8. Intenzivní kurzy - jak hledat a snadno najít

Chcete se rychle naučit jazyk? Pak se přihlaste na intenzivní kurzy! Hledejte snadno a rychle na portálu Jazykovky.cz. Pak už si stačí jen vybrat ten pravý kurz pro vás!

1. Zadejme město a jazyk, který chceme studovat

Pro náš modelový příklad budeme hledat intenzivní kurzy angličtiny v Praze. V prvních dvou kolonkách tedy zadáme Praha a angličtina.

 

 

2. Specifikujeme zájem o určitý druh kurzu

Máme tedy zájem výuku opravdu posunout a intenzivně studovat. Pomocí třetí kolonky Druh kurzu zadáme intenzivní kurzy a vybereme vše tlačítkem Vyhledat jazykové kurzy.

 

 

Vyfiltrujeme tím pouze kurzy, které pořádají intenzivní kurzy angličtiny v Praze. Nemusíme se prohrabovat stovkami dalších obecně zaměřených jazykových kurzů a máme na jedné stránce to, co nás opravdu zajímá.

 

3. Pokračujeme výběrem intenzivních kurzů angličtiny

Projdeme si jednotlivé kurzy, podíváme se na termín konání kurzu, počet hodin, cenu a školu, která kurz vyučuje. Můžeme si zvolit mezi grafickým (kartovým) a řádkovým pohledem na vyhledané kurzy. Každý z nich má něco do sebe. Pro větší počet kurzů je asi lepší řádkový pohled.

 

 

 

 

4. Předvybereme kandidáty kliknutím na hvězdičku

Kurzy, které jsou blízko a které nám termínově vyhovují zařadíme do užšího výběru kliknutím na hvězdičku. Lépe je více než méně, aby nám neutekl dobrý kurz ve výborné jazykové škole. Je dobré si uschovat od každé školy vybrat alespoň jeden kurz.

Kurzy se uschovají pod proužek “Moje uschované kurzy a školy”, kde jsou pak kdykoliv z jakékoliv stránky přístupné. Kromě kurzů sem můžete uschovávat i vybrané školy.


 

5. Vybereme nejlepší kurz a nezávazně si zarezervujeme místo

Do záložek prohlížeče si rozklikáme kurzy, které jsme si vybrali a školy, které je učí. Zjistíme si, jaký lektor kurz učí, jaký je obsah kurzu, učebnice, metodický plán výuky. Důležitý je rozřazovací test, který odhalí, zda do kurzu můžete nastoupit nebo potřebujete delší, s větším počtem hodin, kde se začíná na nižší pokročilosti.

 

Jedním okem také mrkneme na informace o škole … jak je velká, kolik vypisuje kurzů, jaké je její vybavení. Rozhodovat bude asi hlavně poloha školy. Nebudeme na 3 hodinový kurz cestovat hodinu autobusem.

 

Po zvážení všech pro a proti již nebývá než nezávazná rezervace kurzu a návštěva náslechové hodiny u lektora, který kurz učí, abyste si byli jisti, že jeho přístup vám vyhovuje. Ostatní kurzy si můžeme ještě schovat do zálohy, kdyby se něco zvrtlo a do kurzu bychom nemohli nastoupit.

 

Po odeslání rezervace můžeme očekávat telefonát ze školy, kde se domluvíme na dalším postupu. Je dobré si připravit nějaké otázky.

 

1 708 kurzů
628 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz