Doporučené jazykové školy
Jazykový kurz Individuální výuka angličtiny po skypu pro mírně pokročilé - Pre-Intermediate
Filtrování podle více parametrů

Individuální výuka angličtiny po skypu pro mírně pokročilé - Pre-Intermediate
 (kód: Pre-Intermediate (S))

Máme vyzkoušeno, že naše výuková metoda funguje bez potíží i po skypu. Díky této naší novince nemusíte být z Brna. Postačí Vám webová kamera a připojení na internet.
Angličtina
Opakuje se
Výuka pravidelně každý týden
Vyuč. jazyk
AJ
Počet studentů
Jazykový kurz Individuální výuka angličtiny po skypu pro mírně pokročilé - Pre-Intermediate: počet studentů1-1
Cena
Cena jazykového kurzu angličtiny v Brně - Individuální výuka angličtiny po skypu pro mírně pokročilé - Pre-Intermediate 6 000 Kč
Rozsah výuky | Hodin týdně
Individuální výuka angličtiny po skypu pro mírně pokročilé - Pre-Intermediate - rozsah výuky jazykového kurzu v Brně Polytropos Jazyková škola Brno 32h
Kurz začíná
jinak Kdy začíná jazykový kurz Individuální výuka angličtiny po skypu pro mírně pokročilé - Pre-Intermediate - Jazykový kurz Individuální výuka angličtiny po skypu pro mírně pokročilé - Pre-Intermediate
jazykový lektor Jan Linhart
Jan Linhart
jazyková učebnice: vlastní materiály
vlastní materiály
Pokročilost
A2 - Mírně pokročilý
Typ kurzu
Online výuka přes internet, skype, e-learning

Termín konání kurzu

Zahájení:
 

Rozsah výuky

Počet vyučovacích hodin:
32 h (2x1,5)
Délka vyučovací hodiny:
60 minut
Periodicita:
Výuka pravidelně každý týden

Cena kurzu

Cena kurzu:
6 000 Kč
Počet studentů ve skupině:
1 – 1

Náplň a obsah kurzu

Máme vyzkoušeno, že naše výuková metoda funguje bez potíží i po skypu. Díky této naší novince nemusíte být z Brna. Postačí Vám webová kamera a připojení na internet.

Proč si vybrat tento kurz

Naše výuková metoda funguje dobře i přes skype. Máme to vyzkoušené.
Pokud nechcete nebo nemůžete nikam docházet a chcete se z pohodlí Vašeho domova naučit mluvit anglicky, tak jsou pro vás naše kurzy angličtiny po skypu ideálním řešením. Gramatiku pochopíte úplně jednoduše, bez pouček, komunikujete až 80% času a bude Vás to bavit! Již za čtyři měsíce roku uděláte takový pokrok v mluvené angličtině, na kterém pracují jiní třeba tři roky.
Pokud se cítíte, že jste mírně pokročilí A2 a chcete se dále rozvíjet,tak si u nás rezervujte ukázkovou hodinu angličtiny po skypu a po dohodě s lektorem můžete začít navštěvovat kurz Pre-Intermediate.

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen pro všechny, kteří mají vlastní počítač nebo notebook a webovou kameru a preferují – ať už z důvodu velké vytíženosti nebo vlastního pohodlí výuku „skrze obrazovku svého monitoru“. Mezi účastnice tohoto kurzu patří např. maminka na mateřské dovolené, která navíc ještě studuje vysokou školu. Hojně tohoto kurzu využívají také maturanti a studenti středních i vysokých škol nebo velmi vytížení zaměstnanci.

Cíl kurzu

Po absolvování kurzu Pre-Intermediate (mírně prokočilý) dosáhnete úrovně B1 (nižší střední pokročilý) podle Evropského referenčního rámce pro jazyky (ESSR).
Kurz trvá pouhé dva měsíce!!
Úroveň B1 je střední pokročilost, takže umožňuje s mírnou pomocí rodilého mluvčího komunikaci os širokém spektru různých témat.

Obsah kurzu

Metoda Polytropos je založena zejména na:

1) Výslovnosti – to je základ. S naším lektorem na skypu budete trénovat výslovnost každého slovíčka zvlášť a každé věty zvlášť, dokud nebude znít zcela perfektně. Jestliže se chci naučit mluvit, musí být především perfektní moje výslovnost.
2) Učení se slovní zásoby – maximální využití efektivních mnemotechnických postupů pro zapamatování slovní zásoby. Slovíčko ze sebe vyhrknete, i když vás vzbudíme o půlnoci :-). Slovní zásobu se učíte s lektorem přímo na hodině (po skypu).
3) Princip studijní autonomie – V Polytropos se učí studenti sami a platí to i o výuce přes skype. Lektor, kterého vidíte na obrazovce svého monitoru, je pro vás pouze komunikačním partnerem, takže mluvíte hlavně vy.
4) Učíte se tak dlouho, jak potřebujete. Dané slovíčko nebo větné spojení se učíte pomocí vlastní tvořivosti tak dlouho, dokud nemáte pocit, že ho dokonale umíte. Je jedno, jak dlouho to bude trvat. Až se to naučíte, sami řeknete „genug“ – dost. Do té doby s Vámi lektor nezačne vůbec nic nového.
5)Vše se učím jen jednou **
Že je to ztráta času? Omyl!!! Po tu dobu se totiž danou věc naučíte tak, že ji umíte bez problémů a už se k ní nemusíte vracet a učit se je neefektivně stále dokola. Mnozí z vás tak skoncují s velmi nepříjemným „syndromem věčného začátečníka.“
6) Nebývale rychlém pokroku
Zároveň musíte použít i to, co jste se naučili předtím. A pořád komunikujete německy až 90% času z 1,5 hodinové lekce! Výsledkem je, že si Váš mozek začne vytvářet neuronovu síť pro němčinu mnohem rychleji a vy pocítíte pokrok v mnohem kratší době, než jste zvyklí.
**7) Pokrok a radost z učení jako motivátory pro další učení

Jedině takové učení, které vás baví, motivuje k dalšímu učení. Spousta klientů nám opakovaně potvrzuje, že je naše metoda zábavná a tím pádem vede i k úspěchu.

Zařazení kurzu

  • Druh kurzu: Online výuka přes internet, skype, e-learning
  • Obsahové zaměření: Doučování + příprava k maturitě, přijímacím zkouškám
  • Věková skupina: Kurzy zaměřené na mládež - teenagery (15+), Pro dospělé, Kurzy zaměřené na seniory
  • Profesní skupina: Maminky s hlídáním dětí, Studenti
  • Forma výuky: Kurz se speciální didaktickou metodou výuky, Výuka přes internet, Výuka u studenta doma, Výuka probíhá ve firmě, kde student pracuje

Výuku zajišťuje

Polytropos

Jazyková škola Brno
Brno-sever, Lesná
63800
Nezvalova 403/8
724730748 www.jazykova-skola-brno.cz

Pokročilost kurzu

A2 - Mírně pokročilý

Jaké jsou vstupní znalosti?

Student se setkává se s jazykem více méně poprvé. Nemá žádnou znalost jazyka.

Kurz je přizpůsoben pokročilosti studenta na základě vstupního testu a pohovoru.

Lektor jazykového kurzu Individuální výuka angličtiny po skypu pro mírně pokročilé - Pre-Intermediate - Jan Linhart

Lektor tohoto kurzu

Jan Linhart

Lektor angličtiny a němčiny

Lektor Jan Linhart se věnuje studiu jazyků dlouhou dobu Účastnil se například jazykového pobytu v irském Corku, navštěvoval kurzy škol LITE, .Österreichin­stitut. Na některých školách se dřel a nebavilo ho to, zatímco z výuky některých jiných byl naopak nadšen. Většinou každá škola měla něco dobrého, zatímco v jiných aspektech spíše naplňovala předpoklady „klasické drilovací výuky“. Linhart se pokusil spojit všehcno dobré dohromady, aby vytvořil metodu, která bude bavit a přinese pokrok.

V čem lektor vyniká

Chcete-li vědět, v čem tento lektor vyniká nebo v čem vyniká jeho metoda, přečtěte si prosím reference na něj na tomto nebo našem webu, až budou dostupné. Za zpoždění se omlouváme.

Vzdělání a praxe

Jan Linhart je vzděláním bakalář veřejné správy, ale tomuto oboru se nikdy nevěnoval. Proto začal studovat jazyky a vyvinul unikátní metodu učení. Jako lektor vede sám soukromou jazykovou školu Polytropos již čtvrtým rokem.

Ohodnotit lektora
Učebnice v jazykovém kurzu Individuální výuka angličtiny po skypu pro mírně pokročilé - Pre-Intermediate - vlastní materiály

Učebnice pro tento kurz

vlastní materiály

Proč používáme tuto učebnici

Ve škole se nepoužívají žádné učebnice. Výuka bez učebnic je jednou z předností naší výukové metody Lektor má pouze své vlastní materiály.

Doprava

Jedete-li MHD, pak nejlepší způsob, jak se k nám dostat je tramvají číslo 9 ****konečná Čertova Rokle a vpravo podél zábradlí chodníčkem nahoru. Když vyjdete nahoru, napravo od Vás se nachází větší parkoviště a nalevo je dům, ve kterém najdete vchod číslo 8. To je místo, kam směřujete.

Jak se k nám dostanete?

Jak nastoupit do kurzu

Zápis

Předtím než po dohodě s lektorem začnete navštěvovat některý z našich anglických nebo německých kurzů, dáme Vám možnost, abyste si naši hodinu vyzkoušeli zdarma. Tato ukázková hodina probíhá stejně jako normální vyučovací hodina, takže si uděláte dokonalou představu o tom, jak vlastně naše metoda funguje. Samotná účast na ukázkové Vás přitom k ničemu nezavazuje. Budeme rádi když se přijdete podívat, jak netradičním a zábavným způsobem může probíhat výuka cizího jazyka. Na konci ukázkové hodiny budete dotázání naším lektorem, zda máte zájem učit se anglicky nebo německy podle naší výukové metody a jaký typ kurzu preferujete. Lektor s Vámi domluví začátek kurzu a všechny nezbytné formality k Vaší spokojenosti. Můžete se spolehnout, že vybraný kurz bude odpovídat Vašim potřebám i úrovni Vašich znalostí.
Přihlaste se na ukázkovou ještě dnes, nic neriskujete!
Vyberte si prosím jazyk, termín a Vámi předpokládanou úroveň Vašich znalostí. Napište nám prosím na naše www stránky.

Další kurzy angličtiny | Polytropos

Jazyk Název kurzu a pokročilost Studentů Délka kurzu Rozsah výuky Cena
NJ
Individuální výuka němčiny po skypu pro úplné začátečníky - Anfänger I
kód kurzu (Anfänger I auf Skype)
A0 - Úplný začátečník
1 – 1 jiná 32 h 6 000 Kč
NJ
Individuální výuka němčiny po skypu pro falešné začátečníky - Anfänger II
kód kurzu (Anfänger 2 auf Skype)
A0+ - Falešný začátečník
1 – 1 jiná 32 h 6 000 Kč
NJ
Individuální výuka němčiny po skypu pro začátečníky - Grundstufe I
kód kurzu (Grundstufe I (S))
A1 - Začátečník
1 – 1 jiná 32 h 6 000 Kč
NJ
Individuální výuka němčiny po skypu pro mírně poročilí - Grundstufe II
kód kurzu (Grundstufe II (S))
A2 - Mírně pokročilý
1 – 1 jiná 32 h 6 000 Kč
NJ
Individuální výuka němčiny po skypu pro nižší středně pokročilé - Mittelstufe I
kód kurzu (Mittelstufe I (S))
B1 - Nižší-středně pokročilý
1 – 1 jiná 32 h 6 000 Kč
NJ
Individuální výuka němčiny po skypu pro vyšší středně pokročilé - Mittelstufe II
kód kurzu (Mittelstufe II (S))
B2 - Vyšší-středně pokročilý
1 – 1 jiná 32 h 6 000 Kč
NJ
Individuální výuka němčiny pro úplné začátečníky - Anfänger I
kód kurzu (Anfänger I )
A0 - Úplný začátečník
1 – 1 jiná 32 h 6 000 Kč
NJ
Individuální výuka němčiny pro falešné začátečníky - Anfänger II
kód kurzu (Anfänger II )
A0+ - Falešný začátečník
1 – 1 jiná 32 h 6 000 Kč
NJ
Individuální výuka němčiny pro začátečníky - Grundstufe I
kód kurzu (Grundstufe I)
A1 - Začátečník
1 – 1 jiná 32 h 6 000 Kč
NJ
Individuální výuka němčiny pro mírně pokročilé - Grundstufe II
kód kurzu (Grundstufe II)
A2 - Mírně pokročilý
1 – 1 jiná 32 h 6 000 Kč
Více kurzů školy

Rezervace místa v kurzu

Dobrý den, chci si rezervovat místo v jazykovém kurzu
Individuální výuka angličtiny po skypu pro mírně pokročilé - Pre-Intermediate (kód: Pre-Intermediate (S)). Zašlete mi prosím informace o platbě a zápisu do kurzu.

Ověřit volné místo

Dobrý den, chci si ověřit, zda je ještě volné místo v místo v jazykovém kurzu Individuální výuka angličtiny po skypu pro mírně pokročilé - Pre-Intermediate (kód: Pre-Intermediate (S)).

Informovat se na kurz

Dobrý den, chci se informovat na kurz Individuální výuka angličtiny po skypu pro mírně pokročilé - Pre-Intermediate (kód: Pre-Intermediate (S)). Kontaktujte mě, prosím.

Jmenuji se

a můj email je

případně mě zastihnete na telefonu

.

Rád(a) bych ještě poznamenal(a): Rád(a) bych ještě poznamenal(a): Rád(a) bych se také zeptal(a) na:

Ozvěte se mi prosím co nejdříve. Děkuji.

Zašlete škole zprávu.
Jméno a email jsou povinné položky
2 101 kurzů
672 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz