Asiana, spol. s r. o.

IČ: 49704362 DIČ: CZ49704362  

Pobočka Asiana, spol. s r. o. - Karlovy Vary

Karlovy Vary 36001
T. G. Masaryka 41
234 704 991 (referentka Lucie)
www.study.cz
info@study.cz
Poslat vzkaz

Informace o pobočce

Pobočka Asiana, spol. s r. o. - Karlovy Vary

Portály Study.cz a Letuška.cz patří do rodiny společnosti ASIANA, která odbavuje klienty na cesty do zahraničí již od roku 1993. Za tu dobu jsme v oblasti vzdělávaní získali řadu neocenitelných zkušeností, které předáváme svým klientům při poradenské činnosti.

Další pobočky a místa výuky školy

Centrála Asiana, spol. s r. o. - Praha 6 (Praha 6, Bubeneč) |

Fotografie ze školy a z kurzů

Proč si vybrat nás

Studium na jazykových školách nabízíme ve více než 30 zemích světa. Ceny máme stejné nebo nižší než jsou jejich standardní. Přitom klienti neplatí žádné zprostředkovatelské poplatky. Náklady na provoz i cenové zvýhodnění jsou hrazeny ze stran institucí, které zastupujeme.

Tým Study.cz pravidelně navštěvuje zahraniční partnery, školy a veletrhy. Díky tomu máme přehled o aktuálních trendech na poli vzdělávání, domlouváme pro naše klienty zvýhodněné nabídky. Zároveň si zachováváme objektivitu při porovnávání cen, kvality výuky a přidané hodnoty jednotlivých škol.

Klientům nabízíme kompletní servis včetně zajištění letenek, ubytování, pojištění a pronájmu vozu, popř. dalších služeb. Tam, kde je zapotřebí vízum, jsme autorizováni zprostředkovat a zajistit veškerou dokumentaci.

Doprava

Výhodné letenky k jazykovým pobytům zajišťujeme ve spolupráci s naším sesterským portálem letuška.cz.

Ubytování

Výběr ubytování k jazykovému kurzu v zahraničí

S výběrem jazykového kurzu jde ruku v ruce volba vhodného ubytování. Obecně platí, že většina jazykových škol nabízí ubytování v hostitelských rodinách, školních rezidencích nebo studiích a apartmánech. Jak si tedy vybrat?

Hostitelské rodiny

Kvalitní školy spolupracují s hostitelskými rodinami řadu let a díky pravidelným a přísným kontrolám také garantují jejich kvalitu. Ubytování v rodinách bývá nejlevnější variantou a je to rozhodně zajímavá zkušenost. Student tak pozná každodenní život lidí v cizí zemi a má příležitost komunikace s rodilými mluvčími 24/7. Lze vybírat z jednolůžkových či vícelůžkových pokojů. Za poplatek je možné zajistit vlastní koupelnu. Nicméně ubytování v rodině vyžaduje jistou dávku přizpůsobivosti. Nutností je dodržovat pravidla rodiny, domovní řád a čas společného stravování.

Školní rezidence / Apartmány

Školní rezidence či apartmány se velmi často nacházejí v bližší vzdálenosti od budovy školy. Umožňují soukromí, svobodnější plánování volného času, stravování se ve společné kuchyňce či ve vyhlášených restauracích nebo navazování nových přátelství s ostatními studenty. Zvolit lze jednolůžkový nebo vícelůžkový pokoj. Je třeba však počítat s vratnou zálohou pro případ poškození apartmánu.

Studia / Soukromé apartmány

Pro studenty, kteří preferují naprosté soukromí, jsou studia ideální volbou. Jedná se o v podstatě pronajaté byty, plně vybavené a v zajímavých lokalitách.

Jak a kdy se zapsat do kurzu

Rádi odpovíme na všechny dotazy zájemcům.

Telefon: +420 234 703 103

Email: info@study.cz

Systém slev

Speciální akce, výhodné ceny jsou k nalazení vždy na našich stránkách study.cz

1 690 kurzů
649 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz