IČ: 28572963 DIČ: CZ28572963  
Olomouc 77900
Sokolská 1
737 248 562 (CEO)
731 495 915 (Course Manager)
585 230 230 (kancelář)
www.unistudies.cz
unistudies@unistudies.cz
Poslat vzkaz

Informace o pobočce

Centrála Olomouc

Jazyková agentura UniStudies nabízí širokou škálu jazykových kurzů, které jsou primárně zaměřeny na zlepšení jazykových kompetencí studentů a okamžité aktivní užívání cizího jazyka v co nejkratším čase. Naše jazyková agentura staví na zkušeném lektorském týmu, který má profesionální metodické zázemí (pravidelná školení, workshopy, metodologické porady apod.) a bohaté zkušenosti s výukou všech typů kurzů.

Fotografie ze školy a z kurzů

Proč si vybrat nás

Spolupracujeme se specializovanými pedagogy a zkušenými lektory, kteří mají vysokoškolské jazykové vzdělání nebo jsou studenty VŠ, účastnili se studijních pobytů v cizích zemích a jsou metodicky proškoleni. Také nabízíme výuku s profesionálními rodilými mluvčími v rámci všech jazykových kurzů.


Firemní jazykové kurzy jsou zaměřeny na osvojení konkrétní slovní zásoby relevantní pro Vaši firmu a Váš obor. Specifická slovní zásoba je tak aktivně zapojována do samotné výuky.

Vybavení školy

  • Kurz s občerstvením
  • Přístup na internet pro studenty
  • Vlastní učebny
  • Multimediální učebny
  • Audiovizuální pomůcky
  • Kopírka pro studenty
  • Počítače s výukovým software
  • Wi-fi připojení

Doprava

Sídlíme v samotném centru Olomouce. Dostat se k nám je proto velice snadné.
Autem: parkování je možné přímo v Sokolské ulici nebo na některém z blízkých parkovišť.
Tramvají: č. 3, 4, 6 – zastávka Náměstí hrdinů, 2, 7 – zastávka Palackého

Vyučujeme také přímo v prostorách našich klientů – samozřejmost pro nás představuje doprava lektorů firemními vozy přímo do sídla Vaší společnosti.

2 107 kurzů
661 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz