Naši marketingoví partneři

Prezentace značek, www stránek, produktů a projektů našich partnerů, kteří nám pomáhají s propagací našeho webového projektu. Děkujeme jim za jejich příspěvek a doufáme, že jim zveřejnění na tomto místě přinese zviditelnění jejich projektů a produktů.

Modul thermopanel

Modul thermopanel

Modul thermopanel je vyrábaný z oceľovými rámami a jej hlavna výhoda je skladba z obvodovej steny ktorá zabezpečuje vysoký tepelný odpor.

Bungalow 13

Bungalow 13 - nízkoenergetické stavby

Nízkoenergetické stavba bungalow 13 vhodná pre prímestskú časť za prijateľnú cenu. Pomocou bezbariérového riešenia je vhodná pre osoby so zníženým pohybom.

Ťažné pružiny

Ťažné pružiny

Ťažné pružiny Vám vieme dodať od priemeru 0,4 až 8mm, su zakončené okami alebo háčikmi, dodávame ich ľubovolného tvaru podľa vašich špecifikácii.

Pracovné odevy

Pracovné odevy

Pracovné odevy od spoločnosti A-max. Okuliare, rukavice, bundy, vetrovky, obuv. Všetko potrebné na ochranu hlavy, rúk, tela i nôh nájdete na a-max.sk.

Tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo

Collerklima predáva tepelné čerpadlo, čističky vzduchu i klimatizácie. Značka DAIKIN. Nakupujte na www.collerklima.sk

Minirýpadlo

Minirápadlo

Hydraulické minirýpadlo je stroj s malým alebo štandardným polomerom otáčania, ktorý dokáže manévrovať a pracovať na obmedzenom priestore.

ventilátory

Komerční, průmyslové i distribuční ventilátory

Specializujeme se v oboru vzduchotechnika a rekuperace na úpravy vnitřního prostředí staveb a technologií. Dodáváme komerční, průmyslové i distribuční ventilátory s regulovatelným výkonem.

1 801 kurzů
673 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz