Stát se partnerem

Výkup bytov do 48 hodín. Zbavíme Vás dlhov, exekúcií alebo nevýhodných pôžičok.

Odkúpenie nehnuteľnosti predstavuje rýchle a efektívne riešenie Vášho predaja nehnuteľnosti. Čím skôr sa rozhodnete a kontaktujete nás, tým rýchlejšie a výhodnejšie môžete svoju nehnuteľnosť predať.

Výkup nehnuteľností s priamou platbou v hotovosti možnou aj do 48 hodín. Zbavíme Vás dlhov, exekúcií alebo nevýhodných pôžičok.

Naši marketingoví partneři

Prezentace značek, www stránek, produktů a projektů našich partnerů, kteří nám pomáhají s propagací našeho webového projektu. Děkujeme jim za jejich příspěvek a doufáme, že jim zveřejnění na tomto místě přinese zviditelnění jejich projektů a produktů.

Americká hypotéka

Americká hypotéka pro problémové klienty

Finanční prostředky můžete získat i se záznamy v registrech dlužníků. Až 3 000 000 Kč se splatností 20 let a velmi nízkou úrokovou sazbou. Americká hypotéka pro problémové klienty na cokoliv je určena všem, kteří můžou zajistit úvěr nemovitostí i zadluženou.

Konsolidace půjček

Konsolidace půjček

Proč platíte více, když u nás budete platit méně. Konsolidace půjček pro problémové klienty je řešením jak sloučit všechny drahé půjčky, dluhy po splatnosti nebo již nařízené exekuce.

Rýchla online pôžička

Potrebujete ? Tak si požičajte

Rýchla online pôžička do 180 euro bez dokazovania príjmu, nebolo nič rýchlejšie, ako sa dostať k peniazom.

Predaj zlata

Predaj zlata

Chceli by ste investovať do zlata, ale neviete ako? Využite predaj zlata a kúpte si zlaté mince alebo zlaté tehly.

1 779 kurzů
657 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz