Doporučené jazykové školy
Jazyková škola Sprachstudio
Filtrování podle více parametrů

Informace o pobočce

Centrála Krupka

Sprachstudio má bohaté zkušenosti v oboru výuky jazyků, překladů a tlumočení. Kvalita a profesionalita našich služeb je pro nás zásadní. Pro své klienty chceme to nejlepší a snažíme se co nejrychleji a nejefektivněji zlepšit jazykové znalosti studentů.
Naše jazyková škola se dlouhou dobu specializovala výhradně na výuku německého jazyka. Díky velikému zájmu i o další jazyky jsme přidali do naší nabídky právě i kurzy angličtiny, italštiny, francouzštiny, ruštiny a češtiny pro cizince. Každý si u nás najde kurz dle svého přání. Zaručujeme viditelné výsledky a výuku v menších skupinách. Naprostou novinkou je výuka po skypu, kdy můžete být z pohodlí svého domova v kontaktu s učitelem. Neváhejte nás kontaktovat a vybrat si kurz šitý na míru!

Další pobočky a místa výuky školy

Učebna Sprachstudio v Teplicích (Teplice)

Fotografie ze školy a z kurzů

Proč si vybrat nás

​Díky malým skupinkám zaručujeme osobní a individuální přístup ke každému studentovi. V našich hodinách Vás čekají pestré aktivity, zábava a nenásilné učení nových gramatických jevů a slovní zásoby. Každý student se aktivně podílí na struktuře hodiny.
Výuka probíhá v našich učebnách v Krupce a v Teplicích. Možná je také výuka přímo u Vás doma či ve firmě. Zahájení individuálních a firemních kurzů je možné kdykoliv během roku, na základě Vašich potřeb a časových možností. U firemních kurzů je možné provést analýzu jazykových potřeb zaměstnanců, tak aby výuka ve firmě byla co nejefektivnější a přinesla firmě nejvyšší možný prospěch.

Vybavení školy

  • Kurz s občerstvením
  • Přístup na internet pro studenty
  • Zapůjčení učebnic do kurzu
  • Přístup do knihovny školy
  • Vlastní učebny
  • Kopírka pro studenty
  • Wi-fi připojení

Doprava

zastávka MHD – Krupka, Bohosudov městský úřad (autobus 486,484,487)
zastávka MHD – Krupka, Bohosudov náměstí (autobus 485)

Ubytování

Ubytování nezajišťujeme.

Jak a kdy se zapsat do kurzu

pro zápis volejte na číslo 774 895 308
nebo piště na info@sprachstudio.cz

Úřední hodiny na pobočce
pondělí 9–17
středa 9– 17

další dny po telefonické dohodě

Systém slev

nabízíme slevové balíčky

1 690 kurzů
649 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz