Doporučené jazykové školy
Jazykový kurz Individuální výuka němčiny pro mírně pokročilé - Grundstufe II
Filtrování podle více parametrů

Individuální výuka němčiny pro mírně pokročilé - Grundstufe II
 (kód: Grundstufe II)

S námi zvládne němčinu hravě každý!
Němčina
Opakuje se
Výuka pravidelně každý týden
Vyuč. jazyk
NJ
Počet studentů
Jazykový kurz Individuální výuka němčiny pro mírně pokročilé - Grundstufe II: počet studentů1-1
Cena
Cena jazykového kurzu němčiny v Brně - Individuální výuka němčiny pro mírně pokročilé - Grundstufe II 6 000 Kč
Rozsah výuky | Hodin týdně
Individuální výuka němčiny pro mírně pokročilé - Grundstufe II - rozsah výuky jazykového kurzu v Brně Polytropos Jazyková škola Brno 32h
Kurz začíná
jinak Kdy začíná jazykový kurz Individuální výuka němčiny pro mírně pokročilé - Grundstufe II - Jazykový kurz Individuální výuka němčiny pro mírně pokročilé - Grundstufe II
jazykový lektor Jan Linhart
Jan Linhart
jazyková učebnice: vlastní materiály
vlastní materiály
Pokročilost
A2 - Mírně pokročilý
Typ kurzu
Individuální kurzy

Termín konání kurzu

Zahájení:
 

Rozsah výuky

Počet vyučovacích hodin:
32 h (2x1,5)
Délka vyučovací hodiny:
60 minut
Periodicita:
Výuka pravidelně každý týden

Cena kurzu

Cena kurzu:
6 000 Kč
Počet studentů ve skupině:
1 – 1

Náplň a obsah kurzu

S námi zvládne němčinu hravě každý!

Proč si vybrat tento kurz

Naše individuální kurzy němčiny jsou tu pro všechny, kteří se nechtějí němčinu roky učit, nýbrž pro ty, kteří chtějí již po půl roce německy mluvit!
Gramatiku pochopíte úplně jednoduše, bez pouček, komunikujete až 80% času a bude Vás to bavit! Již za půl roku uděláte takový pokrok v mluvené němčině, na kterém pracují jiní třeba tři roky.

Máte-li pocit, že máte znalosti němčiny zhruba na úrovni mírné pokročilosti A2 podle ESSR, objednejte si u nás ukázkovou hodinu němčiny a lektor s vámi doladí další postup.

Pro koho je kurz určen

Individuální kurzy jsou vhodné pro všechny věkové skupiny od 14 let. Nejčastějšími studenty jsou žáci základních a studenti středních a vysokých škol, zaměstnanci nejrůznějších profesních skupin, senioři.

Cíl kurzu

Grundstufe II – to je další důležitý krok na vaší cestě k rychlému a úspěšnému zvládnutí německého jazyka. Na začátku máte úroveň A2 (mírně pokročilý) a na konci B1! (nižší střední pokročilý). To vše zvládnete za pouhé dva měsíce! S námi to není možné. S námi je to jisté!!

Obsah kurzu

Metoda Polytropos je založena zejména na:

1) Výslovnosti – to je základ. S naším lektorem budete trénovat výslovnost každého slovíčka zvlášť a každé věty zvlášť, dokud nebude znít zcela perfektně. Jestliže se chci naučit mluvit, musí být především perfektní moje výslovnost.
2) Učení se slovní zásoby – maximální využití efektivních mnemotechnických postupů pro zapamatování slovní zásoby. Slovíčko ze sebe vyhrknete, i když vás vzbudíme o půlnoci :-). Slovní zásobu se učíte s lektorem přímo na hodině.
3) Princip studijní autonomie – V Polytropos se učí studenti sami a platí to i o individuální výuce. Lektor je pro vás pouze komunikačním partnerem, takže mluvíte hlavně vy.
4) Učíte se tak dlouho, jak potřebujete. Dané slovíčko nebo větné spojení se učíte pomocí vlastní tvořivosti tak dlouho, dokud nemáte pocit, že ho dokonale umíte. Je jedno, jak dlouho to bude trvat. Až se to naučíte, sami řeknete „genug“ – dost. Do té doby s Vámi lektor nezačne vůbec nic nového.
5)Vše se učím jen jednou **
Že je to ztráta času? Omyl!!! Po tu dobu se totiž danou věc naučíte tak, že ji umíte bez problémů a už se k ní nemusíte vracet a učit se je neefektivně stále dokola. Mnozí z vás tak skoncují s velmi nepříjemným „syndromem věčného začátečníka.“
6) Nebývale rychlém pokroku
Zároveň musíte použít i to, co jste se naučili předtím. A pořád komunikujete německy až 90% času z 1,5 hodinové lekce! Výsledkem je, že si Váš mozek začne vytvářet neuronovu síť pro němčinu mnohem rychleji a vy pocítíte pokrok v mnohem kratší době, než jste zvyklí.
**7) Pokrok a radost z učení jako motivátory pro další učení

Jedině takové učení, které vás baví, motivuje k dalšímu učení. Spousta klientů nám opakovaně potvrzuje, že je naše metoda zábavná a tím pádem vede i k úspěchu.

Zařazení kurzu

  • Druh kurzu: Individuální kurzy
  • Obsahové zaměření: Doučování + příprava k maturitě, přijímacím zkouškám
  • Věková skupina: Kurzy zaměřené na mládež - teenagery (15+), Pro dospělé, Kurzy zaměřené na seniory
  • Profesní skupina: Maminky s hlídáním dětí, Studenti
  • Forma výuky: Kurz se speciální didaktickou metodou výuky, Výuka přes internet, Výuka u studenta doma, Výuka probíhá ve firmě, kde student pracuje

Výuku zajišťuje

Polytropos

Jazyková škola Brno
Brno-sever, Lesná
63800
Nezvalova 403/8
724730748 www.jazykova-skola-brno.cz

Pokročilost kurzu

A2 - Mírně pokročilý

Jaké jsou vstupní znalosti?

Student se setkává se s jazykem více méně poprvé. Nemá žádnou znalost jazyka.

Kurz je přizpůsoben pokročilosti studenta na základě vstupního testu a pohovoru.

Lektor jazykového kurzu Individuální výuka němčiny pro mírně pokročilé - Grundstufe II - Jan Linhart

Lektor tohoto kurzu

Jan Linhart

Lektor angličtiny a němčiny

Lektor Jan Linhart se věnuje studiu jazyků dlouhou dobu Účastnil se například jazykového pobytu v irském Corku, navštěvoval kurzy škol LITE, .Österreichin­stitut. Na některých školách se dřel a nebavilo ho to, zatímco z výuky některých jiných byl naopak nadšen. Většinou každá škola měla něco dobrého, zatímco v jiných aspektech spíše naplňovala předpoklady „klasické drilovací výuky“. Linhart se pokusil spojit všehcno dobré dohromady, aby vytvořil metodu, která bude bavit a přinese pokrok.

V čem lektor vyniká

Chcete-li vědět, v čem tento lektor vyniká nebo v čem vyniká jeho metoda, přečtěte si prosím reference na něj na tomto nebo našem webu, až budou dostupné. Za zpoždění se omlouváme.

Vzdělání a praxe

Jan Linhart je vzděláním bakalář veřejné správy, ale tomuto oboru se nikdy nevěnoval. Proto začal studovat jazyky a vyvinul unikátní metodu učení. Jako lektor vede sám soukromou jazykovou školu Polytropos již čtvrtým rokem.

4 osobní zkušenosti studentů

Ohodnotit lektora
Učebnice v jazykovém kurzu Individuální výuka němčiny pro mírně pokročilé - Grundstufe II - vlastní materiály

Učebnice pro tento kurz

vlastní materiály

Proč používáme tuto učebnici

Ve škole se nepoužívají žádné učebnice. Výuka bez učebnic je jednou z předností naší výukové metody Lektor má pouze své vlastní materiály.

Doprava

Jedete-li MHD, pak nejlepší způsob, jak se k nám dostat je tramvají číslo 9 ****konečná Čertova Rokle a vpravo podél zábradlí chodníčkem nahoru. Když vyjdete nahoru, napravo od Vás se nachází větší parkoviště a nalevo je dům, ve kterém najdete vchod číslo 8. To je místo, kam směřujete.

Jak se k nám dostanete?

Jak nastoupit do kurzu

Zápis

Předtím než po dohodě s lektorem začnete navštěvovat některý z našich anglických nebo německých kurzů, dáme Vám možnost, abyste si naši hodinu vyzkoušeli zdarma. Tato ukázková hodina probíhá stejně jako normální vyučovací hodina, takže si uděláte dokonalou představu o tom, jak vlastně naše metoda funguje. Samotná účast na ukázkové Vás přitom k ničemu nezavazuje. Budeme rádi když se přijdete podívat, jak netradičním a zábavným způsobem může probíhat výuka cizího jazyka. Na konci ukázkové hodiny budete dotázání naším lektorem, zda máte zájem učit se anglicky nebo německy podle naší výukové metody a jaký typ kurzu preferujete. Lektor s Vámi domluví začátek kurzu a všechny nezbytné formality k Vaší spokojenosti. Můžete se spolehnout, že vybraný kurz bude odpovídat Vašim potřebám i úrovni Vašich znalostí.

Přihlaste se na ukázkovou hodinu ještě dnes, nic neriskujete!
Vyberte si prosím jazyk, termín a Vámi předpokládanou úroveň Vašich znalostí. Napište nám prosím na naše www stránky.

Další kurzy němčiny | Polytropos

Jazyk Název kurzu a pokročilost Studentů Délka kurzu Rozsah výuky Cena
NJ
Individuální výuka němčiny pro úplné začátečníky - Anfänger I
kód kurzu (Anfänger I )
A0 - Úplný začátečník
1 – 1 jiná 32 h 6 000 Kč
NJ
Individuální výuka němčiny pro falešné začátečníky - Anfänger II
kód kurzu (Anfänger II )
A0+ - Falešný začátečník
1 – 1 jiná 32 h 6 000 Kč
NJ
Individuální výuka němčiny pro začátečníky - Grundstufe I
kód kurzu (Grundstufe I)
A1 - Začátečník
1 – 1 jiná 32 h 6 000 Kč
AJ
Angličtina Začátečník I
kód kurzu (Beginner I)
A0 - Úplný začátečník
10 – 20 jiná 2 h na dotaz
AJ
Angličtina Začátečník II
kód kurzu (Beginner II)
A0 - Úplný začátečník
10 – 20 jiná na dotaz
AJ
Angličtina Velmi mírně pokročilý
kód kurzu (Elementary)
A1 - Začátečník
10 – 20 jiná na dotaz
Více kurzů školy

Rezervace místa v kurzu

Dobrý den, chci si rezervovat místo v jazykovém kurzu
Individuální výuka němčiny pro mírně pokročilé - Grundstufe II (kód: Grundstufe II). Zašlete mi prosím informace o platbě a zápisu do kurzu.

Ověřit volné místo

Dobrý den, chci si ověřit, zda je ještě volné místo v místo v jazykovém kurzu Individuální výuka němčiny pro mírně pokročilé - Grundstufe II (kód: Grundstufe II).

Informovat se na kurz

Dobrý den, chci se informovat na kurz Individuální výuka němčiny pro mírně pokročilé - Grundstufe II (kód: Grundstufe II). Kontaktujte mě, prosím.

Jmenuji se

a můj email je

případně mě zastihnete na telefonu

.

Rád(a) bych ještě poznamenal(a): Rád(a) bych ještě poznamenal(a): Rád(a) bych se také zeptal(a) na:

Ozvěte se mi prosím co nejdříve. Děkuji.

Zašlete škole zprávu.
Jméno a email jsou povinné položky
2 219 kurzů
660 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz