy 500 Kč.
 5. Informace k zahájen kurzu rozesíláme cca 3 dny před jeho zahájením.

Systém slev

V případě, že se stanete „naším studentem“, budete moci využívat mnoho výhod a slev.

Další kurzy angličtiny | AMIGAS jazyková škola

Jazyk Název kurzu a pokročilost Studentů Délka kurzu Rozsah výuky Cena
AJ
Pomaturitní studium angličtiny, anglicky až 4x rychleji! - začátečníci
kód kurzu (PMK1 - začátečníci)
A0 - Úplný začátečník, A0+ - Falešný začátečník, A1 - Začátečník
10 – 18 roční (2 semestry)
do
760 h (5x4h)
Po, Út, St, Čt, Pá
16 990 Kč
(po 11% slevě)
AJ
Pomaturitní studium angličtiny, anglicky až 4x rychleji! - mírně pokročilí
kód kurzu (PMK2 - mírně pokroč.)
A1 - Začátečník, A2 - Mírně pokročilý, B1 - Nižší-středně pokročilý
10 – 18 roční (2 semestry)
do
760 h (5x4h)
Po, Út, St, Čt, Pá
16 990 Kč
(po 11% slevě)
AJ
Pomaturitní studium angličtiny, anglicky až 4x rychleji! středně pokročilí
kód kurzu (PMK3 - středně pokr.)
B1 - Nižší-středně pokročilý, B2 - Vyšší-středně pokročilý, C1 - Pokročilý
10 – 18 roční (2 semestry)
do
760 h (5x4h)
Po, Út, St, Čt, Pá
16 990 Kč
(po 11% slevě)
AJ, ŠJ
Pomaturitní studium angličtiny a zároveň španělštiny!
kód kurzu (PMK5 - kombinace A+Š)
Vstupní úroveň pro studium angličtiny je "mírně pokročilý"., Vstupní úroveň pro studium španělštiny je "úplný začátečník".
10 – 18 roční (2 semestry)
do
820 h (5x4h)
Po, Út, St, Čt, Pá
18 990 Kč
(po 10% slevě)
AJ
ANGLIČTINA - pro začátečníky
kód kurzu (Callanova metoda 1)
A0 - Úplný začátečník, A0+ - Falešný začátečník, A1 - Začátečník
4 – 10 čtvrtletní
do
28 h (1x2h) 3 990 Kč
(po 13% slevě)
AJ
ANGLIČTINA - pro mírně pokročilé
kód kurzu (Callanova metoda 4,5)
A2 - Mírně pokročilý
4 – 10 čtvrtletní
do
28 h (1x2h) 3 990 Kč
(po 13% slevě)
AJ
ANGLIČTINA - pro středně pokročilé
kód kurzu (Callanova metoda 6,7)
B1 - Nižší-středně pokročilý, B2 - Vyšší-středně pokročilý
4 – 10 čtvrtletní
do
28 h (1x2h) 3 990 Kč
(po 13% slevě)
AJ
ANGLIČTINA - pro více pokročilé
kód kurzu (Callanova metoda 8,9)
B2 - Vyšší-středně pokročilý, C1 - Pokročilý
4 – 10 čtvrtletní
do
28 h (1x2h) 3 990 Kč
(po 13% slevě)
AJ
ANGLIČTINA - pro falešné začátečníky
kód kurzu (Callanova metoda 2,3)
A0+ - Falešný začátečník, A1 - Začátečník
4 – 10 čtvrtletní
do
28 h (1x2h) 3 990 Kč
(po 13% slevě)
Více kurzů školy

Rezervace místa v kurzu

Dobrý den, chci si rezervovat místo v jazykovém kurzu
ANGLIČTINA - ANGLICKY AŽ 4 x RYCHLEJI (na výběr 12 úrovní a 60 termínů) (kód: Callanova metoda). Zašlete mi prosím informace o platbě a zápisu do kurzu.

Ověřit volné místo

Dobrý den, chci si ověřit, zda je ještě volné místo v jazykovém kurzu ANGLIČTINA - ANGLICKY AŽ 4 x RYCHLEJI (na výběr 12 úrovní a 60 termínů) (kód: Callanova metoda).

Informovat se na kurz

Dobrý den, chci se informovat na kurz ANGLIČTINA - ANGLICKY AŽ 4 x RYCHLEJI (na výběr 12 úrovní a 60 termínů) (kód: Callanova metoda). Kontaktujte mě, prosím.

Jmenuji se

a můj email je

případně mě zastihnete na telefonu

.

Rád(a) bych ještě poznamenal(a): Rád(a) bych ještě poznamenal(a): Rád(a) bych se také zeptal(a) na:

Ozvěte se mi prosím co nejdříve. Děkuji.

Souhlasím s podmínkami užití portálu Jazykovky.cz
Zašlete škole zprávu.
Jméno a email jsou povinné položky
1 820 kurzů
627 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz