Doporučené jazykové školy

IČ: 71797238  
Praha 11, Háje 14900
Markušova 6
777687121
andrissakademie
www.andriss.cz
info@anglickekurzy.com
Poslat vzkaz

Informace o pobočce

Centrála Praha Háje

„Pomáháme lidem překonat jejich jazykové bariéry“
Slovo majitelky:
Jazykovou akademii Andriss jsem založila v roce 2006. Tehdy jsem působila jako lektorka v mnoha firmách a klientů stále přibývalo, proto jsem založila školu a začala kolem sebe vytvářet team lektorů, kteří mají stejné zásady jako já a pro něž je výuka posláním a možností, jak předávat cenné znalosti ostatním.

Fotografie ze školy a z kurzů

Proč si vybrat nás

Roky praxe nás naučily mnohé a díky tomu jsme dnes schopni dát našim klientům tu nejlepší péči, odhadnout kdo potřebuje jaký styl výuky a usnadnit a zefektivnit jeho cestu za úspěšným studiem jazyka. Víme, že mnoho lidí dlouhá léta bojuje s tím, aby se naučilo alespoň jeden cizí jazyk a ne vždy se to daří dle představ. Pomáháme lidem překonat jejich jazykové bariéry jednou provždy, aby se už nikdy nemuseli vracet na začátek.

Vybavení školy

  • Vlastní učebny
  • Kopírka pro studenty
  • Wi-fi připojení
  • Nápojové automaty
  • Jídelní automaty

Doprava

Autobusová zastávka 125 a 165 zastávka Mikulova. Od zastávky se dejte směr prodejny Tesco a Jysk. Za prodejnami projdete malým parčíkem a jste na místě. Naše učebna se nachází v přízemí panelového domu.

Jak a kdy se zapsat do kurzu

Zavolejte nám na +420777687121 nebo napište e-mail na info@anglickekurzy.com, vše s vámi probereme krok po kroku. Do kurzů je možné se zapsat v průběhu celého roku.

Systém slev

Možnost slev pro studenty a důchodce. Některé kurzy mohou být hrazeny zaměstnavatelem či přes zaměstnanecké benefity. Pro více informací nás kontaktujte.

2 012 kurzů
657 škol
gdi
Jazykovky.cz JazykovéZkoušky.cz SlevyKurzů.cz Jazyky.com Nazkušenou.cz Angličtina on-line Němčina on-line Francouzština on-line Španělština on-line Italština on-line Tlumočení-Překlady.cz Překládá.cz Tlumočí.cz