Doporučené jazykové školy
Jazyková škola Presto
Filtrování podle více parametrů

IČ: 26473194 DIČ: CZ26473194  

Jazyková škola Praha 1

Praha 1, Staré Město 11000
Na Příkopě 31

Najdete nás v 5. patře paláce Brodway, mezi stanicemi metra B - Můstek a Náměstí Republiky. Otevřeno máme od 7:30 do 18 hod (v pátek do 17 hod). Těšíme se na Vás!

+420 225 000 666
www.presto-skola.cz
skola@presto.cz
Poslat vzkaz

Informace o pobočce

Jazyková škola Praha 1

Vstupte s námi do světa cizích jazyků, do výuky, na kterou se budete těšit!

Jazyková škola Presto působí na trhu firemního a individuálního vzdělávání již od roku 2001. Od té doby našimi kurzy prošlo již tisíce studentů a stovky firem.

Zajišťujeme jazykové vzdělávání pro firmy i veřejnost a poskytujeme různé formy jazykové výuky – firemní a individuální výuka, online výuka s lektorem přes Skype, doučovánípříprava na mezinárodní zkoušky.

Opusťte starou školu vypisování gramatických cvičení, monotónních překladů a skrývání se za školními lavicemi.

Jsme tu pro Vás!

Fotografie ze školy a z kurzů

Proč si vybrat nás

Zeptali jsme se našich klientů a zde je jejich zpětná vazba:

  • S Jazykovou školou Presto pracujeme úspěšně již řadu let a mezi ostatními jazykovými institucemi zaměřenými na firemní klientelu je pro nás stále jedničkou ve svém oboru. Lektoři Presta jsou všichni profesionální, flexibilní, vždy připraveni na míru našim potřebám. Organizátoři jsou vždy nápomocni co nejdříve a nejlépe vyhovět našim stále se měnícím požadavkům.
  • Jazykovou školu Presto bych doporučila nejen firmám, ale také studentům nebo lidem, kteří se chtějí zdokonalit v jazyce.

Vybavení školy

  • Kurz v klimatizované učebně
  • Přístup na internet pro studenty
  • Zapůjčení učebnic do kurzu
  • Přístup do knihovny školy
  • Vlastní učebny
  • Audiovizuální pomůcky
  • Společenská místnost
  • Wi-fi připojení

Co se o nás píše v médiích

Nechte se zlákat letními kurzy v Jazykové škole Presto
Hledáte kratší a intenzivní kurz? Čekají vás letní prázdniny? Chystáte se na dovolenou nebo na služební cestu do zahraničí? Chcete letní měsíce efektivně využít a zdokonalit se v cizím jazyce? Pak byste neměli nechat nabídku na letní kurzy Jazykové školy Presto!
Jazyková škola Presto: komunikativní přístup k výuce
Chcete, aby vás studium cizího jazyka opravdu bavilo? Nebo berete výuku jenom jako nutné zlo? Pomocí komunikativní metody si osvojíte čtení, mluvení, psaní i poslech, aniž byste u toho zívali nudou. Cizím jazykům se učíte ve svém volném čase – proč si jej nezpestřit?
Osobní zkušenost se studiem jazyků v Jazykové škole Presto
Každý semestr v Prestu studuje více než 700 studentů z řad veřejnosti. Učíme ve více než 100 společnostech a organizacích a výuku pro nás zajišťuje více než 180 lektorů. Nabízíme výuku více než 30 jazyků – angličtina, němčina, španělština, italština a další!

Doprava

Při výuce ve firmě klienta

Na místo výuky se dopravuje lektor (lektoři) samostatně s takovým časovým předstihem, aby výuka mohla začít přesně. Dopravné je zahrnuto v ceně kurzu.

Při výuce v jazykové škole

METRO:

linka B – stanice Náměstí Republiky nebo Můstek
linka A – stanice Můstek

TRAM:

linka č. 6, 8, 15, 26 – zastávka Náměstí Republiky

AUTO:

Možnosti parkování v centru jsou velmi omezené, doporučujeme proto zaparkovat na placených parkovištích v okolí a dát si dostatečnou časovou rezervu pro vyhledání místa.

Při výuce v ostatních prostorách

Při hodinách, které probíhají mimo budovu školy, např. v kavárně, parku nebo na jiném místě, které klient určí, řeší dopravu klient i lektor samostatně.

Ubytování

Naše jazyková škola nepořádá jazykové kurzy vyžadující ubytování. V případě, že ale budete potřebovat, rádi Vám nějaké možnosti ubytování podle Vašich představ doporučíme.

Jak a kdy se zapsat do kurzu

Zápis

Pro veřejnost:

1) Kontaktujte nás na telefonu +420 225 000 666, e-mailem skola@presto.cz, osobně na centrále školy či prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.
2) Ozveme se Vám zpět, zjistíme Vaši představu a domluvíme se na podrobnostech vý­uky.

Pro firmy:

1) Kontaktujte nás na telefonu +420 225 000 666, e-mailem skola@presto.cz, osobně na centrále školy či prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.
2) Ozveme se Vám zpět, zjistíme Vaši představu o kurzu a domluvíme se na vhodném datu schůzky, kde podrobíme analýze vaše potřeby a požadavky.
3) Provedeme jazykový audit, stanovíme cíle a navrheme ucelené řešení vašeho jazykového vzdělávání včetně cenové nabídky.
4) Vybereme nejvhodnější výukovou metodu a tu vám odprezentujeme na ukázkové hodině zdarma.
5) Po schválení cenové nabídky sestavíme učební plán.
6) Po schválení plánu uhradíte zálohu a můžeme začít!

1 761 kurzů
673 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz