Doporučené jazykové školy
Jazyková škola Práce u moře
Filtrování podle více parametrů

IČ: 76278751  
Ostrava Mariánské Hory a Hulváky 70900
28. října
773 522 334
www.prace-u-more.cz
info@prace-u-more.cz
Poslat vzkaz

Informace o pobočce

Práce u moře

S prací v Řecku a na Kypru máme několikaleté osobní zkušenosti a proto jsme se rozhodli zprostředkovat jedinečnou možnost vyjet za letní prací k moři i vám.
Jste studenti střední či vysoké školy oboru cestovní ruch či hotelnictví? Pak jsou pracovní stáže v řeckých hotelích určeny právě pro vás.

Fotografie ze školy a z kurzů

Proč si vybrat nás

Na Kypru spolupracujeme s největším místním hotelovým řetězcem, v Řecku pak s několika hotelovými komplexy na různých řeckých ostrovech.
Láká vás práce na celé léto, ale nevíte, co od ní čekat? Nechte se inspirovat lidmi, kteří vyjeli a o své zážitky se podělili.

Doprava

Prvotní kontakt probíhá formou emailu (info@prace-u-more.cz), či telefonicky (773 522 334). Osobní schůzky po předchozí domluvě.

Ubytování

Ubytování plně hradí a zajišťuje hotel, ve kterém budete pracovat. Sdílené pokoje (po dvou osobách) se nachází buď v prostorách hotelu, nebo v apartmánech v blízkosti hotelu.

Jak a kdy se zapsat do kurzu

Zápis

Po prostudování obecných požadavků pro práci v Řecku / na Kypru, vyplňte kontaktní formulář a zašlete jej na email info@prace-u-more.cz.
Po odsouhlasení konkrétní pracovní pozice, vám pomůžeme vyřídit všechny náležitosti k odjezdu do vámi vybrané destinace.

1 469 kurzů
623 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz